تمدید مهلت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

تمدید مهلت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

مهلت انتخاب رشته در پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها ازجمله دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از این 28 آبان در نظر گرفته شده بود تا فردا - پنج‌شنبه - ۳۰ آبان ماه تمدید شد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ که تاکنون موفق به انتخاب رشته در این مرحله نشده‌اند تا پایان روز پنج‌شنبه در سایت این سازمان تمدید شد.
وی افزود: متقاضیان لازم است براساس مندرجات دفترچه‌ راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود تا زمان تعیین شده منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته کرده اند در صورت تمایل می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ یاد شده اقدام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: مهلت انتخاب رشته برای رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه‌ آزاد اسلامی نیز تا ۳۰ آبان ماه برای متقاضیان این دانشگاه تمدید شد.

وی شمار ثبت‌نام کنندگان در این آزمون را تا صبح امروز ۲۷ هزار و ۱۵۲ نفر اعلام کرد و گفت: ظرفیت پذیرش برای کارشناسی ارشد ۵۷ هزار و ۳۰ نفر است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه