معرفی کتب زبان انگلیسی
کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی
تاریخ 13 تیر 1399 ساعت 14:57:51
کد خبر: 013397
کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی


کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی نوشتۀ مهدی بنیادی، ابتدا 1000 واژه اولیه زبان را آموزش می‌دهد. البته شما این هزار واژه را حفظ نمی‌کنید بلکه به جای حفظ واژگان شما یک داستان فارسی خاص را می‌خوانید و آن را به خاطر می‌سپارید و در واقع واژگان انگلیسی تجزیه شده و به کلمات فارسی و یا گاها خود انگلیسی در این داستان ربط داده شده‌اند.

این داستان دارای فرمت خاصی می‌باشد که باعث می‌شود ذهن شما به صورت اتوماتیک تلفظ واژگان را با مفهوم واژگان و هر دو آن‌ها را با کلمات شکل دهنده به جمله و داستان از هم تشخیص دهد. فقط نکته مهم این است که واژگان به کلیدهای (قسمت‌های) مختلف تجزیه شده‌اند و شما نباید به هیچ عنوان بعد از هر کلید مکث کنید. علاوه بر همه این‌ها مفهوم واژگان نیز که بر بدنه این داستان نهاده شده‌اند با کمک خود داستان به سادگی توسط خواننده درک می‌شوند. وجود این داستان دلیل اصلی یادگیری سریع انگلیسی توسط کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی (Basic English) است، چون شما را قادر خواهد ساخت در مدت بسیار کمی تعداد زیادی واژه یاد بگیرید.

در بخش پایانی کتاب کلیات گرامر به زبان ساده و بدون فرمول (این تاکتیک آموزش گرامر چیزی کاملا متفاوت با چیزی است که شما از دوران مدرسه و یا دانشگاه به یاد می‌آورید) و با مثال‌های فارسی که درحدود فقط 6 صفحه استاندارد می‌باشد توضیح داده‌ شده و شما بقیه گرامر را به صورت طبیعی از متون دریافت خواهید کرد.