کنکور سراسری

تعداد داوطلبان کنکور ۱۴۰۱

تعداد داوطلبان کنکور ۱۴۰۱

 متقاضیانی که در فاصله مهلت تعیین شده از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ بهمن موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیل دیگری موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ نشده اند، می توانند در روزهای یکشنبه اول تا چهارم اسفند سال‌جاری از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نام نویسی کنند. 

رییس سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش چهار درصدی داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در مجموع بیش از یک میلیون و ۴۱۶ هزار داوطلب در پنج گروه آزمایشی برای این آزمون نام نویسی کردند.  عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر افزود: متقاضیانی که در فاصله مهلت تعیین شده از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ بهمن موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیل دیگری موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ نشده اند، می توانند در روزهای یکشنبه اول تا چهارم اسفند سال‌جاری از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نام نویسی کنند. 

وی تصریح کرد: همه داوطلبانی که ثبت نام کرده اند نیز  درصورت تمایل می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند. بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ، آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه هشتم ، پنجشنبه نهم، جمعه دهم  و شنبه یازدهم تیر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه