اخبار آزمون دکترا

جزییات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی

جزییات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی

تمام داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس  www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار اطلاعیه ای، جزییات مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج اولیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند، روز گذشته از طریق سایت  www.azmoon.org اعلام شد.

ثبت نام از داوطلبانی که موفق به راهیابی به مرحله مصاحبه علمی این آزمون شده اند، برای شرکت در مصاحبه از روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا پایان روز سه شنبه ۴ خرداد ادامه خواهد داشت.

تمام داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس  www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

همچنین  داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام کنند.

داوطلبان برای ورود به سامانه لازم است کد دسترسی انتخاب رشته ( مندرج در ذیل کارنامه اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی خود را وارد کنند.

 فرم مربوط به سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان از طریق سامانه قابل دریافت است. متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام کنند. داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم ۱۰ مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگذاری کنند.

داوطلبان امکان بارگذاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتی که داوطلب بیش از یک فایل را بارگذاری کند، آخرین فایل بارگذاری شده به عنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگذاری شده، می توانند مجدداً تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی،آموزشی و پژوهشی خود اقدام کنند.

امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگذاری شده باشد.

داوطلبان لازم است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته ( رشته های ) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ کنند.

 پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام دررشته های مجاز خود اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، آزمون جامع دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد از یکم تا ۱۳ خرداد ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه