معرفی کتب جدید

رونمایی از کتاب دوستی دیرین

رونمایی از کتاب دوستی دیرین

گروه زبان و ادبیات اسپانیایی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری دانشگاه اتونومای مادرید و سفارت اسپانیا در تهران  نشست بین المللی رونمایی از کتاب دوستی دیرین را برگزار خواهند کرد.

 نشست بین‌المللی رونمایی از کتاب با عنوان «دوستی دیرین: چهارصد سال روابط تاریخی و فرهنگی ایران و جهان اسپانیایی‌زبان» با همکاری دانشگاه اتونامای مادرید و حضور سفرای بیش از ۱۰ کشور ۲۱ فروردین ماه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، گروه زبان و ادبیات اسپانیایی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری دانشگاه اتونومای مادرید و سفارت اسپانیا در تهران  نشست بین المللی رونمایی از کتاب دوستی دیرین را برگزار خواهند کرد.

در این نشست، نماینده وزارت خارجه کشورمان و همچنین آنجل لوسادا فرناندز، سفیر اسپانیا در تهران، گیرمو آلخاندرو پوئنته اوردوریکا سفیر مکزیک در تهران، فرناندو کاماچو پادییا از  دانشگاه اتونومای مادرید، فرناندو اسکریبانو مارتین استاد دانشگاه اتونومای مادرید، جیران مقدم چرکاری و رافائل مائوریللو از دانشگاه علامه طباطبایی سخنرانی می کنند.  

این مراسم با حضور سفرای کشورهای اسپانیا، مکزیک، برزیل، بولیوی، نیکاراگوئه، اوروگوئه، پرتغال، کوبا، ونزوئلا و کاردار کشورهای آرژانتین و شیلی ۲۱ فروردین از  ساعت: ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه