قالب پاورپوینت میوه ها

قالب پاورپوینت آووکادو شماره 6

قالب پاورپوینت آووکادو شماره 6

یک بررسی رژیمی نشان داد افرادی که آووکادو مصرف کردند، مواد مغذی بسیار بیشتری دریافت کرده‌اند و احتمال ابتلای آنها به سندروم متابولیک کمتر بود

افرادی که آووکادو مصرف می‌کنند، معمولا سالم‌تر هستند
یک مطالعه به بررسی عادات رژیمی و سلامت افرادی پرداخت که آووکادو مصرف می‌کنند.

آنها داده‌های مربوط به ۱۷۵۶۷ شرکت‌کننده در بررسی NHANES در ایالات‌متحده را تجزیه‌وتحلیل کردند. مشخص شد مصرف‌کنندگان آووکادو بسیار سالم‌تر از افرادی بودند که از آووکادو استفاده نمی‌کردند.

آنها مواد مغذی بسیار بیشتری دریافت کردند و احتمال ابتلایشان به سندروم متابولیک، ۵۰ درصد کمتر بود. سندروم متابولیک، گروهی از علائم است که عامل خطر عمده‌ای برای بیماری قلبی و دیابت هستند.

افرادی که به‌طور منظم آووکادو می‌خوردند، وزن کمتر، BMI پایین‌تر و چربی بسیار کمتری داشتند. همچنین کلسترول HDL (کلسترول خوب) آنها نیز بالاتر بود.

بااین‌حال، این ارتباط نشان‌دهنده‌ی رابطه‌ی علت و معلولی نیست و هیچ تضمینی وجود ندارد که آووکادو باعث شده باشد که این افراد از سلامت بهتری برخوردار باشند.

بنابراین به‌نظر نمی‌رسد که این مطالعه‌ی خاص، چندان مهم و معتبر درنظر گرفته شود.

نتیجه‌گیری: یک بررسی رژیمی نشان داد افرادی که آووکادو مصرف کردند، مواد مغذی بسیار بیشتری دریافت کرده‌اند و احتمال ابتلای آنها به سندروم متابولیک کمتر بود.

 

پایگاه بانک مقالات ایران برای استفاده دانشجویان ، پژوهشگران، دانش آموزان و علاقمندان عزیز قالبهای پاورپوینت میوه ها را طراحی و در اختیار علاقمندان قرار می دهد

شما دانشجویان ، پژوهشگران و دانش آموزان گرانقدر می توانید برای دانلود رایگان قالب زیبای پاورپوینت میوه ها با موضوع آووکادو از لینک زیر استفاده کنید

 

قیمت این محصول: 9,900 تومان
تلفن همراه:
جهت دریافت رسید بانکی و شناسه پرداخت شماره موبایل معتبر وارد نمایید.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه