اخبار پژوهشی
تمدید مهلت ثبت‌نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر
تاریخ 03 دی 1398 ساعت 22:23:42
کد خبر: 005723
تمدید مهلت ثبت‌نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر

مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش از تمدید مهلت ثبت نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری تا ۱۲ دی ماه خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی، علی رمضانی اظهار داشت: با توجه به تعطیلی های پی در پی مدارس و همچنین درخواست استان‌ها و برای فراهم کردن شرایط و زمان مناسب برای خلق آثار ارزشمندتر در این فراخوان زمان ثبت نام دانش آموزان و معلمان تا پایان روز پنج شنبه ۱۲ دی ماه سال جاری تمدید شده است .

وی با بیان اینکه انتظار می رود اطلاع رسانی در این خصوص برای دانش آموزان و معلمان هنرمند سراسر کشور توسط ادارات کل استان ها انجام شود، افزود: ثبت نام در این فراخوان از طریق سامانه همگام انجام می شود و دانش آموزان و معلمان می توانند با مراجعه به سامانه همگام به نشانی http://hamgam.medu.ir برای ثبت نام در این فراخوان اقدام کنند.

مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش با اشاره به اینکه بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری با موضوع «مدرسه شاد دلپذیر و پرنشاط» است خطر نشان کرد: دانش آموزان سراسر کشور در ۲۰ رشته و گرایش مختلف و فرهنگیان نیز در ۱۶ رشته و گرایش می توانند در این فراخوان شرکت کنند.