مقالات روانشناسی

تست روانشناسی: کدام درخت را بیشتر دوست دارید؟

تست روانشناسی: کدام درخت را بیشتر دوست دارید؟

 با این تست می توانید ویژگی های پنهان شخصیت تان را کشف کنید. این تست نتایج دقیقی برای هزار کاربر ارائه داده است. آیا شجاعت امتحان کردن آن را دارید؟ 

در ادامه تصویری از 6 درخت مختلف را به شما نشان خواهیم داد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. پس از آن به نتایج تست امروز بروید و معنی هر یک از درختان را با دقت بخوانید. ذکر این نکته ضروری است که برای دقیق بودن نتایج ، باید صادقانه پاسخ دهید، زیرا به این ترتیب جواب تست تغییری نمی کند. در ادامه همراه ما باشید.

 

شماره یک

افرادی که جذب این درخت می شوند، نگاهی بسیار رمانتیک به دنیا دارندو آدم ها دارند. آنها به زندگی و اکثر اتفاقات آن خوش بین هستند و بسیار معتقد به تعامل با مردم از در عشق و دوستی هستند.

شماره دو

افرادی که این درخت را انتخاب می کنند تیپ اخلاقی جالبی دارند و خلاق هستند. با این حال ، این لزوماً به این معنا نیست که آنها از نظر زمینه کاری حتما هنر یا موسیقی کار می کنند.

شماره سه

افرادی که به سمت این درخت کشیده می شوند، افرادی بسیار دلسوز و فهمیده هستند که اغلب نقش مادر یا پدر را بر عهده می گیرند. به همین دلیل، آنها معمولا با کودکان یا حیوانات بسیار خوب و مهربان هستند.

شماره چهار

افرادی که جذب این درخت می شوند هرگز از بیان نظرات خود نمی ترسند و بسیار شجاع هستند. آنها افراد ساده ای هستند که همیشه رو بازی می کنند. این افراد برای رسیدن به آنچه می خواهند اخلاقیات را زیر پا نمی گذارند و بسیار به آن متقعد هستند.

شماره پنج

افرادی که این درخت را انتخاب می کنند سطح انرژی بالایی دارند. آنها کاملاً پرحرف و خوش مشرب هستند و عاشق انجام فعالیت های مختلف و انرژی بر هستند. به این افراد اصطلاحا بیش فعال می گویند و بسیار به فعالیت های دست جمعی و گروهی علاقه مند هستند.

شماره شش

افرادی که این درخت را انتخاب می کنند، دمدمی مزاج و بازیگوش هستند. آنها حس کودکانه ای نسبت به خود دارند که افراد را به خود جذب می کند. معمولا چهره ای شیرین دارند و کمتر افرادی جذب این ویژگی آن ها نمی شود.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه