معرفی کتب جدید

کتاب میزگردهای علمی و تخصصی دانشگاه رازی کرمانشاه

کتاب میزگردهای علمی و تخصصی دانشگاه رازی کرمانشاه

 دانشگاه پویا و زنده، دانشگاهی است که به پشتوانه پتانسیل علمی، خود را وارد عرصه‌های تصمیم‌گیری و اثرگذاری در جامعه کند و در حقیقت دانشگاهی را می‌توان یک دانشگاه در تراز دانشگاه‌های برتر دانست که بتواند هر چه بیشتر خود را وارد این عرصه کرده و نقش‌آفرین باشد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: ۱۳میزگرد علمی و تخصصی این دانشگاه درباره موضوعات روز استان و کشور در قالب کتابی با ۹۰ صفحه منتشر شد.

«مجید قیطولی» افزود: دانشگاه پویا و زنده، دانشگاهی است که به پشتوانه پتانسیل علمی، خود را وارد عرصه‌های تصمیم‌گیری و اثرگذاری در جامعه کند و در حقیقت دانشگاهی را می‌توان یک دانشگاه در تراز دانشگاه‌های برتر دانست که بتواند هر چه بیشتر خود را وارد این عرصه کرده و نقش‌آفرین باشد.

او گفت: باتوجه به اینکه امروزه رسانه ها یکی از مهم‌ترین و قدرتمندترین ابزارهای مناسب برای ورود به عرصه اثرگذاری اجتماعی هستند، در همین راستا روابط عمومی دانشگاه رازی برای دومین سال متوالی و در اقدامی ابتکاری به صورت هدفمند اقدام به برگزاری میزگردهایی با همکاری رسانه‌های تاثیرگذار و مهم کرد، تا دانشگاه را در رسیدن به هدف پویایی و اثرگذاری در جامعه یاری نماید.

وی اظهار داشت: در این میزگردها از جامعه دانشگاهی دانشگاه رازی، مدیران ارشد استان و کارشناسان بخش‌های مختلف دعوت و سعی شد تا در شرایطی که شیوع بیماری کرونا، محدودیت‌هایی برای کشور ایجاد کرده است؛ به موضوعات روز استان کرمانشاه و کشور به صورت عینی پرداخته شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه رازی گفت: از سیاست و فرهنگ گرفته تا ورزش، کشاورزی و اقتصاد موضوعاتی بودند که در این میزگردها در خصوص آن ها بحث شد. 

بررسی تأثیر کرونا بر سلامت روان جامعه، بررسی تاثیر کرونا بر صنعت گردشگری، بررسی تاثیر کرونا بر ورزش کرمانشاه، بررسی تاثیر کرونا بر کشاورزی و زنجیره تامین غذا، بررسی تاثیر کرونا بر اقتصاد استان، بررسی موانع ازدواج جوانان، بررسی ابعاد قیام ۳۰ تیر ۱۳۳۱ در کرمانشاه، واکاوی زوایایی از عملیات مرصاد از نگاه امیران، فرماندهان و اساتید، بررسی زنجیره ارزشی اسب کُرد، سامانه میزخدمت الکترونیک دانشگاه رازی، صنعت نساجی کرمانشاه و چشم‌انداز پیش روی آن، چشم‌انداز بورس؛ فرصت‌ها و چالش‌ها و استراتژی شهید سلیمانی در سازگاری دیپلماسی، قدرت نظامی و امنیت منطقه، میزگردهای برگزار شده در دانشگاه رازی است. 

تعدادی از این میزگردها توسط خبرنگاران ایرنا با همکاری روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شده است.

دانشگاه رازی اکنون دارای ۱۰ دانشکده و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بوده و با بهره گیری از دانش و تخصص ۱۰ استاد، ۴۹ دانشیار، ۲۵۰ استادیار، ۴۶ مربی و در مجموع ۳۵۵ عضو هیات علمی در ۳۹ گروه آموزشی و تعداد ۱۲ هزار و ۳۴۷ نفر دانشجو در چهار مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به فعالیت خود ادامه می دهد

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه