المپیادهای مهارتی

تمدید مهلت ثبت‌نام المپیاد ملی مهارتی دانشجویان

تمدید مهلت ثبت‌نام المپیاد ملی مهارتی دانشجویان

باتوجه به نزدیک بودن زمان برگزاری آزمون کتبی این المپیاد، زمان در نظر گرفته شده مجددا تمدید نخواهد شد و مراکز آموزش عالی ضرورت دارد با اطلاع رسانی موضوع، دانشجویان علاقمند را برای شرکت در المپیاد، راهنمایی کنند.

نایب رییس دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور گفت: مهلت ثبت نام در دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور تا ۱۰  اسفندماه تمدید شد.

 سلیمان عباسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: براساس درخواست دانشجویان و مراکز آموزش عالی کشور مبنی بر تمدید زمان ثبت نام دومین المپیاد مهارتی دانشجویان سراسر کشور و باتوجه به شروع نیم سال تحصیلی جدید و حضور دانشجویان جدیدالورود، مهلت ثبت نام در دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور با میزبانی واحد استان مرکزی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، عباسی افزود: علاقمندان به شرکت در این المپیاد در زمان مقرر فرصت دارند با مراجعه به سایت اطلاع رسانی المپیاد به آدرس https://olympiad.uast.ac.ir آیین نامه را مطالعه و با ورود به قسمت ثبت نام، نسبت به ثبت اطلاعات درخواستی اقدام کنند.

نایب رییس دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور تصریح کرد: باتوجه به نزدیک بودن زمان برگزاری آزمون کتبی این المپیاد، زمان در نظر گرفته شده مجددا تمدید نخواهد شد و مراکز آموزش عالی ضرورت دارد با اطلاع رسانی موضوع، دانشجویان علاقمند را برای شرکت در المپیاد، راهنمایی کنند.

 آزمون کتبی این المپیاد در چهار گروه آموزشی فنی، مهندسی و صنعت، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در ۱۲ رشته فناوری اطلاعات، ماشین افزار، برق و الکترونیک، گرافیک، پویانمایی، عکاسی، تربیت بدنی، حقوق، حسابداری، ارتباطات، گیاهان دارویی و پرورش آبزیان در دو روز در اسفند ماه سال جاری به صورت مجازی، برگزار می شود. 

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه