معرفی کتب انتشارات رشد

کتاب راهنمای عملی شادکام زیستن

کتاب راهنمای عملی شادکام زیستن

همه ما خواهان آنیم که زندگی ای سرشار از شادکامی و خوشبختی داشته باشیم؛ حتی اگر آشکارا به آن اعتراف نکنیم، یا امیال مان را به اختیار خودمان در پسِ عبارت های مختلف پنهان نگه داریم. رویاهای ما خواه درباره موفقیت شغلی، شکوفایی معنوی، حس پیوستگی، یا هدفمندی در زندگی باشند،

همه ما خواهان آنیم که زندگی ای سرشار از شادکامی و خوشبختی داشته باشیم؛ حتی اگر آشکارا به آن اعتراف نکنیم، یا امیال مان را به اختیار خودمان در پسِ عبارت های مختلف پنهان نگه داریم. رویاهای ما خواه درباره موفقیت شغلی، شکوفایی معنوی، حس پیوستگی، یا هدفمندی در زندگی باشند، و خواه درباره عشق و روابط زناشویی، ما سخت خواهان تحقق آن ها هستیم؛ زیرا اساساً بر این باوریم که ما را شادکام تر می سازند. با وجود این، فقط معدودی از ما حقیقتاً می دانیم شادکامی مان را افزایش دهیم، یا روش رسیدن به آن چیست. با کنار ایستادن و نگریستن به فرض ها و تصورات ریشه دارتان درباره نحوه شادکام تر زیستن، و این که آیا اصلاً چنین چیزی به نظر شما ممکن است ( چیزی که امیدوارم این کتاب شما را برای آن برانگیزاند)، می فهمید که شادکام تر زیستن شدنی است، در توان شماست، و یکی از حیاتی ترین، مهم ترین و واجب ترین کارهایی است که می توانید در حق خودتان و دور و بری هایتان انجام دهید.

کتاب «راهنمای عملی شادکام زیستن» از مهم ترین کتاب های گرایش نوپای روان شناسی مثبت نگر است که در میان محققان این رشته ارزش بسیاری دارد و استناد بسیاری به آن می شود.

مهم ترین مزیت کتاب حاضر آن است که نویسنده از سویی تماماً بر اساس تحقیقات تجربی استوار است، از این رو کتابی است که به کار متخصصان روان شناسی می آید؛ و از سوی دیگر نویسنده با تمام توان تلاش کرده است تا این تحقیقات را به زبانی ساده برای توده ی مردم بیان کند و تکنیک های عملی در اختیارشان بگذارد تا سطح زندگی شان را بهبود بخشند. از این رو، خواندن آن را به همه، در هر سطحی از دانش و موقعیت اجتماعی، توصیه می کنیم.

مشخصات کتاب : 

کتاب راهنمای عملی شادکام زیستن

نویسنده: سونیا لوبامیرسکی
مترجم: دکتر محسن زندی
ناشر: رشد
تعداد صفحه :391
قطع: وزیری
شابک: 978-600-351-103-3

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه