معرفی کتب جدید
کتاب پرواز آدامسی
تاریخ 16 مرداد 1399 ساعت 00:30:38
کد خبر: 013749
کتاب پرواز آدامسی


کتاب پرواز آدامسی داستانی زیبا و کودکانه به قلم زینب علیزاده لوشابی، از مجموعه 5 جلدی آدامسی‌هاست. این داستان محبت و مهربانی را به کودکان آموزش می‌دهد.

موضوع پرواز آدامسی در مورد چیست؟

هر کتاب از مجموعه آدامسی‌ها با داستان و تصاویری جذاب، یک رفتار درست اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهد. داستان ماجرای آدامس نعنایی و بادکنکی است، نعنایی دوستش بادکنکی را با حرف‌هایش ناراحت می‌کند، اما در آخر کتاب نعنایی یاد می‌گیرد که هر چیزی که برای خودش دوست دارد، برای دیگران هم دوست داشته باشد.

درباره‌ی مجموعه‌ی آدامسی‌ها:

آدامسی‌ها داستان‌هایی بامزه‌اند با طعم و رنگ آدامس: نعنایی، زنجبیلی، بادکنکی، آتشی، توت فرنگی و موزی. آن‌ها موجوداتی بی‌نظیر و متفاوتند که شبیه‌شان هیچ‌جا پیدا نمی‌شود، چون آدامسی‌ها از کارخانه‌ای مخصوص بیرون می‌آیند.

آن‌ها وقتی در گرما باشند شل می‌شوند. وقتی در سرما یا در آب قرار گیرند، سفت می‌شوند، آن وقت باید بروند توی ورزونک. ورزونک دستگاهی است که آدامسی‌ها را ورز می‌دهد تا شکل اولشان بشوند. آدامسی‌ها هر کدامشان ویژگی مخصوص به خود را دارند، مثلاً آتشی وقتی عصبانی بشود موهایش آتش می‌گیرد یا بادکنکی وقتی هیجان‌زده می‌شود پر باد می‌شود.

آن‌ها یک کتاب مهم هم دارند و آن قانون آدامسی‌هاست. این کتاب راهنمای‌شان است برای کارهایی که باید یا نباید انجام دهند

کتاب پرواز آدامسی مناسب جه کسانی است؟

این کتاب با بیان کودکانه و ساده همراه با داستانی شیرین و تصاویری جذاب به کودکان دبستانی مفاهیم مهمی را که برای آن‌ها ضروری است، آموزش می‌دهد.