ثبت نام جشنواره خوارزمی

ثبت‌نام جشنواره بین المللی و جوان خوارزمی

ثبت‌نام جشنواره بین المللی و جوان خوارزمی

ثبت‌نام سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد

ثبت‌نام سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد.

دبیرخانه جشنواره خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اعلام کرد: ثبت‌نام و ارایه طرح در سی‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی آغاز شد و تا پایان شهریور ۱۴۰۰ ادامه دارد.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری‌های علمی در سطح جهان در سال جاری برگزار می‌شود.

براین اساس، ثبت نام برای شرکت در سی وپنجمین دوره جشنواره بین المللی خوارزمی تا پایان شهریور ادامه دارد، در این دوره از جشنواره  طرح‌های ارسالی در ۱۸ گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ۱۸ گروه تخصصی را شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و همچنین در ۵محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری اعلام کرد.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از گرایش‌ها و شرایط شرکت در این جشنواره به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی- جشنواره بین المللی خوارزمی اقدام کنند.

بیست و سومین دوره جشنواره جوان خوارزمی

همچنین ثبت‌نام و ارایه طرح در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی تا پایان تیرماه سال جاری اعلام شد.

در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در۱۶ گروه تخصصی،  گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

متقاضیان شرکت در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی www.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی  http://www.irost.org/young در قسمت سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارایه مشخصات فردی اقدام کنند.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه