اخبار دانشگاهی

امتحانات حضوری پایان نیمسال دانشگاه پیام نور

امتحانات حضوری پایان نیمسال دانشگاه پیام نور

بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تمام امتحانات دانشگاه در این نیمسال به صورت کاملا حضوری برگزار می شود.

سرپرست دانشگاه پیام نور گفت: بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تمام امتحانات دانشگاه در این نیمسال به صورت کاملا حضوری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ابراهیم تقی زاده در نشستی با روسای استان ها و دبیرخانه های مناطق افزود: با توجه به اینکه آزمون های مجازی در مقطعی خاص و به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار می شد، با گذشت از این بحران، دانشگاه به روال سابق خود باز می گردد.

وی ادامه داد: بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید وزارت عتف تمام امتحانات دانشگاه در این نیمسال به صورت کاملا حضوری خواهد بود و روسای استانی و دبیرخانه های مناطق موظف هستند، برای برقراری نظم، سلامت و امنیت خاطر دانشجویان در حوزه های امتحانی اهتمام ورزند.

 

آزمون های متمرکز و حضوری مهم ترین ویژگی دانشگاه پیام نور است

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور آزمون های متمرکز و حضوری این دانشگاه را یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دانشگاه و ضامن کیفیت آموزش دانست و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور از بدو تاسیس تمامی امتحانات خود را به صورت متمرکز ، سراسری و حضوری برگزار کرده و یکی از دلایل تضمین کیفیت آموزشی این دانشگاه همین آزمون ها است.

 دل افکار در نشست با روسای استانی و دبیرخانه های مناطق اظهار داشت: دانشگاه پیام نور به پیروی از سیاست های اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، آزمون های پایان نیمسال را در دو سال گذشته به اساتید واگذار کرد و در حال حاضر لازم است با برداشته شدن محدودیت های کرونا و همچنین تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به روال گذشته خود بازگردد.

وی یادآور شد: تصمیم برگزاری آزمون های پایان نیمسال جاری براساس کارشناسی های به عمل آمده اتخاذ شده و از آغاز این نیمسال به طور مرتب به تمام دانشجویان اطلاع رسانی شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از روسای استانی خواست با همراهی، یکپارچگی و هماهنگی در جهت رفع کاستی ها بکوشند و فضایی آرام و بدون استرس را برای امتحانات دانشجویان فراهم کنند.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه