ثبت‌نام آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی

ثبت‌نام آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی

 ثبت‌نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال ۱۳۹۲ نهضت سوادآموزی از روز شنبه دهم اسفندماه آغاز می‌شود.

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش روز سه شنبه در اجرای بندهای (۶ و ۷) بخشنامه شماره ۱۶۰۱۵۰/۷۰۰ در خصوص زمان ثبت‌نام و آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال ۱۳۹۲ نهضت سوادآموزی از سوی وزارت آموزش‌وپرورش اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به استناد بند (۲) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش‌وپرورش مصوب ۱۳ شهریور ۹۷و ماده (۵) آیین‌نامه اجرایی شماره ۷۹۷۹۵/ت ۵۶۶۱۰ مورخ ۳۰ شهریور ۹۸ هیات وزیران و بند (۲/۳) شیوه‌نامه شماره ۷۰۰/۱۶۰۱۵۰ مورخ ۲ آذرماه ۹۸ وزارت آموزش‌وپرورش، ثبت‌نام این آزمون از روز شنبه دهم اسفندماه ۱۳۹۸و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir آغاز می شود.

براساس این اطلاعیه ثبت نام در این آزمان در پایان روز سه‌شنبه ۲۰اسفندماه ۱۳۹۸ پایان می یابد.

داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در این آزمون، توجه داشته باشند که مهلت ثبت‌نام تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام در سایت مربوطه پس از اتمام مهلت یاد شده، غیرفعال می شود.

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش یادآور شد: متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند برای آگاهی از اطلاعات و جزییات مربوط به این آزمون به دفترچه راهنمای آن‌که از روز پنج شنبه هشتم اسفند ۹۸بر روی سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار می گیرد، مراجعه کنید.

طبق این اطلاعیه آزمون در روز جمعه مورخ ۲۲ فروردین ۹۹برگزار می شود.

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش یادآور شد: فرآیندهای مربوط به ثبت‌نام، دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان تا اعلام نتیجه نهایی، انحصاراً از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می‌شود و به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نمی شود.

دانلود تصاویر

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه