کتاب معجزه گیاهان دارویی در درمان بیماری های کودکان

کتاب معجزه گیاهان دارویی در درمان بیماری های کودکان

(این کتاب از جمله کتب کمیاب می باشد. هم اکنون با همکاری ناشر نسخه ی اسکن شده از این کتاب به صورت الکترونیکی برای شما آماده شده است.)

ارزش گیاهان بر هیچ کس پوشیده نیست. بسیاری از گیاهان دارای خواص اعجاب انگیز می باشند و اثر بسیاری از دیگر گیاهان، برای ما ناشناخته است. بیماری های کودکان، فوق العاده دردناک می باشند، زیرا ممکن است کودک نتواند بیماری را بیان کند و به زبان بیاورد. بیماری های شایع در کودکان شامل: مشکلات دندان آوری، خروسک التهاب لوزه و گوش در می باشد. اکثر کودکان این مشکلات را در مراحل مختلف رشد، تجربه می کنند.

این کتاب به اشخاصی که تمایل دارند سلامتی خود را در کنترل داشته باشند، دانش مفیدی ارائه می هد و راهنمای کاملی برای بحث در مورد بیماری ها می باشد. در ابتدا بیماری را توضیح می دهد و علائم و نشانه های ان را بیانم می کند، سپس با درمان های تناوبی مشهور، به درمان آن بیماری می چردازد. هرچند که در بعضی بیماری های خاص، ممکن است این درمان ها جانشین درمان متعارف و معمول نباشد، اما این راهنما مرجع ایده آل برای اشخاصی است که می خواهند صلاحیت درمان بیماری ها و مشکلات جزئی خود و اطرافیانشان را به طور طبیعی و موثر، داشته باشند.

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول
بیماری های کودکان
دندان درآوری
خروسک
آسم
گلودرد و التهاب زده
اگزما
زرد زخم
گوش درد
استخوان ضعیف در کودکی
بیماری فزون کنشی و اختلال کم توجهی
فصل دوم
درمان ها
درمان های طبیعی
نکاتی مهم درمورد رژیم غذایی متعادل
درمان گیاهی
رایحه درمانی
هومئوپاتی
داروهای گل باخ
استخوان آسیبی
یوگا
سست سازی(ریلکشن)
مراقبه(مدیتیشن)
20گیاه مفید در درمان گیاهی
20گیاه و روغن مفید در رایحه درمانی
9گیاه مفید در هومئوپاتی

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه