معرفی کتب زبان انگلیسی
کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی
تاریخ 13 تیر 1399 ساعت 17:16:07
کد خبر: 013453
کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی

کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی نوشتۀ پل هنکاک، شما را با خطاهایی که تمامی زبان‌آموزان در ابتدا مرتکب می‌شوند و شیوۀ اجتناب از آن‌ها آشنا می‌کند.

کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی (Common errors in English)، متشکل از ده فصل است و در هر فصل عناوینی مانند سفر، کار، تحصیل و خانواده ذکر شده‌اند. هر فصل از پنج بخش تشکیل شده است و روی هم بیش از 300 مثال از متداول‌ترین اشتباهات زبان انگلیسی، مانند اشتباه در کاربرد واژگان، حروف اضافه و اشتباهات دستوری بررسی شده‌اند. در پایان هر فصل تمرین‌های دوره‌ای آمده‌اند که به یادگیری بهتر نکات ارائه شده کمک می‌کنند.

توضیحاتی که پل هنکاک (Paul Hancock)، در این کتاب آورده مختصر و مفید هستند و در نتیجه به کار هر فردی می‌آیند. هر صفحه را می‌توان جداگانه مطالعه کرد و لزومی ندارد که کتاب را صفحه به صفحه و پشت سرهم خواند. در هر صفحه مثال‌های متعدد و متنوع ارائه شده‌اند و می‌توان با صرف تنها چند دقیقه وقت در روز این مثال‌ها را خواند. اگر هر روز چند دقیقه وقت بگذارید و تمرین‌ها و مثال‌ها را مرتباً دوره کنید، نتیجۀ بهتری می‌گیرید و می‌توانید اینگونه‌ اشتباهات متداول را از ذهن خود پاک کنید.

فهرست مطالب
پیش‌گفتار
1. گردش
2. در مدرسه و در محیط کار
3. در خانه
4. مردم
5. مشکلات
6. زمان
7. حروف ربط
8. دستور زبان 1
9. دستور زبان 2
10. دستور زبان 3
11. واژه نامه
12. پاسخ نامه