کتاب فناوری ارتباطات و اطلاعات
کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر
تاریخ 11 بهمن 1398 ساعت 00:14:13
کد خبر: 008415
کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر

 

کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر اثر محمدرضا سواری سرشار از نکته‌های با ارزش و مهم تجربی، جهت انتقال سریع و آسان مطالب آموزشی به هنرجو می‌باشد.

این کتاب برگزیده چهارمین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی و ششمین جشنواره مجازی کتاب‌خوانی و همچنین برگزیده چهارمین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی کودکان، نوجوانان و نابینایان شده است.

خوانندگان با هر سطح علمی در زمینه کاربری رایانه، می‌توانند از کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر بهره‌مند شوند. این کتاب صوتی به شما کمک خواهد کرد تا صحیح بیاموزید و حرفه‌ای بیان کنید.

کتاب آموزش الفبای کاربری کامپیوتر متن محور می‌باشد، به این معنا که مخاطب تنها با خواندن و یا شنیدن به آسانی و منطقی یاد می‌گیرد. نکته جالب این خصوصیت، امکان آموزش به افراد از طریق گفتگوی تلفنی می‌باشد و نیازی به ارائه تصاویر نیست.

محمدرضا سواری طی سال‌ها سابقه تدریس در آموزشگاه‌های کار و دانش و هم‌چنین دانشگاه‌های علمی کاربردی، به تجربیات ارزشمندی در سبک و ارائه مطالب دست یافته است، انتقال مطالب آموزشی با شیوه‌های صحیح و قابل فهم، ثمره سال‌ها خلاقیت و توجه به تکنیک‌های مؤثر در تسهیل فرآیند تدریس بود.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
مقدمه
 
 
۱۱ دقیقه
اطلاعات تماس
 
 
۱۶ دقیقه
مراحل ایجاد آرشیو تماس
 
 
۱۱ دقیقه
داستان تصویری
 
 
۱۲ دقیقه
برنامه یاهومسنجر
 
 
۸ دقیقه
خلق داستان تصویری
 
 
۷ دقیقه
مفهوم انتخاب یا select
 
 
۴ دقیقه
جمع بندی - مراحل اصلی آموزش