معرفی کتب جدید

کتاب پرونده ی کولینی این پرونده جنایی را از دست ندهید

کتاب پرونده ی کولینی این پرونده جنایی را از دست ندهید

انتشار کتاب جرم و تقصیر، پرونده‌ی کوللینی و تابو، شیراخ را به یکی از موفق‌ترین نویسندگان معاصر آلمان تبدیل کرد.


 
انتشار کتاب جرم و تقصیر، پرونده‌ی کوللینی و تابو، شیراخ را به یکی از موفق‌ترین نویسندگان معاصر آلمان تبدیل کرد.

اگر علاقه‌مند به داستان‌های جنایی هستید حتما کتاب «پرونده ی کولینی» را بخوانید. نوشته‌ای درخشان در ژانر جنایی که یکی از جنایی نویسان مشهور آلمانی به نام «فردیناند فون شیراخ» آن را به نگارش درآورد و موفق شد با این کتاب، به یکی از پرفروش ترین نویسندگان آلمانی تبدیل شود.

فابریزیو کولینی، مرد آرام و بی حاشیه، وارد اتاق هتلی در مرکز شهر مونیخ می شود و مرتکب یک عمل ناپسند یعنی قتل وحشیانه هانس مایر صنعتگر مشهور و مورد احترام می شود. چرا باید یک فرد مسن که سابقه ی صدمه زدن به کسی را نداشته است به طور تصادفی، یک قربانی را انتخاب کرده و به وحشتناک ترین روش ممکن با او برخورد کند؟ وکیل جوانی که تازه تایید صلاحیت شده ، به نام کاسپار لاینن مسئول رسیدگی به این پرونده شده و او باید از شخصی که ظاهرا هیچ دفاعی ندارد دفاع کند؛ فردی که با خوشحالی به اجرای قتل اعتراف می کند!

کتاب دارای نقاط قوت بسیاری است که از جمله آن می توان به داستان عالی، کمبود جزییات که تعلیق های فراوان را ایجاد می کند، امکان تصور داستان در قالب فیلم و نمایش تلویزیونی و شخصیت های غنی اشاره کرد.

 

درباره نویسنده

«پرونده ی کولینی» از «فردیناند فون شیراخ» داستانی کوتاه است که بلافاصله توجه خواننده را با نثری تیز و دقیق و غیر منتظره ترین نتایج، جلب می کند. اگر مایل هستید چهارچوب های مربوط به جرمی به ظاهر تصادفی را بازسازی کنید ، گفتن چیزهای بیشتر لذت خواندن این اثر را از بین می برد. پس هرچه سریع تر به سراغ این کتاب پرفروش رفته و رمز و راز جنایت آن را کشف کنید!

فردینانـد فـون شـیراخ در سـال ۱۹۶۴ در مونیـخ بـه دنیـا امـد. شیراخ در رشته‌ی حقوق تحصیل کرد و پس از گذراندن دوره‌ی عملی وکیل دعاوی شد و در بن و برلین به وکالت پرداخت. او اکنون به «وکی ِلافرا ِد مشهور» معروف است. شیراخ در سال ۲۰۰۹، یعنی در سن ۴۵ سالگی، در کنار حرفه‌ وکالت به نویسندگی روی اورد. نخستین مجموعه‌ داستان‌های کوتاه او به نام جرم بیش از یک سال جزو کتاب‌های پرفروش هفته‌نامه‌ اشپیگل شد. انتشار کتاب جرم و تقصیر، پرونده‌ی کوللینی و تابو شیراخ را به یکی از موفق‌ترین نویسندگان معاصر آلمان تبدیل کرد. آثار او به بیشتر زبان‌های مهم دنیا ترجمه و در ۴۰ کشور منتشر شده است..

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه