3 نشانه مهم که هشدار می دهند در معرض افسردگی قرار دارید

3 نشانه مهم که هشدار می دهند در معرض افسردگی قرار دارید

پاییز و زمستان برای برخی از افراد شگفت انگیزترین زمان سال محسوب می شود.، اما برای برخی دیگر ، زمستان به معنای یادآوری اختلال عاطفی فصلی یا غم است.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، بسیاری از افراد در معرض افسردگی قرار دارند و نگرانند که چگونه می توانند با این حالت مبارزه کنند. در ادامه به سه نشانه مهم افسردگی اشاره می کنیم:

احساس کمبود انرژی می کنید

افسردگی فصلی شبیه اختلال افسردگی مزمن است به این معنا که می تواند باعث کاهش سطح انرژی فرد شود. جولی موریسون روانشناس، مدیر و صاحب کلینیک بهداشت روانی لایو ول توضیح می دهد: "مانند اکثر اشکال افسردگی ، غم سرما نیز افراد را در حالت" ناامید کننده ای "قرار می دهد. "سطح انرژی فرد در این شرایط بسیار اندک است و بیماران اغلب از رختخواب خارج نمی شوند."

شما همیشه میل دارید کربوهیدرات مصرف کنید

افراد مبتلا به افسردگی فصلی اغلب هنگامی که زمستان می آید ، کربوهیدرات و قند را بیشتر از حد معمول مصرف می کنند. چرا؟ تصور می شود عدم تعادل در سروتونین در این افراد منجر به چنین حالت و میلی می شود. این ماده شیمیایی که بر روح و برخی از هوس های بدن تأثیر می گذارد و در افراد افسرده به مرور باعث افزایش چاقی می شود.

احساس بی قراری می کنید

احساس بی قراری منجر به حالاتی پر تنش در افراد می شود. برای مثال تکان دادن پاها، بلند شدن و قدم زدن و انجام حرکات تکراری می شود. برای مثال فرد بدون آن که بداند احساس دلشوره و تهوع می کند، احساس گرگرفتگی های ناگهانی نیز از دیگر علائم این نوع افراد است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه