کتاب مادر و بارداری
کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان
تاریخ 20 اسفند 1398 ساعت 00:51:32
کد خبر: 011167
کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان

مجموعه سه جلدی مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان توسط پوران سامی برای سه سال اول زندگی کودک شما تدوین گردیده است. جلد اول این کتاب شامل بخش کودک من از تولد تا یک سالگی است.

کتاب مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان (Toddlers & Children Development) خانواده‌های جوان ایرانی را دست‌کم در سه سال اول تولد فرزندشان، از هر نظر بی نیاز خواهد کرد.

نگرانی والدین دربارۀ رشد و تکامل کودکانشان، امری کاملاً طبیعی و قابل درک است، آن‌ها مایلند بدانند و اطمینان خاطر حاصل کنند که فرزندشان در تمام ابعاد رشد و تکامل (جسمی، ذهنی، روانی، اجتماعی، تربیتی و...) کاملاً طبیعی و عالی است. اصطلاحاً همه چیز خوب است و بهتر از این نمی‌شود. به عبارتی آن‌ها می‌خواهند مطمئن شوند که هر آنچه که برای رشد و سلامتی فرزندشان، لازم بوده انجام داده‌اند.

در مجموعه سه جلدی مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان هر جلد، حاوی دو فصل عمده می‌باشد. در فصل اول، شما با اطلاعات کلی مرتبط با رشد و تکامل کودکان آشنا می‌شوید و تئوری‌های مختلف تکاملی را که تاکنون در دنیا مطرح گردیده‌اند، مطالعه می‌نمایید، به این ترتیب، به یک دیدگاه کلی و عمومی دربارۀ کودکان در هر مقطع سنی دست خواهید یافت. فصل دوم هر کتاب به صورت جزیی‌تر و مفصل‌تر، رشد و تکامل کودک را در مقاطع یک ماهه مورد بحث قرار داده است، شما در این فصل می‌توانید پاسخ جزیی‌ترین پرسش‌های خود را در ارتباط با کودک پیدا کنید.

فهرست مطالب
فصل اول: آنچه باید درباره کودکم از بدو تولد تا یک سالگی بدانم
فصل دوم: کودک من در شش ماه اول زندگی
فصل سوم: کودک من در شش ماه دوم زندگی