نرم افزار تصویربرداری از محیط میزکار Sonne Screen Video Capture

نرم افزار تصویربرداری از محیط میزکار  Sonne Screen Video Capture

نرم افزار تصویربرداری از محیط میزکار شما Sonne Screen Video Capture

تصویر برداری از هر قسمت صفحه ی میز کار شما

امروزه یکی از شیوه های جدید آموزش در علوم کامپیوتر ساختن فیلم های آموزشی در محیط کامپیوتر و بر اساس کاربرد نرم افزارها می باشد. ویژگی این گونه فیلم های آموزشی در این است که وقتی یک کار آموز قصد یاد گیری بر اساس فیلم آموزشی را دارد مطالب را به صورت پویا و مفهومی تر می آموزد به طوری که تصور می کند در کلاس و به صورت عملی در حال یاد گیری است.
برای ساخت تصاویر و فیلم های آموزشی می توان از نرم افزارهای مختلفی در این زمینه استفاده نمود که هر یک از آن ها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند. این نرم افزارها معمولا توسط شرکت های تولید کننده نرم افزارهای چندرسانه ای برای کاربران ارائه می شوند .
Sonne Screen Video Capture نام نرم افزاری برای تصویربرداری از محیط نرم افزاری و سیستم عامل ویندوز می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود به راحتی از محیط در حال کار در سیستم عامل خود تصویربرداری نمایند.
این نرم افزار از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد که از میان آن ها می توان به قابلیت ضبط تصویر، صدای سیستم، عکسبرداری از قسمت های تعیین شده تصویر، توانایی عکسبرداری طولی از صفحات وب، قابلیت استفاده آسان با استفاده از طراحی خوب گرافیکی در رابط با کاربر، دارای ابزار ویرایش عکس حرفه ای، قابلیت استفاده از کلید های میانبر و تنظیم آن ها بر روی صفحه کلید و ... اشاره نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Sonne Screen Video Capture:
- ضبط کلیه جزئیات صفحه نمایش با حداکثر کیفیت تصویر
- پشتیبانی از ورودی های Webcam, DV, TV Crad, AV
- پشتیبانی از فرمت های AVI, DIVx, xVID جهت ذخیره فایل ها
- نمایش هم زمان تصاویر ضبط شده
- پشتیبانی از ویندوز های مختلف چون ویستا
- محیط بسیار ساده و جذاب

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه