مجموعه نرم افزاری ویرایش و بهبود کیفیت عکس های دوربین گوشی Franzis Technical Toolbox Projects Collection

مجموعه نرم افزاری ویرایش و بهبود کیفیت عکس های دوربین گوشی Franzis Technical Toolbox Projects Collection

مجموعه نرم افزاری ویرایش و بهبود کیفیت عکس های دوربین گوشی - Franzis Technical Toolbox Projects Collection v1.0

مجموعه نرم افزاری ویرایش و بهبود کیفیت عکس های دوربین گوشی

یکی از مزایای گوشی های همراه دارای دوربین این است که همیشه در دسترس شما هستند تا بتوانید از اتفاقات روزانه عکس بگیرید اما نکته منفی دوربین های گوشی این است که عکس هایی که با آن ها گرفته می شوند همیشه با کیفیت از آب درنمی آیند! ممکن است پس از اینکه عکس ها را تماشا می کنید متوجه شوید آن ها تار هستند، فوکوس درستی ندارند و یا نویز زیادی دارند و ...
مجموعه ابزارهایی که Technical Toolbox Projects Collection در اختیار شما قرار می دهد بهترین راه حل ها را برای رفع این قبیل مشکلات پیش رویتان قرار می دهد. Toolbox شامل فیلترهای عکاسی با کیفیتی است که بکارگیری آن ها نتایج خارق العاده ای را در عکاسی به دنبال خواهد داشت و برای تمام سبک های عکاسی مناسب محسوب می شوند.

این مجموعه شامل چهار نرم افزار پرطرفدار کمپانی FRANZIS است:
- FOCUS Projects Professional:
نرم افزاری پیشرفته است که شما را قادر می سازد تا جزئیات نامشخص و تار عکس ها را واضح کنید و همچنین بعد از عکاسی و در مرحله ی ویرایش عکس، بر روی اشیاء دلخواه در عکس فوکوس کنید.

- SHARPEN Projects Professional:
نرم افزاری برای افزایش وضوح عکس با اعمال شارپ حرفه ای که منجر به نمایش دقیق تر لبه‌ ها و پر رنگ تر کردن جزئیات در عکس می شود. شارپ در نقطه ی مقابل محو بودن عکس قرار می گیرد.

- DENOISE Projects Professional:
نرم افزاری بی نظیر برای بر طرف نمودن خودکار نویز های عکس ها. این نرم افزار نویزهای رایجی از قبیل luminance noise (نویز روشنایی), colour noise (نویز رنگ), banding (باندینگ), colour clouds (ابرهای رنگی), hot pixels (پیکسل های گرم) و ... را تشخیص داده و برطرف می کند.

- NEAT Projects Professional:
نرم افزاری برای تشخیص عناصر غیرثابت و ناخواسته در عکس و حذف خودکار آن ها. این نرم افزار با توجه به چندین عکس گرفته شده از یک منظره، عناصر متحرک و گذرای موجود در آن مانند مردم در حال رفت و آمد، پرنده های در حال پرواز، اتومبیل و یا دیگر اشیاء در حال حرکت را تشخیص داده و به صورت خودکار آن ها را حذف می کند.

دانلود تصاویر

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه