جستجو در بایگانی
برای جستجو در عنوان حداقل ۴ حرف وارد کنید.
//

_____.

//

_____.

_

_

_

 
 
more_vert نرم افزار دسترسی به رنگ دلخواه The Foundry COLORWAY

ادامه مطلب

close نرم افزار دسترسی به رنگ دلخواه The Foundry COLORWAY

نرم افزار The Foundry COLORWAY 2.0 v2 Win - دسترسی به رنگ دلخواه دسترسی به رنگ دلخواه در پروژه ها Colorway یکی از برترین محصولات برند The Foundry می باشد که به شما امکان تصحیح و تغییرات رنگی در پروژه ها را به صورت حرفه ای می دهد. این نرم افزار به جهت سرعت بخشیدن به پروژه های شما ساخته شده و می توانید نمونه ی نهایی پروژه ی خود را بدون پردازش مجدد و تنها با چند کلیک به رنگ دلخواه خود تغییر دهید.

more_vert افزودن ویژگی «حذف پیامها» به واتس اپ

ادامه مطلب

closeافزودن ویژگی «حذف پیامها» به واتس اپ

واتس اپ غالباً هر چند ماه یکبار ویژگیهایی جدید را به برنامه ارتباطات گسترده خود اضافه می کند. در ماه اکتبر شایعه شد که واتس اپ در حال آزمایش ویژگی جدید با عنوان "پیامهای ناپدید شده" است اما عملکرد آن تاکنون مشخص نبود. این ویژگی در آخرین نسخه بتای 2.19.275 واتس اپ برای اندروید مشاهده شده است و اکنون درک بهتری از هدف آن داریم. این ویژگی به "حذف پیام ها" تغییر نام داده شده است و به شما امکان می دهد پیام های کاربران پس از مدت زمان مشخصی؛ ک ساعت ، روز ، هفته ، ماه یا سال منقضی شوند. طبق یافته ها این ویژگی در نظر گرفته شده است تا مکالمات پیام گروهی را بیش از حد در تلفن های هوشمند ذخیره نکند. عادلانه بودن دسترسی، یکی دیگر از دلایل ی برای استفاده از این ویژگی است. "حذف پیامها" برای گپ گروهی فقط توسط سرپرست چت گروهی قابل دسترسی است ، بنابراین این تنظیم برای همه شرکت کنندگان در گپ گروهی اعمال می شود.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی آزادی مطبوعات و حق دسترسی آزاد به اطلاعات

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی آزادی مطبوعات و حق دسترسی آزاد به اطلاعات

مقاله علمی و پژوهشی" آزادی مطبوعات و حق دسترسی آزاد به اطلاعات " مقاله ای است در 20 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به آزادی مطبوعات و حق دسترسی آزاد به اطلاعات ، قانون مطبوعات ، آزادی مطبوعات ، پاسخگویی و شفافیت اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب تکنیک های پیشرفته پردازش داده های فضایی

ادامه مطلب

closeکتاب تکنیک های پیشرفته پردازش داده های فضایی

اولین کتاب آموزش نرم افزار Voxler به زبان فارسی برنامه ریزی و تصمیم گیری موثر و کارآمد نیاز به دسترسی به اطلاعات دقیق و به روز دارد.بنابراین به منظور دسترسی و دستیابی سریع به اطلاعات، تشکیل یک بانک اطلاعاتی متمرکز ضروری به نظر می رسد. voxler می تواند از شبکه های 2 بعدی شامل بسته های DEM، همچنین تصاویر و داده های نقطه ای پراکنده استفاده کند. voxler می تواند streamline، طرح های vector، نقشه های contour ،isosurface ها، برش های تصویر، طرح های پراکنده ی 3 بُعدی، اجرای حجم مستقیم (direct volume) و اکثر مُدول های محاسباتی از قبیل شبکه بندی 3 بُعدی، نمونه برداری، گردش های شبکه ای متعدد و پردازش تصویر را نمایش دهد. voxler به منظور نمایش داده های XYZC طراحی شده است، جائیکه C به عنوان متغیری در هر یک از موقعیت های X ، Y و Z است.بنابراین این نرم افزار با صرف کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان، پیش بینی های قابل اعتمادی را در اختیار کارشناسان و مدیران قرار می دهد. افراد با دامنه کاری بسیار متفاوتی از voxler استفاده میکنند.کاربران voxler شامل باستان شناسان، کارشناسان آب و هوا، مربیان، مهندسان، پزشکان، زمین شناسان دریایی، زمین شناسان، فیزیکدانان زمین، محققان پزشکی، دانش آموزان و دیگران هر کدام بخواهند رابطه ی بین داده های 3 بُعدی خود را از طریق بسته های خروجی‌گرافیکی قابل توجه مجسم کنند از خصوصیات فوق العاده voxler بهره مند خواهند شد. فهرست مطالبفصل اول: کلیات و نحوه نصب وکسلرفصل دوم:آشنایی با voxler و ارکان آنفصل سوم:آشنایی با ابزار های voxlerفصل چهارم: انواع داده ها و مدول در voxlerفصل پنجم: نحوه کار با voxlerمنابع

more_vert دسترسی رایگان به مقالات علمی

ادامه مطلب

closeدسترسی رایگان به مقالات علمی

دسترسی رایگان به مقالات علمی تا پایان اردیبهشت تمدید شدرییس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری از تمدید دسترسی رایگان به مقالات در پایگاه‌های اطلاعات علمی تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ خبر داد. محمدجواد دهقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: با هدف ایفای نقشی هر چند کوچک در شرایط خاص پیش آمده در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، دسترسی به صورت مجازی به منابع اطلاعات علمی تمام متن این مرکز برای استادان، پژوهشگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر هموطنان تا پایان اردیبهشت ماه جاری رایگان شد. وی تاکید کرد: این دسترسی بدون نیاز به کد شناسایی و کلمه عبور امکانپذیر است تا جامعه علمی کشور بدون مراجعه حضوری، نسبت به تأمین اطلاعات علمی مورد نیاز خود اقدام کنند. رییس مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: این مرکز با دارا بودن طیف وسیعی از پایگاه‌ها و منابع اطلاعات علمی مانند پایگاه اطلاعات مجلات علمی معتبر کشور، پایگاه اطلاعات مقالات همایش‌های علمی ملی و بین‌المللی و سایر منابع علمی مورد نیاز پژوهشگران نقش مهمی در تأمین نیازهای اطلاعات علمی جامعه علمی جمهوری اسلامی ایران و کشورهای منطقه ایفا می‌ کند. دهقانی خاطرنشان کرد: عمده این اطلاعات و منابع به صورت برخط تهیه شده و از طریق وبگاه سازمان به آدرس www.ricest.ac.ir قابل دسترس است. به گزارش ایرنا، مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان وزارت علوم و فرهنگستان علوم جهان سوم در سال ۱۳۶۹ دایر و لایحه تأسیس آن در چارچوب ضوابط و مقررات آموزش عالی جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده است. این مرکز با هدف تأمین مدارک علمی مورد نیاز دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و نیز اعضای هیات علمی و پژوهشگران کشورهای منطقه ایجاد شده است. از فعالیت‌های مهم این مرکز علمی می توان به برقراری نظام مبادله الکترونیکی اطلاعات بین پژوهشگران ایرانی و کشورهای منطقه، ایجاد انواع پایگاه‌های اطلاعاتی، چاپ و انتشار گزارش‌های پژوهشی، نشریات علمی و کتاب‌های فارسی و غیرفارسی، حمایت از پژوهش‌های داخلی و منطقه‌ای در حوزه‌های علوم و فناوری، برقراری ارتباط و همکاری علمی با بخش‌های صنعتی، خدماتی و آموزشی برای شناسایی نیازها و تأمین اطلاعات مورد نیاز آنها اشاره کرد. در حال حاضر، مرکز منطقه‌ای با وجود متخصصان مختلف در حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات، یکی از بزرگ ترین مراکز تأمین اطلاعات علمی مورد نیاز دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی ایران و کشورهای منطقه است.

more_vert مقاله تحلیل‌ فضایی‌ فقر شهری ‌در جهت ‌رسیدن به عدالت اجتماعی

ادامه مطلب

closeمقاله تحلیل‌ فضایی‌ فقر شهری ‌در جهت ‌رسیدن به عدالت اجتماعی

مقاله علمی و پژوهشی " تحلیل‌ فضایی‌ فقر شهری ‌در جهت ‌رسیدن به عدالت اجتماعی (مطالعه موردی: محله دزاشیب منطقه یک شهرداری تهران)" مقاله ای است در 16 صفحه و با 23 فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی و پژوهشی با رویکرد پژوهشهای اخلاقی منتشر شده است در این مقاله علمی و پژوهشی به مباحث فقر شهری، محله دزاشیب، دسترسی به خدمات شهری، روش AHP پرداخته شده است چکیده مقاله این پژوهش با هدف تحلیل فضایی فقر شهری در جهت رسیدن به عدالت اجتماعی در محله دزاشیب برمبنای میزان دسترسی ساکنان محله به خدمات شهری با روش کمی انجام شده است. از هشت شاخص شامل، دسترسی به خدمات درمانی، آموزشی، حمل و نقل، انتظامی، پارک، تأسیسات و تجهیزات، مذهبی و تجاری استفاده شده است. تحقیق حاضر از نوع کاربردی و روش آن، توصیفی ‌- تحلیلی می باشد. از روش AHP (تحلیل سلسه مراتبی) جهت تحلیل فضایی فقر شهری استفاده شده است. نتایج تحقیق نشان می‌دهد، تمرکز فقر در بخش‌های مرکزی و شرقی محله بیشتر بوده و عدم یکنواختی در توزیع خدمات عمومی شهری را در این بخش محله نمایش می‌دهد. بنابراین یافته‌های این مطالعه، بر شناخت نواحی فقیر محله و اهمیت ترسیم نقشه های فقر و از طرف دیگر چگونگی دسترسی به خدمات شهری در سطح محله تأکید دارد. دانشجویان دوره دکترا و کارشناسی ارشد می تواند از محتوای این مقاله برای رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد بهره ببرند .

more_vert نخستین آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری تخصصی

ادامه مطلب

closeنخستین آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری تخصصی

نخستین آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) با هدف آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون تا ۱۰ اسفند برگزار می‌شود. مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور روز سه شنبه اعلام کرد: با توجه به برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ به شیوه الکترونیک مقرر شد تا آزمونی آزمایشی با هدف آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون برگزار شود. براساس اطلاعیه این مرکز بازه زمانی مجاز برای ورود به سامانه آزمون از ساعت ۱۷ روز پنجم اسفند ماه تا ساعت ۲۴ روز ۱۰ اسفند ماه است. مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور یادآور شد: دسترسی به نرم افزار آزمون آزمایشی الکترونیک از طریق سایت epmp.ir و از هر سیستم تحت ویندوز امکانپذیر است. طق این اطلاعیه داوطلبان می توانند از منزل، دانشگاه، کافی نت یا استفاده از رایانه شخصی به نرم افزار آزمون دسترسی داشته باشند. همجنین شماره ملی هر داوطلب به عنوان نام کاربری و رمز عبور در سامانه آزمون است. بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش و آموزش پزشکی، به منظور شبیه سازی محیط آزمون، برای آزمون آزمایشی مدت زمان درنظرگرفته شده است که به محض ورود داوطلب به محیط نرم افزار فعال می شود. از این رو داوطلبان در زمان استفاده از نرم افزار به این نکته که ۱۵ دقیقه برای بخش تخصصی و ۳۰ دقیقه برای بخش استعداد تحصیلی درنظرگرفته شده است، توجه کنند. مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور یادآور شد: آزمون هر داوطلب دارای دو بخش تخصصی و استعداد تحصیلی است که دارای مدت زمان مجزا از یکدیگر است و زمان هیچ کدام قابل تخصیص به دیگری نیست. در آزمون اصلی نیز به همین شکل است. طبق این اطلاعیه داوطلب مجاز است با هر یک از دو بخش آزمون تخصصی یا استعداد تحصیلی آزمون را آغاز کند و پس از پایان زمان هر بخش داوطلب بخش دیگر آزمون را آغاز کند. بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش و آموزش پزشکی، آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی ۲۲ و ۲۳ خرداد سال ۱۳۹۹ برگزار می شود. مدارک زبان نیز از تاریخ یکم بهمن ماه سال ۱۳۹۶ تا ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ قابل قبول است.

more_vert جایگاه ۶۵۵ دانشگاه ایرانی در نظام رتبه‌بندی وبومتریکس

ادامه مطلب

closeجایگاه ۶۵۵ دانشگاه ایرانی در نظام رتبه‌بندی وبومتریکس

 ۶۵۵ دانشگاه ایرانی در سامانه جهانی وبومتریکس (رتبه‌بندی وب دانشگاه‌ها)، رتبه بندی شدند که براساس آن دانشگاه تهران در جایگاه ۴۳۶ جهان و نخست کشور جای گرفته است. به گزارش روز چهارشنبه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، بر پایه ویرایش سامانه رتبه‌بندی «وبومتریکس» (یا رتبه‌بندی وب دانشگاه‌ها) در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی، ۶۵۵ دانشگاه ایرانی در فهرست ۲۰ هزار دانشگاه این سامانه قرار دارند. «دانشگاه تهران» دانشگاه برتر ایرانی است که در این فهرست در رتبه ۴۳۶ جهان و نخست ملی جای گرفته است. پس از این، دانشگاه‌های «علوم پزشکی تهران»، «صنعتی شریف»، «صنعتی امیرکبیر»، «علوم پزشکی شهید بهشتی»، «تربیت مدرس»، «علم و صنعت ایران»، «صنعتی اصفهان»، «فردوسی مشهد»، و «شیراز» در رتبه‌های دوم تا دهم کشور قرار دارند. هدف کلیدی از انتشار «وبومتریکس»، نه تنها رتبه‌بندی وبگاه‌ها، بلکه بهبود انتشارات وبی است.آزمایشگاه «سایبرمتریکس» سالانه دو ویرایش از نظام «وبومتریکس» در ماه‌های ژانویه و ژوییه منتشر می‌کند. وب‌متریک یک سایت رتبه بندی دانشگاه‌های جهان بر اساس وب سایت اینترنتی دانشگاه‌ها است.پشتیبانی از دسترسی آزاد، دسترسی الکترونیکی به انتشارات علمی و دسترسی به دیگر منابع دانشگاهی از نخستین هدف‌های این نظام رتبه‌بندی است. حضور (یا اندازه اطلاعات در وب)، تأثیر (یا مشاهده‌پذیری)، دسترسی (یا شفافیت/ باز بودن) و سرآمدی (پژوهش) سنجه‌هایی هستند که «وبومتریکس» برای ارزیابی وبگاه دانشگاه ها به کار می‌برد.

more_vert نرم افزار مدیریت و ویرایش تصاویر تحت شبکه StudioLine Photo Pro

ادامه مطلب

closeنرم افزار مدیریت و ویرایش تصاویر تحت شبکه StudioLine Photo Pro

نرم افزار مدیریت و ویرایش تصاویر تحت شبکه - StudioLine Photo Pro v4.2.41 نرم افزار مدیریت و ویرایش تصاویر تحت شبکه StudioLine Photo Pro نرم افزاری برای ویرایش حرفه ای و مدیریت مجموعه تصاویریست که در یک شبکه کامپیوتری به اشتراک گذاشته شده اند. این نرم افزار برنامه ای است که برای کارگروهی از طریق شبکه ای که شامل سیستم سرور و کلاینت ها می باشد، طراحی شده است. چنانچه برنامه در سیستم سرور نصب شد، مدیر گروه (Admin) می تواند به راحتی اعضای گروه را از لحاظ دسترسی ها و اقدامات قابل انجام، مدیریت کند. شما می توانید تصاویر وارد شده از دوربین و اسکنر را در فرمت های رایج ویرایش نمایید. این نرم افزار با مدیریت تمامی فرمت های رایج گرافیکی در قالب بانک اطلاعاتی آرشیو تصاویر، قابلیت هایی نظیر موضوع بندی عکس ها با توضیحات سیستمی یا توضیحاتی که کاربر به آنها افزوده است یا اختصاص کلمات کلیدی برای هر عکس و رتبه دادن به آن ها، دسترسی به عکس های مورد نظر و یا دلخواهتان را برای استفاده در آینده آسان تر نمایید.StudioLine Photo حاوی ابزارهای ویرایشی رایج به علاوه ی تعدادی از پرکاربردترین ابزارهای ویرایش تخصصی عکس (مانند white balance, unsharp mask) می باشد. همچنین می توانید به کمک این نرم افزار تصاویرتان را در اسلاید شو قرار دهید، آن ها را به گالری های تحت وب فرستاده، بر روی سی دی و دی وی دی رایت کرده و یا با ارسال آن ها به وسیله ی ایمیل، عکس های خود را به دوستانتان نشان دهید. قابلیت های کلیدی نرم افزار StudioLine Photo Pro:- ویرایش و مدیریت تصاویر به اشتراک گذاری شده در شبکه- تعیین سطح دسترسی کاربران مختلف به یک عکس- شناسایی و بارگزاری خودکار عکس های موجود در سیستم- ذخیره تنظیمات دلخواه و پرکاربرد برای اعمال آسان تر بر روی تصاویر دیگر- به اشتراک گذاری آسان عکس ها از طریق اینترنت- چاپ آسان- قرار دادن واترمارک (لوگو/متن) بر روی تصاویر- ساخت اسلایدشو/ آلبوم دیجیتال از عکس ها- پشتیبانی از فرمت RAW از دوربین ها دیجیتال محبوب

more_vert مقاله علمی و پژوهشی عوامل شکاف دیجیتالی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی عوامل شکاف دیجیتالی

مقاله علمی و پژوهشی" عوامل شکاف دیجیتالی " مقاله ای است که در 23 صفحه در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت دولتی منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به شکاف دیجیتالی ، دسترسی انگیزشی ، دسترسی فیزیکی ، عامل اقتصادی و عامل زیرساختی اشاره شده است. محتوای این مقاله دانشگاهی می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013

Outlook 2013Outlook یک برنامه پست الکترونیکی (E-mail) و مدیریت اطلاعات شخصی رایانه شماست. شما می‌توانید برای ارسال و دریافت پیام‌های الکترونیکی، زمان بندی وقت‌های ملاقات تقویمی، ردیابی تماس‌ها، سازمان دهی و لیست‌های کارهایی که انجام می‌دهید از Outlook استفاده نمایید. OneNote2013OneNote مانند یک دفترچه یادداشت دیجیتال عمل می‌کند، و شما با آن می‌توانید ایده های خود را بنویسید. کلیات برنامه های خود را آماده نمایید، استراتژی‌های کسب و کار بکر خود را طرح ریزی کنید، و تکه های اطلاعات را در یک محیط قابل جستجو، قابل اشتراک گذاری، و در محل با دسترسی آسان نگهداری نمایید. ممکن است از OneNote برای به دست آوردن یادداشت‌ها در طول جلسات و سخنرانی‌ها استفاده نمایید، موارد تحقیق را از وب جمع آوری نمایید، اطلاعاتی در مورد سفر پیشرو گرد آوردی کنید، ایده‌ها را برای یک پروژه پیشرفت خانگی جمع آوری نمایید. این کتاب علاوه بر آموزش موارد فوق اقدام به آموزش مقدمات Office 2013 نیز می نماید.

more_vert کتاب مدیریت اطلاعات شخصی با ذخیره ابری

ادامه مطلب

closeکتاب مدیریت اطلاعات شخصی با ذخیره ابری

در کتاب مدیریت اطلاعات شخصی با ذخیره ابری نوشتۀ مریم صراف زاده و سیما آموزگار، خدمات ابری مهم، معرفی و نحوه استفاده از آن‌ها به صورت تصویری آموزش داده شده است. همه ما روزانه با فایل‌های بسیاری سروکار داریم: از فایل‌های متنی مثل مقاله، تکلیف‌ها و منابع درسی، تا عکس، فیلم، فایل‌های پاورپوینت یک سخنرانی و هر فایل دیگر. برای مدیریت همه این‌ها باید همواره رایانه یا لپ‌تاپی داشته باشید و یا فلش‌درایوی برای انتقال فایل بین رایانه‌ها در سیستم‌های مختلف. با این حال، اغلب این احتمال وجود دارد که فایل مورد نیازتان را نداشته باشید. فناوری ذخیره ابری تا حد زیادی می‌تواند راه حل امن و آسان و رایگانی برای حل مشکلات مربوط به امنیت و دسترسی به فایل‌ها باشد. زیرا با استفاده از این فناوری، فایل‌هایتان را در محیط اینترنت ذخیره می‌کنید و در هر زمان و مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید با یک رایانه یا حتی گوشی موبایل به این فایل‌ها دسترسی داشته باشید و حتی تغییرات لازم را نیز در آن‌ها اعمال کنید. با استفاده از این فناوری می‌توانید به صورت گروهی روی یک پروژه مشترک کار کنید و عقاید، متن‌ها، مقاله‌ها، عکس‌ها و یادداشت‌هایتان را به اشتراک بگذارید. در بخشی از کتاب مدیریت اطلاعات شخصی با ذخیره ابری می‌خوانیم: در گذشته تنها وسیله الکترونیکی مورد استفاده افراد عمدتا یک رایانه رومیزی بود اما امروزه افراد از بیش از یک وسیله یا گجت الکترونیکی استفاده می‌کنند. بسیاری از افراد ممکن است یک رایانه شخصی، لپ‌تاپ / رایانۀ قابل حمل، تبلت و گوشی تلفن همراه داشته باشد. امروزه از تلفن همراه استفادۀ بیشتری می‌شود. ذخیرۀ فایل‌ها در یک فضای آنلاین به این معناست که دسترسی به آن‌ها از هرجایی که اینترنت باشد و با هر وسیله‌ای (رایانه رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت، تلفن همراه) امکان‌پذیر است. اگر یک برنامه ذخیره ابری مثل دراپ باکس را در لپ‌تاپ خود نصب کنید و با آن فایل‌هایی را در فضای آنلاین ذخیره کنید، از طریق سایر دستگاه‌ها مانند تلفن همراه یا تبلت نیز دسترسی به این فایل‌ها امکان‌پذیر است. فرض کنید یک کارگاه آموزشی برگزار کرده‌اید و از گواهی برگزاری کارگاه عکس گرفته‌اید و آن را با استفاده از اپلیکیشن فناوری ذخیره ابری که روی تلفن همراه‌تان نصب است، در فضای ابری (مثلا در پوشه ارتقای شغلی) بارگذاری می‌کنید. در این حالت این عکس در رایانه محل کار شما نیز در دسترس است و می‌توان با اتصال به اینترنت از طریق رایانه دانشگاه آن را در سامانه پژوهشی بارگذاری کنید تا برای ارتقای شغلی مد‌نظر قرار گیرد. فهرست مطالبمقدمهمدیریت اطلاعات شخصیاهمیت استفاده از ذخیره ابریذخیره ابری چیست؟از کدام خدمات ذخیره ابری استفاده کنم؟معرفی خدمات ذخیره ابری دراپ باکس / Dropboxمعرفی خدمات ذخیره ابری گوگل ‌درایو / Google Driveمعرفی خدمات ذخیره ابری وان‌درایو / OneDriveمعرفی خدمات ذخیره ابری پی‌کلود / pCloudمعرفی خدمات ذخیره ابری مگا / MEGAمعرفی خدمات ذخیره ابری باکس / Boxچالش‌های ذخیره ابریفهرست منابع

more_vert نرم افزار یوپلی مدیریت بازی های کمپانی یوبی سافت Uplay

ادامه مطلب

closeنرم افزار یوپلی مدیریت بازی های کمپانی یوبی سافت Uplay

  نرم افزار یوپلی مدیریت بازی های کمپانی یوبی سافت Uplay 100.0.7119.0  Uplay 100.0.7119.0 نام نرم افزار رسمی کمپانی یوبی سافت، به منظور مدیریت کامل بازی های خریداری شده این شرکت بازی سازی است. اگر از گیمرهای بازی های کامپیوتری، کنسول ها و حتی دستگاه های اندروید و iOS باشید، احتمالا با شاهکارهای متعدد یوبی سافت آشنایی دارید. شرکت های بزرگ تولید کننده بازی های ویدیویی، به منظور جلوگیری از هک و کرک شدن گیم های خود، همواره سعی بر آن دارند که بازی های خود را در یک استور مخصوص عرضه کرده تا کاربر با وارد کردن سی دی کی خریداری شده، بتواند محصول مربوطه را دانلود کند. کمپانی یوبی‌سافت، یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه طراحی و تولید بازی‌های دیجیتالی است که در چند دهه گذشته توانسته با فعالیت مداوم و رو به رشد، به موفقیتی فوق‌العاده دست پیدا کند. بسیاری از عناوین مطرحی که در دنیای بازی‌های رایانه‌ای می‌بینیم، توسط این شرکت به طراحی رسیده و بدون شک یوبی‌سافت را باید به عنوان یکی از غول‌های دنیای بازی‌های رایانه‌ای/موبایل به شمار آورد.اگر شما هم یک گیمر حرفه‌ای بوده و به دنبال راهی برای دسترسی به تازه‌ترین اخبار دنیای بازی‌های رایانه‌ای، دانلود بازی‌ها و مدیریت آنان هستید، پیشنهاد می‌کنیم محصول قدرتمند این شرکت را از دست ندهید. با استفاده از این نرم افزار، شما و دیگر دوستان فعال‌تان در جامعه بازی‌های یوبی‌سافت می‌توانید به آسانی با همدیگر در ارتباط بوده و ضمن دسترسی به تازه‌ترین اخبار و خدمات این کمپانی در قالب محیط نرم افزار، به ده‌ها عنوان مختلف و دیجیتالی این شرکت نیز دسترسی داشته و طی چند ثانیه کوتاه عناوین دلخواه خود را خریداری و دانلود کنید. Uplay نرم افزاری محبوب و شناخته شده در زمینه بازی های یوبی سافت است، به کمک برنامه یوپلی شما همواره می توانید به جدیدترین اخبار بازی های این کمپانی، بازی های خریداری شده، وضعیت حساب کاربری و … دسترسی داشته باشید. با نصب و اجرای یو پلی، شما می بایست مشخصات حساب کاربری خود را وارد کرده تا به مجموعه ای از محتوای ارائه شده از یوبی سافت دسترسی داشته باشید.  ویژگی های نرم افزار Uplay : – امکان عضویت در جامعه یو پلی و ارتباط با دوستان در این شبکه – قابلیت انتخاب آواتار – امکان مدیریت بازی های خریداری شده، دسترسی به جدیدترین اخبار و … – امکان مشاهده رنک در بازی ها و مقایسه با دوستان

more_vert مقاله ارتقای سطح کیفی فضاهای عمومی شهری با رویکرد عدالت اجتماعی

ادامه مطلب

closeمقاله ارتقای سطح کیفی فضاهای عمومی شهری با رویکرد عدالت اجتماعی

مقاله علمی و پژوهشی " ارتقای سطح کیفی فضاهای عمومی شهری با رویکرد عدالت اجتماعی (مطالعه‌ موردی:‌محله دزاشیب منطقه یک شهرداری تهران)" مقاله ای است در 20 صفحه و با 24 فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی و پژوهشی با رویکرد پژوهشهای اخلاقی منتشر شده است در این مقاله علمی و پژوهشی به مباحث فضاهای عمومی شهری، عدالت اجتماعی، سطح کیفی، دسترسی، AHP، GIS پرداخته شده است چکیده مقاله عدالت اجتماعی، ریشه در عدالت فضایی و محیطی دارد. و عدم دسترسی بخش هایی از شهر به فضاهای عمومی باعث محرومیت ساکنان از امکانات موجود خواهد بود که نشان از یک بی عدالتی است. پژوهش حاضر از نوع کاربردی بوده و روش تحقیق توصیفی – تحلیلی می باشد. در این راستا با تعیین 9 شاخص از جمله دسترسی ها به مراکز آموزشی، درمانی، انتظامی، شبکه ارتباطی اصلی، پارک ها و فضاهای سبز و... به ارزیابی سطح کیفی فضاهای عمومی محله دزاشیب واقع در ناحیه 4 منطقه 1 شهرداری تهران با تأکید بر موضوع دسترسی خواهد بود. روش تجزیه و تحلیل این تحقیق تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و ابزار تحلیل نیز expert choice و GIS می باشد. نتایج تحقیق نشان می دهد فضاهای عمومی واقع در مرکز و شرق محله از وضعیت نامناسبی به جهت برخورداری از عدالت اجتماعی، مواجه است. و نیازمند جانمایی کاربری ها و فضاهای عمومی شهری بخصوص فضاهای مذهبی، درمانی، انتظامی و حمل و نقل عمومی است و در پایان نیز پیشنهادات و راهکارهایی در جهت ارتقاء سطح کیفی فضاهای عمومی محله ارائه گردیده است. دانشجویان دوره دکترا و کارشناسی ارشد می تواند از محتوای این مقاله برای رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد بهره ببرند .

more_vert تمدید زمان دسترسی رایگان به مقالات علمی تا پایان فروردین ۹۹

ادامه مطلب

closeتمدید زمان دسترسی رایگان به مقالات علمی تا پایان فروردین ۹۹

رییس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری، از تمدید دسترسی رایگان به مقالات در پایگاه‌های اطلاعات علمی تا پایان فروردین ماه ۹۹ خبر داد. محمدجواد دهقانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: با هدف ایفای نقشی هر چند کوچک در شرایط خاص پیش آمده در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، دسترسی به صورت مجازی به منابع اطلاعات علمی تمام متن این مرکز برای استادان، پژوهشگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر هموطنان به مدت ۲ ماه رایگان شد. وی تاکید کرد: این دسترسی بدون نیاز به کد شناسایی و کلمه عبور امکانپذیر است تا جامعه علمی کشور بدون مراجعه حضوری، نسبت به تأمین اطلاعات علمی مورد نیاز خود اقدام کنند. رییس مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: این مرکز با دارابودن طیف وسیعی از پایگاه‌ها و منابع اطلاعات علمی مانند پایگاه اطلاعات مجلات علمی معتبر کشور، پایگاه اطلاعات مقالات همایش‌های علمی ملی و بین‌المللی و سایر منابع علمی مورد نیاز پژوهشگران نقش مهمی در تأمین نیازهای اطلاعات علمی جامعه علمی جمهوری اسلامی ایران و کشورهای منطقه ایفا می‌ کند. دهقانی خاطرنشان کرد: عمده این اطلاعات و منابع به صورت برخط تهیه شده و از طریق وبگاه سازمان به آدرس www.ricest.ac.ir قابل دسترس است. وی با اشاره به تعداد مقالات، کتاب ها، نشریات و طرح های پژوهشی در دسترس گفت: در مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست)، ۱۳ هزار و ۲۳۹ نشریه، ۳۷ هزار و ۴۹۹ طرح پژوهشی، هفت میلیون و ۶۸۸ هزار و ۴۹۴ مقاله و ۸۶ هزار و ۱۲۲ کتاب قرار داده شده است. به گزارش ایرنا، مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان وزارت علوم و فرهنگستان علوم جهان سوم در سال ۱۳۶۹ دایر و لایحه تأسیس آن در چارچوب ضوابط و مقررات آموزش عالی جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده است. این مرکز با هدف تأمین مدارک علمی مورد نیاز دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و نیز اعضای هیات علمی و پژوهشگران کشورهای منطقه ایجاد شده است. از فعالیت‌های مهم این مرکز علمی می توان به برقراری نظام مبادله الکترونیکی اطلاعات بین پژوهشگران ایرانی و کشورهای منطقه، ایجاد انواع پایگاه‌های اطلاعاتی، چاپ و انتشار گزارش‌های پژوهشی، نشریات علمی و کتاب‌های فارسی و غیرفارسی، حمایت از پژوهش‌های داخلی و منطقه‌ای در حوزه‌های علوم و فناوری، برقراری ارتباط و همکاری علمی با بخش‌های صنعتی، خدماتی و آموزشی برای شناسایی نیازها و تأمین اطلاعات مورد نیاز آنها اشاره کرد. در حال حاضر، مرکز منطقه‌ای با وجود متخصصان مختلف در حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات، یکی از بزرگ ترین مراکز تأمین اطلاعات علمی مورد نیاز دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی ایران و کشورهای منطقه است.

more_vert نرم افزار میکس و مونتاژ فیلم Grass Valley Edius Pro

ادامه مطلب

closeنرم افزار میکس و مونتاژ فیلم Grass Valley Edius Pro

نرم افزار میکس و مونتاژ فیلم Grass Valley Edius Pro v7.4.2 Build 0020 x64 Edius Pro از قدرتمندترین نرم افزارهای تدوین غیر خطی و متعلق به شرکت Canopus می باشد. نرم افزاری مستقل و فارغ از محدودیت های مرسوم سیستم های تدوین غیرخطی. این برنامه Work flow یکپارچه ای را فراهم می کند که قابلیت پذیرش انواع فرمت های ویدئو را دارد و امکان ویرایش هم زمان تمام فرمت ها را با هم و نیز ویرایش فرمت های SD , HD را بصورت هم زمان داراست. Edius pro قابلیت کار با کارت های OHCI Firewire را دارد و با انواع مختلف سخت افزارهای تدوین مربوط به Canopus از جمله سری DVStorm و سری DV Raptor RT2 کار می کند. با به کارگیری این سخت افزارها کارآیی ویرایش هم زمان ( Real Time ) افزایش می یابد.از جمله خصوصیات کم نظیر نرم افزار Edius Pro قابلیت تبدیل فرمت می باشد به طوری که این نرم افزار قابلیت ویرایش فرمت های ویدئوی SD, HD به طور ترکیبی و همچنین تدوین ویدئو هایی با کدک های مختلف مثل DV , HDV, HD, MPEG II, Lossless, Uncompressed را دارد.   قابلیت های کلیدی نرم افزار Edius pro:- User Interface- بیش از ده طرح مختلف فضای کاری ایجاد شده توسط کاربران- Toolbar یا جعبه ابزار قابل تنظیم- Shortcut ها یا میانبر های قابل تنظیم- قابلیت تغییر نام تراک های ویدئو، صدا، زیرنویس و تیتراژ- نگاشت دوباره کلیپ های از دست رفته- پنجره ابزارهای نمایش سیگنال مثل Waveform و VectorScope به طور هم زمان با Capture ویدئو و بازبینی آن قابل دسترسی می باشد

more_vert کتاب درآمدی بر دانشنامه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات

ادامه مطلب

closeکتاب درآمدی بر دانشنامه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات

در دهه‌های اخیر، به لحاظ ابداع انواع سرویس‌ها و تغییرات مناسب آن در ساختار شبکه‌ها و به کارگیری سیستم‌های پیشرفته‌ی مخابراتی، فناوری ارتباطات و مخابرات رشد زیادی کرده است؛ و به دنبال آن، عناوین و الفاظ جدیدی برای تجهیزات تشکیل‌دهنده و یا خدمات ارایه شده و به طورکلی،کلیه‌ی امور مربوطه به کاربرده شده است. به عبارت دیگر، لغات و واژه‌های جدیدی خلق شده است که لازم است تمام سازمان‌ها، نهادها و به طورکلی اشخاص حقیقی و حقوقی که در ارتباط با شبکه‌های ارتباطی اعم از مخابراتی و یا اطلاع‌رسانی هستند، از مفاهیم این واژه‌های جدید مطلع شده و آنها را مورد استفاده قرار دهند. برای حل این مهم لازم است صرف‌نظر از این‌که منشاء واژه‌ها و یا اصطلاحات و تعاریف اولیه به چه زبانی رایج شده است، آنها را به زبان علمی خود تبدیل نماییم به گونه‌یی که برای تمام استفاده‌کنندگان، هر واژه و یا اصطلاح از یک مفهوم و معنی واحدی برخوردار باشد. از طرفی، هریک از واژگان کلان تعداد زیادی زیرشاخه‌های کوچک و کوچک‌تر هم دارند، که از کاربردی‌ترین واژگان‌اند، و برای توسعه‌ی دانش فنی، افزایش مهارتهای شغلی و افزایش بهره‌وری موردنیاز است. بر این اساس، شرکت ارتباطات زیرساخت ـ که تنها نماد و نهاد حاکمیتی پس از واگذاری‌ها و خصوصی‌سازی‌ها در خانواده‌ی مخابرات و فناوری اطلاعات است بر آن شد که این مجموعه‌ی علمی و کاربردی را تدوین و تألیف نماید. این کتاب با یک فهرست‌بندی موضوعی و یک مقدمه آغاز می‌شود، و مشتمل بر13 فصل است؛ که به ترتیب کاربرد، شماره‌گذاری شده‌اند. در هر فصل، تا حدّ مقدور راجع به جزییات موضوع صحبت شده است؛ و بعضی از اصطلاحات به صورت مصور ارایه شده است و تا جایی که امکان داشته، از معادل‌های فارسی استفاده شده است. این کتاب بیشتر به صورت کاربردی ارایه شده وکمتر به مباحث تئوری و ریاضی پرداخته است. مطالب این کتاب واضح و روشن، و درک آن برای دانشجویان فنی و مهندسی آسان است؛ که برحسب نیازهای تازه‌ی مخابراتی جمع‌آوری شده، و تمام مطالب آن، در مراجع مختلف قابل بازیابی‌ست. فهرست مطالبپیش‌گفتارفصل اول / دسترسیمقدمه1-1 شبکه دسترسی1-2 وظایف شبکه دسترسی1-3 انواع شبکه‌های دسترسی1-4 وظایف اصلی ترمینال خط نوری (OLT)1-5 وظایف اصلی واحد شبکه نوری (ONU)1-6 انواع سرویس‌ها با استفاده از OLTوONU1-7 اینترفیس V5 چیست؟1-8 روش انتخاب کانال ارتباطی (C-CH) برای اینترفیس V51-9 مشخصات کلی اینترفیس V5.11-10 تفاوتهای عمده بین اینترفیس V5.1 و اینترفیس V5.21-11 مسیر ارتباطی C-Path در اینترفیس V5.11-12 مسیر ارتباطی (C-Path) دراینترفیس V5.21-13 پروتکلهای مورداستفاده در V5.21-14 پروتکلهای مورد استفاده در V5.1فصل دوم / سوئیچینگفصل سوم / انتقالفصل چهارم / سیگنالینگفصل پنجم / سرویس‌دهی در شبکه‌های مداریفصل ششم / ارتباطات سیار (موبایل)فصل هفتم / شبکه‌های هوشمند INفصل هشتم / شبکه‌های دیتافصل نهم / شبکه‌های نسل آینده (NGN)فصل دهم / IMSفصل یازدهم / فناوری‌های جدیدفصل دوازدهم / امنیت اطلاعات در شبکه‌هافصل سیزدهم / مدیریت شبکه‌ها

more_vert کتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی

ادامه مطلب

closeکتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی

فایز جبالی در کتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی، قصد دارد تکنیک‌هایی به برنامه‌نویس ارائه کند تا بتواند توازی را در الگوریتم‌های ترتیبی و یا تکراری کشف نماید. یک شکاف نرم‌افزاری میان پتانسیل سخت‌افزار و کارایی قابل وصول با به کارگیری ابزارهای توسعه نرم‌افزار با قابلیت توازی وجود دارد. این ابزار برای موازی‌سازی کد برنامه نیاز به مداخله مستقیم برنامه‌نویس دارند. پردازش موازی دیگر مختص سیستم‌های گران قیمت خاص که برای گروه‌های اقلیتی قابل دسترسی بوده‌اند محسوب نمی‌شود و تمامی سیستم‌های محاساباتی امروز را دربر می‌گیرد. امروز می‌توان کامپیوتر‌های موازی را در لپ‌تاپ‌ها، کامپیوتر‌های رومیزی و سیستم‌های توکار در گوشی‌های هوشمند را پیدا کرد. به طور سنتی الگوریتم‌ها و برنامه‌هایی که بر روی کامپیوترهای موازی اجرا می‌شدند محدود به پیش‌بینی وضع هوا، شبیه‌سازی تونل باد، محاسبات زیست‌شناسی و پردازش سیگنال بودند. امروزه تقریباً هر برنامه‌ای که بر روی یک کامپیوتر اجرا می‌شود، با پردازشگرهای موازی که قابل دسترسی در تمامی سیستم‌ها هستند مواجه خواهد شد. امروزه می‌توان الگوریتم‌های موازی را به گونه‌ای طراحی کرد تا بر روی یک کامپیوتر موازی خاص اجرا شده و یا آنکه بر روی یک کامپیوتر موازی همه منظوره که از فن‌های موازی توسعه نرم‌افزار نظیر: کامپایلرهای موازی، سیستم عامل‌های چند نخی و پردازشگرهای سوپر اسکالر استفاده می‌کند، اجرا شود. کتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی (Algorithms And Parallel Computing) اثر فایز جبالی (Fayez Gebali)، گزینه اول یعنی طراحی معماری‌های پردازشگری موازی تک منظوره برای پیاده‌سازی کلاس خاصی از الگوریتم‌ها را پوشش می‌دهد. ما این سیستم‌ها را هسته‌های شتاب دهنده می‌نامیم. این کتاب مبانی درس طراحی و آنالیز الگوریتم‌های موازی را شکل می‌دهد. این درس می‌بایست فصول 1تا 4 را شامل شده و مابقی فصول کتاب به عنوان مطالعاله موردی انتخاب گردند. فهرست مطالبمقدمهفصل اول: مقدمهفصل دوم: بهبود کارایی سیستم تک پردازندهفصل سوم: کامپیوترهای موازیفصل چهارم: سیستم چند پردازنده با حافظه اشتراکیفصل پنجم: شبکه میان ارتباطیفصل ششم: پلتفرم‌های هم زمانیفصل هفتم: تکنیک‌های موردی برای الگوریتم‌های موازیفصل هشتم: الگوریتم‌های غیر ترتیبی و موازیفصل نهم: تبدیلفصل دهم: تحلیل گراف وابستگیفصل یازدهم: آنالیز هندسه محاسباتیفصل دوازدهم: مطالعه موردی: فیلترهای دیجیتال یک بعدیفصل سیزدهم: مطالعه موردی: فیلترهای دو بعدی و سه بعدیفصل چهاردهم: مطالعه موردی: فیلترهای ضد تداخل و درون یابفصل پانزدهم: مطالعه موردی: تطبیق الگوفصل شانزدهم: مطالعه موردی: تخمین حرکت برای فشرده سازی ویدئوفصل هفدهم: مطالعه موردی: ضرب در میدان گالوا GF (2m)فصل هجدهم: مطالعه موردی: تقسیم جمله‌ای در میدان گالوا GF (2m)فصل نوزدهم: تبدیل فوریه سریعفصل بیستم: حل سیستم‌های معادلات خطیفصل بیست و یکم: حل معادلات با مشتغات جزئی با استفاده از روش تعامل محدود

more_vert کتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی

ادامه مطلب

closeکتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی

فایز جبالی در کتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی، قصد دارد تکنیک‌هایی به برنامه‌نویس ارائه کند تا بتواند توازی را در الگوریتم‌های ترتیبی و یا تکراری کشف نماید. یک شکاف نرم‌افزاری میان پتانسیل سخت‌افزار و کارایی قابل وصول با به کارگیری ابزارهای توسعه نرم‌افزار با قابلیت توازی وجود دارد. این ابزار برای موازی‌سازی کد برنامه نیاز به مداخله مستقیم برنامه‌نویس دارند. پردازش موازی دیگر مختص سیستم‌های گران قیمت خاص که برای گروه‌های اقلیتی قابل دسترسی بوده‌اند محسوب نمی‌شود و تمامی سیستم‌های محاساباتی امروز را دربر می‌گیرد. امروز می‌توان کامپیوتر‌های موازی را در لپ‌تاپ‌ها، کامپیوتر‌های رومیزی و سیستم‌های توکار در گوشی‌های هوشمند را پیدا کرد. به طور سنتی الگوریتم‌ها و برنامه‌هایی که بر روی کامپیوترهای موازی اجرا می‌شدند محدود به پیش‌بینی وضع هوا، شبیه‌سازی تونل باد، محاسبات زیست‌شناسی و پردازش سیگنال بودند. امروزه تقریباً هر برنامه‌ای که بر روی یک کامپیوتر اجرا می‌شود، با پردازشگرهای موازی که قابل دسترسی در تمامی سیستم‌ها هستند مواجه خواهد شد. امروزه می‌توان الگوریتم‌های موازی را به گونه‌ای طراحی کرد تا بر روی یک کامپیوتر موازی خاص اجرا شده و یا آنکه بر روی یک کامپیوتر موازی همه منظوره که از فن‌های موازی توسعه نرم‌افزار نظیر: کامپایلرهای موازی، سیستم عامل‌های چند نخی و پردازشگرهای سوپر اسکالر استفاده می‌کند، اجرا شود. کتاب الگوریتم‌ها و محاسبات موازی (Algorithms And Parallel Computing) اثر فایز جبالی (Fayez Gebali)، گزینه اول یعنی طراحی معماری‌های پردازشگری موازی تک منظوره برای پیاده‌سازی کلاس خاصی از الگوریتم‌ها را پوشش می‌دهد. ما این سیستم‌ها را هسته‌های شتاب دهنده می‌نامیم. این کتاب مبانی درس طراحی و آنالیز الگوریتم‌های موازی را شکل می‌دهد. این درس می‌بایست فصول 1تا 4 را شامل شده و مابقی فصول کتاب به عنوان مطالعاله موردی انتخاب گردند. فهرست مطالبمقدمهفصل اول: مقدمهفصل دوم: بهبود کارایی سیستم تک پردازندهفصل سوم: کامپیوترهای موازیفصل چهارم: سیستم چند پردازنده با حافظه اشتراکیفصل پنجم: شبکه میان ارتباطیفصل ششم: پلتفرم‌های هم زمانیفصل هفتم: تکنیک‌های موردی برای الگوریتم‌های موازیفصل هشتم: الگوریتم‌های غیر ترتیبی و موازیفصل نهم: تبدیلفصل دهم: تحلیل گراف وابستگیفصل یازدهم: آنالیز هندسه محاسباتیفصل دوازدهم: مطالعه موردی: فیلترهای دیجیتال یک بعدیفصل سیزدهم: مطالعه موردی: فیلترهای دو بعدی و سه بعدیفصل چهاردهم: مطالعه موردی: فیلترهای ضد تداخل و درون یابفصل پانزدهم: مطالعه موردی: تطبیق الگوفصل شانزدهم: مطالعه موردی: تخمین حرکت برای فشرده سازی ویدئوفصل هفدهم: مطالعه موردی: ضرب در میدان گالوا GF (2m)فصل هجدهم: مطالعه موردی: تقسیم جمله‌ای در میدان گالوا GF (2m)فصل نوزدهم: تبدیل فوریه سریعفصل بیستم: حل سیستم‌های معادلات خطیفصل بیست و یکم: حل معادلات با مشتغات جزئی با استفاده از روش تعامل محدود

more_vert نرم افزار مدیریت و سازماندهی بهتر عکس ها Movavi Photo Manager

ادامه مطلب

closeنرم افزار مدیریت و سازماندهی بهتر عکس ها Movavi Photo Manager

 نرم افزار مدیریت و سازماندهی بهتر عکس ها - Movavi Photo Manager v1.1.0 نرم افزار مدیریت و سازماندهی بهتر عکس ها همانطور که می دانید امروزه با گسترش استفاده از دوربین های دیجیتالی و گوشی های موبایل، عکس های دیجیتالی جای خود را به آلبوم های عکس قدیمی داده است که این موضوع موجب افزایش حجم تصاویر ذخیره شده بر روی سیستم می شود و مدیریت آن ها را مشکل ساز تر می کند. در این وضعیت وجود نرم افزاری برای مرتب سازی و مدیریت بهتر عکس ها، راه حل مفیدی برای جستجو و دسترسی آسان به حجم گسترده ای از تصاویر می باشد. Movavi Photo Manager نرم افزاری برای مدیریت مجموعه های تصویری می باشد که با کمک آن می توانید مجموعه عکس های خود را دسته بندی کنید. از جمله قابلیت هایی که این نرم افزار برای مدیریت و سازماندهی بهتر مجموعه عکس ها در اختیار شما قرار می دهد امکان برچسب گذاری تصاویر می باشد تا به این روش جستجو و دسترسی به آن ها آسان تر شود. این نرم افزار از تمام فرمت های تصویری رایج پشتیبانی می کند و محیطی را جهت نمایش و دسترسی آسان به عکس ها در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت های کلیدی نرم افزار Movavi Photo Manager:- مدیریت، نمایش و ویرایش تصاویر- مرتب سازی خودکار تصاویر براساس تاریخ و مختصات GPS- ایجاد آلبوم های عکس براساس موقعیت جغرافیایی- ویرایشگر تصویر- امکان ویرایش همزمان چندین عکس به صورت همزمان- پشتیبانی از اغلب فرمت های تصویری رایج- جستجوی آسان تر و سریع تر عکس ها- تگ کردن تصاویر برای مرتب سازی آن ها براساس رویداد ها- برچسب گذاری عکس های دلخواه در یک گروهسازگاری کامل با فرمت‌های RAW, JPEG, PNG و ...- مناسب کاربران مبتدی و یا حرفه‌ای