ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی علمی کاربردی آغاز شد

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی علمی کاربردی آغاز شد

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز - یکشنبه - آغاز شد.

به دنبال اعلام نتایج نهایی پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ثبت نام پذیرفته شدگان از امروز ۳۱ شهریور ماه آغاز شد و تا روز سه شنبه دوم مهرماه ادامه دارد.

به گزارش دانشگاه جامع علمی کاربردی، بر اساس ضوابط مربوط به گزینش هر یک از رشته های تحصیلی گروه های آموزشی مختلف در پذیرش دوره های مذکور از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده اند، طبق اولویت کد رشته محل های انتخابی و ظرفیت های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در هر کد رشته محل استخراج شده است.

تمامی پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام از امروز تا دوم مهرماه ۹۸ با در دست داشتن مدارک اعلام شده و با توجه به کد رشته محل قبولی به نشانی تعیین شده دفترچه راهنمای پذیرش دوره های مذکور به موسسات محل قبولی خود مراجعه کنند.

۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری، تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، تصویر کارت ملی و اصل، اصل دیپلم کامل متوسطه یا گواهی برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن و گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه دوم (برای داوطلبان نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش نظام آموزشی ۳-۳-۶) یا دیپلم سه ساله نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن از جمله مدارک لازم برای ثبت نام است.

اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است، گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته شدگان شاغل) و مدرک وضعیت نظام وظیفه از جمله سایر مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پذیرفته شدگان است.

پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه کد قبولی خود مراجعه کنند، بدیهی است عدم ثبت نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.

بنا بر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور ۴۶ هزار و ۸۱ نفر در این دوره ها پذیرفته شدند که از این تعداد ۱۵ هزار و ۴۱۲ نفر زن و ۳۰ هزار و ۶۶۹ نفر مرد هستند.

مطالب پربیننده

عضویت در خبرنامه