معرفی کتب جدید

کتاب سفر به گرای ۲۷۰ درجه کتاب منتخب مسابقات کتابخوانی هشت بهشت

کتاب سفر به گرای ۲۷۰ درجه کتاب منتخب مسابقات کتابخوانی هشت بهشت

کتاب سفر به گرای ۲۷۰ درجه، نوشته احمددهقان نگاهی جدید به جنگ است که به چند زبان زنده جهان ترجمه شده و اثر داستانی مهمی در این حوزه به شمار می‌رود.

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «سفر به گرای ۲۷۰ درجه» نوشته احمد دهقان را به‌عنوان نخستین کتاب از سومین دوره مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» برای دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی انتخاب کرد.

روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران اعلام کرد: کتاب سفر به گرای ۲۷۰ درجه، نوشته احمددهقان نگاهی جدید به جنگ است که به چند زبان زنده جهان ترجمه شده و اثر داستانی مهمی در این حوزه به شمار می‌رود.

این رمان توانست جایزه بیست سال داستان‌نویسی، چهارمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس و بیست سال ادبیات پایداری را از آن خود کند.

دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای شرکت در نخستین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت در سومین دوره از برگزاری ثبت‌نام کنند.

آزمون این مسابقه، مانند دوره‌های پیشین در آخرین جمعه هر ماه (۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱) از ساعت ۹ تا ۲۴ به‌صورت مجازی (آنلاین) برگزار می‌شود. به دانشجویان برگزیده این مسابقه جوایز پنج میلیون ریالی اهدا می‌شود.

چنانچه دانشجویانی در ورود به سایت یا ثبت‌نام با مشکل مواجه شدند می‌توانند به آیدی تلگرامی @FarhangiJUT اطلاع رسانی کنند.

نسخه الکترونیکی کتاب سفر به گرای ۲۷۰ درجه در بن سازه  (پلتفرم) طاقچه موجود است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه