معرفی کتب انتشارات رشد

کتاب دوران نوجوانی فرزندتان را دریابید

کتاب دوران نوجوانی فرزندتان را دریابید

در کتاب دوران نوجوانی فرزندتان را دریابید، پیکارد دوران نوجوانی را به چهار دوره ی پرتحرک تقسیم کرده است که از مرحله ی آغازین نوجوانی شروع می شود و تا مرحله ی تجربه ی استقلال ادامه می یابد. پیکارد، راهکارهای عملی به والدین ارائه می دهد تا بتوانند فرزندانشان را تا رسیدن به بزرگسالی راهنمایی کنند

آیا تا کنون برای شما موقعیتی پیش آمده است که احساس کنید نوجوان تان شما را به لبه پرتگاه هل می دهد؟
در این کتاب راهنما که مطالعه ی آن برای همه ی پدران و مادران ضروری است، کارل پیکارد، روان شناس و نتخصص تعلیم و تربیت نوجوانان به والیدن کمک می کند چالش هایی را که فرزندشان در دوران نوجوانی با آن ها رو به رو می شود، از قبل پیش بینی کنند و با استفاده از مطالب آموزنده و مفید کتاب به فرزند خود در دوران پرفراز و نشیب نوجوانی کمک کنند.
در کتاب دوران نوجوانی فرزندتان را دریابید، پیکارد دوران نوجوانی را به چهار دوره ی پرتحرک تقسیم کرده است که از مرحله ی آغازین نوجوانی شروع می شود و تا مرحله ی تجربه ی استقلال ادامه می یابد. پیکارد، راهکارهای عملی به والدین ارائه می دهد تا بتوانند فرزندانشان را تا رسیدن به بزرگسالی راهنمایی کنند که شامل روش های برخورد با نوجوان در بحث و گفت و گو، انجام دادن کارهای خانه، تمیز و مرتب کردن اتاق خود، انجام دادن تکالیف خانگی و توصیه هایی برای مواقعی که والدین به شدت از نوجوان خود عصبانی اند. او به نوجوانان هم راهکارهایی در مورد روش های موثر برای برقرای ارتباط، برخورد سازنده در درگیری ها، و به کارگیری رویکردهای تصمیم گیری مسئولانه عرضه می کند. همچنین دستور عمل هایی برای محافظت از نوجوانان در مقابل خطرهای اینترنت، زورگویی، قرار ملاقات و مصرف مواد در اختیار می گذارد. 

مشخصات کتاب:

کتاب دوران نوجوانی فرزندتان را دریابید
نویسنده :کارل پیکارد
مترجم :زهرا زارعی تودشکی
ناشر رشد
تعداد صفحه :336
قطع :وزیری
شابک :978-600-351-110-1

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه