کتاب روان شناسی خانواده،عشق و ازدواج

کتاب روان شناسی خانواده،عشق و ازدواج

کتاب روان شناسی خانواده،عشق و ازدواج(مدیریت خانواده) بر اساس سوابق حرفه ای و مشاوره ای نویسنده به رشته تحریر در آمده است.

تاکید کتاب بر جنبه های کاربردی بیشتراست. محتوا و هدف اصلی کتاب داشتن رابطه مناسب در خانواده،گسترش مناسبات خانوادگی،افزایش رضایت زناشویی،سلامت روانی بین زوجین، آگاهی از کارکرد های سالم و ناسالم خانواده ،آگاهی از مفهوم عشق و انواع عشق ورزی،آگاهی از ملاک ها و معیار های ازدواج های موفق و ناموفق،مدیریت خانواده،ایجاد محبت و عاطفه در خانواده و بین زوجین،همسرداری و شاد زیستن،نقش نشسست های خانوادگی در بهبود روابط،راهکارهای دوام زندگی سعادتمند،نقش هوش هیجانی در زندگی زناشویی، آگاهی از اصول بنیادی و کلیدی برای موفقیت در زندگی زناشویی،راه های کم کردن مشکلات زندگی مشترک،مدیریت خشم در خانواده،است.

کتاب چند ویژگی برجسته دارد:1- کاملا کاربردی است،2-بحث در موضوعات مرتبط با خانواده،عشق،وازدواج به طور مبسوط آمده است،3- مدیریت خانواده به عنوان یک نگرش جدید مطرح شده است،و 4-قواعد و اصول رفع اختلافات خانوادگی بیان شده است.این کتاب در مراکز علمی و دانشگاهی به عنوان منبع درسی استفاده می شود، ومطالعه آن برای همه مردم و خانواده ها مفید خواهد بود.
اطلاعات مر بوط به نشر:
تهران: نشر ساوالان

نویسنده دکتر رمضان حسن زاده ، عضو هیات علمی دانشگاه با درجه استاد تمام (Full Professor)  هستم.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه