قالب پاورپوینت میوه ها

قالب پاورپوینت آووکادو شماره 3

قالب پاورپوینت آووکادو شماره 3

آووکادو و روغن آووکادو سرشار از اسید اولئیک تک غیراشباع هستند؛ یک اسید چرب مفید برای قلب که گمان می‌رود یکی از دلایل اصلی فواید سلامتی روغن زیتون هم باشد.

 آووکادو سرشار از اسیدهای چرب تک غیراشباع است که برای قلب مفیدند

 آووکادو یک ماده‌ی غذایی پرچرب است. درواقع ۷۷ درصد از کالری های آووکادو از چربی می‌آید که آن را به یکی از چرب‌ترین مواد غذایی گیاهی موجود تبدیل می‌کند.

اما چربی آووکادو جزء چربی‌های مفید و سالم محسوب می‌شود. اکثر چربی موجود در آووکادو، اسید اولئیک است که به‌عنوان اسید چرب تک غیراشباع ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی اصلی روغن زیتون نیز هست و گمان می‌رود که برخی از اثرات مفید روغن زیتون به‌خاطر آن باشد.

اسید اولئیک باعث کاهش التهاب در بدن می‌شود و ثابت شده است که روی ژن‌های مرتبط با سرطان، اثرات مفیدی می‌گذارد.

چربی‌های موجود در آووکادو در برابر اکسیداسیون ناشی از گرما بسیار مقاوم هستند؛ این مسئله، روغن آووکادو را به انتخابی سالم و مطمئن برای پخت‌وپز تبدیل می‌کند.

نتیجه گیری: آووکادو و روغن آووکادو سرشار از اسید اولئیک تک غیراشباع هستند؛ یک اسید چرب مفید برای قلب که گمان می‌رود یکی از دلایل اصلی فواید سلامتی روغن زیتون هم باشد.

پایگاه بانک مقالات ایران برای استفاده دانشجویان ، پژوهشگران، دانش آموزان و علاقمندان عزیز قالبهای پاورپوینت میوه ها را طراحی و در اختیار علاقمندان قرار می دهد

شما دانشجویان ، پژوهشگران و دانش آموزان گرانقدر می توانید برای دانلود رایگان قالب زیبای پاورپوینت میوه ها با موضوع آووکادو از لینک زیر استفاده کنید

قیمت این محصول: 9,900 تومان
تلفن همراه:
جهت دریافت رسید بانکی و شناسه پرداخت شماره موبایل معتبر وارد نمایید.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه