اخبار آزمونها

زمان برگزاری آزمون زبان ام اس آر تی

زمان برگزاری آزمون زبان ام اس آر تی

آزمون ام اس آر تی در واقع همان MCHE است که نام آن توسط اداره­ بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم تغییر پیدا کرده است.این آزمون یک آزمون سنجش سطح زبان است که معاونت دانشجویی وزارت علوم برگزار می‌کند و برای داوطلبان متقاضی اعزام با هزینه‌ شخصی و بورسیه­ خارج از کشور و نیز دکترای داخل وزارت علوم، وزارت بهداشت و نیز داوطلبان دکترای دانشگاه آزاد اسلامی معتبر است.

اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: آزمون زبان ام اس آر تی( msrt ) روز جمعه ۱۵ بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش سازمان امور دانشجویان، در اطلاعیه این اداره کل آمده است: متقاضیان شرکت در این دوره آزمون زبان ام اس آر تی( msrt) می توانند از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۶ دی ماه تا ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه با مراجعه به سامان سجاد سازمان امور دانشجویان در این آزمون ثبت نام کنند.

 این آزمون صبح روز جمعه ۱۵ بهمن برای داوطلبان زن و مرد برگزار می شود.

آزمون ام اس آر تی در واقع همان MCHE است که نام آن توسط اداره­ بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم تغییر پیدا کرده است.

این آزمون یک آزمون سنجش سطح زبان است که معاونت دانشجویی وزارت علوم برگزار می‌کند و برای داوطلبان متقاضی اعزام با هزینه‌ شخصی و بورسیه­ خارج از کشور و نیز دکترای داخل وزارت علوم، وزارت بهداشت و نیز داوطلبان دکترای دانشگاه آزاد اسلامی معتبر است.

آزمون MSRT، در مقایسه با امتحانات تافل TOEFL و  آیلس IELTS، ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه