نرم افزار ویرایش تصاویر
نرم افزار ساخت آسان تصاویر موزاییکی Mosaizer Pro
تاریخ 24 آذر 1398 ساعت 17:16:01
کد خبر: 005205
نرم افزار ساخت آسان تصاویر موزاییکی Mosaizer Pro

نرم افزار ساخت آسان تصاویر موزاییکی - Mosaizer Pro+ v12.0 Build 204

برنامه کاربردی برای اضافه کردن افکت های موزاییکی به تصاویر و فیلم ها و ذخیره آن ها در فرمت هایی چون PG, BMP, PNG, PSD یا FLV

شاید در سایت ها، مجلات و یا پوستر ها عکس هایی دیده باشید که خود از هزاران عکس کوچک ساخته شده اند. این تصاویر به تصاویر موزاییکی معروف هستند. آن ها را موزاییکی می نامند چون عکس های دیگر (عکس های کوچک تر) مانند سطح موزاییک شده، تصویر مورد نظر شما را می سازند.
Mosaizer Pro نرم افزار فوق العاده ایست که برای کمک به شما در ایجاد تصاویر موزاییکی با استفاده از تصاویر ذخیره شده در کامپیوتر، طراحی شده است. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند است که هم کاربران مبتدی و هم افراد حرفه ای در این زمینه می توانند به خوبی از این نرم افزار بهره ببرند. Mosaizer از انواع فرمت های تصویری از جمله BMP, JPEG و PNG پشتیبانی می کند. علاوه بر این امکان تنظیم سطوح روشنایی، کنتراست، اشباع و شفافیت نیز برای شما فراهم شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سرعت و تنها با چند کلیک موس تصاویر موزاییکی خود را بسازید و این در حالی است که برنامه میزان بسیار کمی از CPU و حافظه سیستم شما را نیز استفاده می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Mosaizer:
- ساخت سریع و آسان تصاویر موزاییکی
- پشتیبانی از انواع فرمت های تصویری از جمله BMP, JPEG و PNG
- دارای یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند
- امکان تنظیم سطوح روشنایی، کنتراست، اشباع و شفافیت
- استفاده از میزان بسیار کمی از CPU و حافظه سیستم
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز