اخبار آزمونهای سراسری

ثبت نام بیش از ۳۸ هزار داوطلب در کنکور دکتری ۱۴۰۱

ثبت نام بیش از ۳۸ هزار داوطلب در کنکور دکتری ۱۴۰۱

ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون، به صورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می پذیرد و هر متقاضی براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما می‌تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت‌نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

 سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۳۸ هزار داوطلب برای شرکت در کنکور دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: ثبت‌نام در این آزمون از روز دوشنبه یکم آذر آغاز شد و داوطلبان تا روز دوشنبه هشتم آذرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند.

فاطمه زرین‌آمیزی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تاکنون ۳۸ هزار و ۵۷۹ نفر برای شرکت در این دوره از آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون، به صورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می پذیرد و هر متقاضی براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما می‌تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت‌نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور توضیح داد: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ روز جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

زرین آبادی خاطرنشان کرد: توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه سوم اسفند تا روز پنجشنبه پنجم اسفند ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه