معرفی کتب انتشارات رشد

کتاب ایجاد انگیزه در کودکان

کتاب ایجاد انگیزه در کودکان

با مطالعه این کتب، والدین می آموزند که چگونه باید تلاش کنند تا به کنجکاوی های کودک دامن بزنند، به کودک فرصت خودآزمایی و خودیاری بدهند، برای او محیطی با ثبات و اطمینان بخش فراهم کنند که کسب تجارب موفقیت آمیز و خودیاری را برای کودک امکانپذیر سازد، با او به رقابت نپردازند

در جهان پر رقابت امروز، لازم است کودکان برای کسب مهارت های مختلف آماده شوند. در این تلاش، آنها باید به خودباوری، خود کارآیی، و خودگردانی که از عوامل لازم در ایجاد انگیزه هستند، دست یابند. در کتاب «ایجاد انگیزه در کودکان» علاوه بر توضیح برداشتهای گوناگون از انگیزش و اصول نظری و عملی آن، موانع موجود بر سر راه پرورش انگیزه در کودکان نیز مورد بحث قرار می گیرد.

با مطالعه این کتب، والدین می آموزند که چگونه باید تلاش کنند تا به کنجکاوی های کودک دامن بزنند، به کودک فرصت خودآزمایی و خودیاری بدهند، برای او محیطی با ثبات و اطمینان بخش فراهم کنند که کسب تجارب موفقیت آمیز و خودیاری را برای کودک امکانپذیر سازد، با او به رقابت نپردازند، و پیشرفتهای او را مرهون تلاش های خویش نشمارند. مطالعه کتاب به پدران و مادران کمک می کند که در ایجاد و پرورش انگیزه در کودکان، شیوه ای مناسب و متعادل را اتخاذ کنند.

مشخصات کتاب :

کتاب ایجاد انگیزه در کودکان

نویسنده: الیزابت هارتلی بروئر
مترجم: احمد ناهیدی
ناشر: جوانه رشد
تعداد صفحه: 344
قطع: وزیری
شابک: 978-964-7475-17-9

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه