مقالات فناوری های جدید

 گوگل و به روزرسانی جدید گوشی‌های پیکسل

 گوگل و به روزرسانی جدید گوشی‌های پیکسل

 گوگل سرانجام به روزرسانی جدید گوشی‌های پیکسل را منتشر کرد معمولاً گوگل، در اولین دوشنبه ماه به روزرسانی نرم افزاری ماهانه خود را به تلفن‌های هوشمند پشتیبانی شده پیکسل  ارسال می‌کند، اما به دلیل تعطیلات آخر هفته ۴ جولای در ایالات متحده، این بار پخش این به روزرسانی کمی به تأخیر افتاد. به هر حال، این به روزرسانی با دو روز تأخیر، اکنون اینجا است.

معمولاً گوگل، در اولین دوشنبه ماه به روزرسانی نرم افزاری ماهانه خود را به تلفن‌های هوشمند پشتیبانی شده پیکسل  ارسال می‌کند، اما به دلیل تعطیلات آخر هفته ۴ جولای در ایالات متحده، این بار پخش این به روزرسانی کمی به تأخیر افتاد. به هر حال، این به روزرسانی با دو روز تأخیر، اکنون اینجا است.

اگر شما هم از کاربران گوشی‌های پیکسل هستید، جالب است بدانید که  به روزرسانی جدید سلخت RQ۳A.۲۱۰۷۰۵.۰۰۱ را در اختیار شما قرار می‌دهد که بدیهی است شامل سطح بسته امنیتی ماه جولای است و آسیب پذیری‌های بحرانی را برطرف می‌کند.

 
علاوه بر این، گوشی‌های پیکسل از پشتیبانی VoLTE "در برخی از شبکه ها" (نمی توان باور کرد که سال ۲۰۲۱ است و این شبکه در حال گسترش است) و همچنین یک راه حل برای جلوگیری از ادامه راه اندازی مجدد دستگاه تحت شرایط خاص برخوردار است.

مثل همیشه، به روزرسانی‌های نرم افزاری گوگل کند است، بنابراین انتظار داشته باشید حداقل چند روز (اگر چند هفته نباشد) بگذرد تا همه گوشی‌های پیکسل، اعلان به روزرسانی را دریافت کنند. اگر عجله دارید، می‌توانید از طریق تنظیمات بررسی کنید، اگرچه مطمئن نیستیم که این کار واقعاً درست است یا خیر، زیرا گوگل موضع خود را نسبت به آنچه دکمه دستی بررسی برای به روزرسانی‌ها انجام می‌دهد (در صورت وجود) چندین بار معکوس کرده است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه