نرم افزار شناسایی باج افزار ها Ransomware Defender Pro

نرم افزار شناسایی باج افزار ها Ransomware Defender Pro

نرم افزار شناسایی باج افزار ها Ransomware Defender Pro v4.2.0

Ransomware Defender محصول کمپانی ShieldApps راه حلی مناسب برای کنترل باج افزار های شناخته شده است. این نرم افزار برای شناسایی و مسدود کردن فعالیت های مخرب باج افزار ها قبل از آسیب رسانی آن ها به اطلاعات طراحی شده است. Ransomware Defender باج افزار های رایج و خاص را در لیست سیاه قرار داده و فعالیت های آن ها را متوقف می کند. پس از نصب این برنامه، مطمئن باشید که Ransomware Defender با بکارگیری الگوریتم های پیشرفته، به یک محافظت همه جانبه، تمام وقت و خودکار از سیستم شما می پردازد و خطرات احتمالی را به شما هشدار می دهد.

باج افزار ها گونه ای از بد افزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می کنند و سازنده ی آن ها از کاربران می خواهد که برای برداشتن محدودیت ها و باز‌گرداندن اطلاعات مبالغی را که بعضا تا هزاران دلار افزایش می یابد ‌پرداخت کنند. برخی از انواع آن ها روی فایل های موجود در هارد دیسک رمزگذاری انجام می دهند و برخی دیگر ممکن است به سادگی سیستم را قفل کنند و پیام هایی رزدید: 25,724
دسته: نرم افزار » امنیتی » ضد هرزنامه و ضد جاسوسی , امنیتی » آنتی ویروسوی نمایشگر نمایش دهند که از کاربر می خواهد مبالغی را واریز کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ransomware Defender:
- شناسایی و حذف باج افزارهای شناخته شده قبل از آن که اقدام مخربی در سیستم انجام دهند
- اسکن جز به جز سیستم برای شناسایی باج افزار ها
- محافظت 24 ساعته در 7 روز هفته
- خودکار انجام دادن فعالیت های شناسایی و حذف
- هشدار دادن به کاربر هنگام تشخیص باج افزار
- انجام Scan/Clean به صورت زمانبندی شده
- آپدیت خودکار
- حذف مطمئن فایل ها
- و ...

 

 

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه