زندگینامه شهید قاسم سلیمانی

کتاب از چیزی نمی‌ترسیدم

کتاب از چیزی نمی‌ترسیدم

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب است و شامل دست‌نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ی مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است.

زندگینامه شهید «قاسم سلیمانی»؛ ششمین کتاب منتخب هشت بهشت
 
 معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» شامل زندگینامه خودنوشت سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» را به‌عنوان ششمین کتاب از دومین دوره مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب است و شامل دست‌نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ی مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است.

این کتاب در ۲ بخش نوشتار و دست‌ نوشته به چاپ رسیده است. برای ششمین مسابقه از دومین دوره مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» این کتاب برای دانشجویان انتخاب شده است.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای ثبت‌نام در این مجموعه مسابقات اقدام کنند.

آزمون این دوره از مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» روز جمعه ۲۶ آذر ماه از ساعت ۹ تا ۲۴ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز  ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

همچنین عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت از طریق شناسه @FJUTBookRC امکان پذیر است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه