اخبار فرهنگی و هنری

جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

 آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره با توجه به ملاک های دبیرخانه، موضوع و محتوای هر کتاب در رشته ها و گروه های تعیین شده طبقه بندی شدند و به زودی مرحله اول داوری آغاز خواهد شد.

 دبیر جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی تا ۱۵ اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، حامد علی اکبر زاده افزود: مهلت ثبت نام در بیست و هشتمین جشنواره کتاب سال به پایان رسیده است و دانشجویانی که در این جشنواره ثبت نام کرده اند تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند ۲ نسخه از آثار ثبت نام شده را به دبیرخانه ارسال کنند؛ در غیر این صورت آثار آنها از مرحله داوری حذف خواهد شد.

علی اکبرزاده از شکسته شدن رکورد تعداد ارسال آثار رسیده به جشنواره خبر داد و گفت: بیش از ۷۳۰ اثر در جشنواره ثبت نام شده که این بالاترین میزان مشارکت در تمام ادوار این جشنواره بوده است.

وی ادامه داد: همچنین در این دوره بیشترین تعداد آثار دریافت شده در بخش اصلی مربوط به گروه های علوم پزشکی و علوم انسانی و در بخش ویژه مربوط به شاخه های  تاریخ شفاهی و علوم انسانی – اسلامی است.

دبیر جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی گفت: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره با توجه به ملاک های دبیرخانه، موضوع و محتوای هر کتاب در رشته ها و گروه های تعیین شده طبقه بندی شدند و به زودی مرحله اول داوری آغاز خواهد شد.

برگزیدگان نهایی این جشنواره در هفته پایانی آبان‌ماه هم زمان با هفته کتاب معرفی خواهند شد.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه