معرفی کتب انتشارات مدرسه

آشنایی با نرم افزار word 2016

آشنایی با نرم افزار word 2016

نرم افزار word   یک نرم افزار واژه پرداز است که در اکثر ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی و حتی کاربران دیجیتال برای تایپ، ویرایش و طراحی متون استفاده می‌شود.

 کتاب آشنایی با نرم افزار وورد ۲۰۱۶ با هدف ترویج و توسعه سواد رسانه‌ای بین اقشار مختلف جامعه به ویژه دانش‌آموزان و معلمان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد. 

کشورهای در حال توسعه  به دلیل پاسخگو نبودن روش‌های سنتی آموزش به نیاز فراگیران، تغییر در برنامه‌های آموزشی را سر لوحه کار خود قرار داده‌اند. امروزه توسعه و به روز شدن سواد رسانه‌ای از الزامات زندگی و آموزش است. در همین راستا انتشارات مدرسه بر حسب مأموریت و وظایف خود با تشکیل بنیاد   icdl     تلاش کرده است در به روز رسانی سواد دیجیتال  گام‌های موثری بردارد از جمله تألیف کتب آموزشی مبتنی بر مفاهیم  سواد رسانه‌ای، انتشار نرم‌افزار و تشکیل کلاس‌های آموزشی و غیره.  این کتاب که به تازگی منتشر شده توسط گروه مولفان این بنیاد در شش فصل رنگی به صورت متن و تصویر نوشته شده است.

نرم افزار word   یک نرم افزار واژه پرداز است که در اکثر ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی و حتی کاربران دیجیتال برای تایپ، ویرایش و طراحی متون استفاده می‌شود. به طور کلی تمام ساختار این نرم افزار با کلمات و ویرایش کلمات درگیر است. اما باید بدانید این نرم افزار علاوه بر ایجاد فایل‌های متنی قادر به ایجاد جداول، وارد کردن تصاویر و اشکال نیز می‌باشد. در مورد قابلیت‌های زیاد این برنامه، کتاب آشنایی با نرم افزار وورد ۲۰۱۶ به شما کمک می کند بیشتر بدانید.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه