اخبار آزمونها

 ثبت‌نام آزمون زبان دکتری پیام نور

 ثبت‌نام آزمون زبان دکتری پیام نور

متقاضیان شرکت در سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور باید در مهلت مقرر به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – مرکز سنجش و آزمون به آدرس http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home برای ثبت نام اقدام کنند.

 رییس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور آخرین مهلت ثبت‌نام سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی این دانشگاه را تا ۳۰ مهر ماه اعلام کرد.

معصومه حسینی افزود: سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور روز یکشنبه نهم آبان ۱۴۰۰ به صورت الکترونیکی در مراکز استان‌های یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران، کردستان، هرمزگان و کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: متقاضیان شرکت در سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور باید در مهلت مقرر به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – مرکز سنجش و آزمون به آدرس http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home برای ثبت نام اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت: آخرین مهلت ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور (ETPNU) تا ۳۰ مهر ماه سال جاری است و کارت آزمون از چهارم تا نهم آبان ماه توزیع می‌شود. با توجه به شرایط خاص کرونا، ظرفیت ثبت نامی در مراکز مجری محدود است.

حسینی یادآور شد: هزینه ثبت نام باید به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت شود و داوطلبان دقت داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام را به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نکنند.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع مشکلات احتمالی می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه