تبدیل پی دی اف PDF به ورد WORD

تبدیل پی دی اف PDF به ورد WORD

تبدیل فایل پی دی اف به ورد را در این مطلب آموخته و به راحتی می توانید PDF را به WORD تبدیل کنید.

تبدیل پی دی اف PDF به ورد WORD یکی از دغدغه های جدی تمام کسانی است که میخواهند مطالبی که به شکل پی دی اف سرچ کرده اند و یا تحقیقاتی انجام شده که می خواغهند ان را ادیت کنند داخل ورد بیاورند.

اما متاسفانه بسیاری راهکار تبدیل پی دی اف به ورد را بلد نیستند و نمی توانند این مشکل را حل کنند.

در ابتدا باید ببینیم فایل پی دی اف ما به شکل عکس است یا متن؟ اگر به شکل عکس باشد راهی برای تبدیل آن وجود ندارد و حتما باید متن را تایپ کنید اما اگر متن بوده و عکس نیست می توانید به چند روش مختلف ان را تبدیل به ورد نمائید.

راهکار تبدیل PDF به WORD در صورتی که متن داشته باشد

گوگل کروم را باز کنید و فایل PDF فارسی مورد نظر را به درون گوگل کروم بکشید.

الان می توان به سادگی متن فارسی را انتخاب و در فایل WORD کپی نمود. متن فارسی بدون هیچگونه مشکل و یا بهم ریختگی در نمایش کاراکترها کپی می شود و فقط با ویرایش جزئی مانند مرتب نمودن سطور یا پیوسته کردن متن در بعضی جاهای منقطع و افزودن فونت و سایز دلخواه، می توان یک فایل PDF فارسی ۱۰ صفحه ای شامل تعداد زیادی عدد و نوشته را بدون به هم ریختگی و هرگونه مشکلی در کمتر از ۱ یا ۲ دقیقه در فایل WORD کپی نمود.

تبدیل پی دی اف به ورد در سایت های آنلاین

یکی دیگر از روشهایی که نیاز به نرم افزار ندارد استفاده از سرویس های آنلاین است سرویس های آنلاین زیادی هستند که با استفاده از آنها می توانید فایلهای PDF را به Word تبدیل کنید. همه این سرویسها مراحل مشابهی را انجام می دهند که ابتدا باید فایل مورد نظرتون را آپلود کنید،فرمت مورد نظرتان را انتخاب کنید و پروسه را آغاز کنید. در ادامه تنها کافی است فایل تولید شده را دانلود کنید:

کافی است از قسمت Choose file پی دی اف مدنظرتان را بارگزاری کنید و سپس آن را دانلود کنید بهمین راحتی! این سایت از معدود سایت هایی ست که از PDF های زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

برای استفاده از این وب سایت کافی است که از دکمه Select files فایل های خود را انتخاب کنید و سپس از منوی کشویی convert to گزینه فایل ورد را انتخاب کنید و Convert را کلیک کنید.

ین یک وبسایت فارسی ست که به تازگی راه اندازی شده و برای تبدیل فایل پی دی اف به ورد بسیار مناسب است. روند انجام کار با آن هم بسیار ساده است
تبدیل پی دی اف به ورد با کمک خود Word

اگر ورد روی سیستم تان نصب است کافی است ست از قسمت بالا سمت چپ روی منوی Files کلیک کنید (یا اینکه همزمان دکمه های o و کنترل کیبورد را فشار دهید). سپس فایل Pdf خود را انتخاب نمایید (با کمک گزینه browse) و Ok کنید تا فایل PDF شما به صورت ورد باز شود. به همین راحتی! بعد هر تغییراتی خواستید روی آن بدهید و آن را به هر صورتی که می خواهید ذخیره نمایید.

نکته قابل توجه: شایان ذکر است که اغلب فایلهای pdf هنگام ترجمه به word بهم می ریزند و قابلیت خواندن ندارند و با هیچ برنامه ای نمی توان آنها را ویرایش نمود. در این صورت تنها راه، تایپ کردن آن می باشد و وقت خودتان را برای تبدیل آنها به ورد تلف نکنید چون راه حلی جز این وجود ندارد! شما می توانید با ثبت نظرات و سوالات خود با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه