گوشی های هوشمند

 برترین تلفن‌های هوشمند سه ماهه دوم ۲۰۲۱ 

 برترین تلفن‌های هوشمند سه ماهه دوم ۲۰۲۱ 

اگرچه سال ۲۰۲۱ را می‌توان سالی موفق در تولید گوشی‌های هوشمند دانست، اما به نظر می‌رسد چینی‌ها در زمینه تولید گوشی موفق‌تر از سایرین بوده اند.

اگرچه سال ۲۰۲۱ را می‌توان سالی موفق در تولید گوشی‌های هوشمند دانست، اما به نظر می‌رسد چینی‌ها در زمینه تولید گوشی موفق‌تر از سایرین بوده اند.

سه تلفن هوشمند در این سه ماهه بالاترین امتیاز "بسیار خوب" را از سوی اغلب کارشناسان بازار دریافت کرده اند.

گوشی شیائومی می ۱۱ اولترا، با امتیاز کلی ۸۹ ٪ بهترین گوشی در این سه ماه است. با این حال، تلفن‌های هوشمند پیشرفته سازنده چینی دیگر چندان ارزان نیستند و شما باید تقریباً ۱۲۰۰ یورو برای این تلفن پرچمدار بپردازید.

 

نمایشگر کوچک اضافی در بخش پشتی گوشی یک ترفند خاص است و می‌توانید به عنوان مثال از آن به عنوان پیش نمایش سلفی استفاده کنید. البته برخی از موارد وجود دارد که بهتر است این تولید کننده  برای نسل بعدی پیشرفته‌تر کند، مانند پشتیبانی از سیم کارت الکترونیکی یا ضمانت به روزرسانی نرم افزار.

مقام دوم با  امتیاز ۸۸ ٪ توسط Asus ROG Phone ۵، تسخیر شده است، یک گوشی هوشمند جذاب برای بازی و گیمر‌های حرفه ای. بدیهی است که بسیاری از ویژگی‌های این گوشی،   اساساً برای گیمر‌ها طراحی شده اند، مانند Air Trigger، حسگر‌های اولتراسوند، که می‌توانند مانند محرک‌های کنترلر استفاده شوند. بلندگو‌های خوب، جک استریو با کیفیت بالا و تعداد بالای درگاه ها. 
سومین گوشی منتخب سه ماهه دوم سال،   توسط Oppo Find X۳ Neo تسخیر شده است. این گوشی از مدرن‌ترین SoC رده بالای کوالکام استفاده نمی‌کند، اما Snapdragon ۸۶۵ هنوز برای بیشتر برنامه‌ها بیش از حد کافی است و هنوز هم عملکرد بسیار بالایی در سیستم ارائه می‌دهد. دوربین این گوشی خوب است و می‌توانید به سرعت گوشی هوشمند را شارژ کنید و باتری آن نیز مدتی طولانی دوام می‌آورد. قیمت ۸۰۰ یورویی این محصول نیز کمی ارزان‌تر از سایر دستگاه‌های سطح بالا است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه