معرفی کتاب
کتاب «ترنم باران عشق»
تاریخ 28 تیر 1399 ساعت 23:04:07
کد خبر: 013611
کتاب «ترنم باران عشق»


روایتی از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در کتاب «ترنم باران عشق»
 «ترنم باران عشق» مجموعه سروده‌های «علی‌محمد ساریخانی » در خصوص انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به تازگی روانه بازار نشر شده است.

این کتاب ۲۱۳ صفحه‌ای با شمارگان یک‌هزار نسخه از سوی انتشارات «قلم سرا» به چاپ رسیده و با قیمت هر جلد ۴۰ هزار تومان عرضه شده است.

۱۵۸ عنوان شعر در این مجموعه گنجانده شده که هر کدام آیینه‌ای تصویری از زوایای پیدا و پنهان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را به نمایش می‌گذارد و جلوه‌ها و زیبایی‌های خاص خود را دارد.

انقلاب ایمان، دست خالی و مشت پرخون، اخلاص عمل، روح خدا رفت، مشک عبادت، امیر جبهه‌ها، ماه خون و خورشید، لاله‌های هشت شهریور، پیر عشق، نشان خیانت، سید اهل قلم، سودا با خدا ، معرکه جنگ، مست می یزدان، مرد ایثار، کربلای بستان، صف‌شکنان، سنگرسازان بی‌سنگر، یادگار ماندگار، زنان در دفاع عشق، گوش دل واکن، ناجا نسیم خدمت، قهرمان گمنام و مدافعان حرم از جمله عناوین اشعار منتشر شده در این کتاب است.

این کتاب علاوه بر جلوه‌های خاص در لطافت قلم و بیانی دلنشین از این منظر حائز اهمیت است که به عنوان گنجینه‌ای ارزشمند نگاهی هنرمندانه به رشادت‌های دلیرمردان و زنانی دارد که در تاریخ چهل ساله نظام اسلامی صحنه‌های عشق ناب و انسانیت را خلق کردند.