اخبار آزمونها

اعلام  زمان برگزاری آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه

اعلام  زمان برگزاری آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه

 سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه سال ۱۴۰۱ را به ترتیب ۱۵ و ۱۸ شهریورماه اعلام کرد.

 سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه سال ۱۴۰۱ را به ترتیب ۱۵ و ۱۸ شهریورماه اعلام کرد.

 براساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور فرآیند برگزاری آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه از ساعت‌ هشت و ۳۰ دقیقه صبح جمعه  ۱۸ شهریورماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ هشت بسته می شود لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.  

همچنین لینک مربوط به برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۱۵ شهریور ماه  روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش، نماینده مسوول رفع نقص در روز پنجشنبه ۱۷ شهریور ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در باجه‌ رفع نقص حوزه ذیربط مندرج در ذیل مستقر می شود.

برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده مسوول رفع نقص کارت می‌گردند، آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون به  تهران میدان فردوسی، خیابان انقلاب، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره مراجعه کنند.  

در ادامه اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: پیرو اطلاعیه  ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۱، با توجه به اعلام مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضاییه به اطلاع می رساند، در زبان های هلندی، اسلونیایی، تایلندی، لهستانی، مالایی، پرتغالی، سوئدی، فنلاندی، گرجی، اوکراینی، رومانیایی، صربی و ترکمنی به دلیل حدنصاب نرسیدن تعداد متقاضیان، آزمون برگزار نمی شود. لازم به توضیح است مبالغ واریزی افراد ثبت نام کننده در این زبان ها در اسرع وقت به حساب آنها عودت می شود.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه