جستجو در بایگانی
برای جستجو در عنوان حداقل ۴ حرف وارد کنید.
//

_____.

//

_____.

_

_

_

 
 
more_vert دانلود مقاله نقش شبکه های اجتماعی مجازی در راهبردهای یادگیری

ادامه مطلب

closeدانلود مقاله نقش شبکه های اجتماعی مجازی در راهبردهای یادگیری

مقاله علمی و پژوهشی نقش شبکه های اجتماعی مجازی در راهبردهای یادگیری خودتنظیمی و رشد توانایی آیندهپژوهی دانشجویان مقاله ای است که در 15 صفحه و با 45 عنوان فهرست منابع منتشر شده است. در این مقاله علمی به موضوعات شبکه‌های اجتماعی مجازی؛ راهبردهای یادگیری خودتنظیمی و رشد توانایی آینده پژوهی اشاره شده است.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی شبکه های اجتماعی مجازی و انقلاب تونس

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی شبکه های اجتماعی مجازی و انقلاب تونس

مقاله علمی و پژوهشی" شبکه های اجتماعی مجازی و انقلاب تونس " مقاله ای است در 14 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به شبکه های اجتماعی مجازی و انقلاب تونس ، اجتماع مجازی و اطلاع رسانی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی نفوذ شبکه های مجازی در میان کاربران ایرانی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی نفوذ شبکه های مجازی در میان کاربران ایرانی

مقاله علمی و پژوهشی" نفوذ شبکه های مجازی در میان کاربران ایرانی " مقاله ای است در 20 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به نفوذ شبکه های مجازی در میان کاربران ایرانی ، اینترنت ، فیس بوک ، توئیتر ، وب نوشت ، ویکی پدیا و کلوپ اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب آموزش حرفه‌ ای ایجاد سیستم مجازی

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش حرفه‌ ای ایجاد سیستم مجازی

در این مجموعه از آموزش قصد داریم تا با پرداختن به نرم‌افزار قدرتمند VMware شما را با نحوه ایجاد یک سیستم مجازی آشنا کنیم. سیستم مجازی به شما کمک می‌کند تا بتوانید در درون ویندوز خود انواع سیستم‌عامل‌ها را داشته باشید. این کار کمک بزرگی به شما خواهد نمود تا بدون بر هم زدن ویندوز و سیستم اصلی خود، بتوانید انواع تست‌های خود را در هر نوع از سیستم‌عامل‌ها که بخواهید انجام دهید. برای مثال: زمانی که یک برنامه نویس اپلیکیشن‌های موبایل، می‌خواهد به کار خود بپردازد با نصب یک سیستم مجازی در درون ویندوز خود برنامه خود را در آن تست می‌نماید و دائما از یک موبایل استفاده نخواهد کرد. در اینجا نیز شما می‌توانید با ایجاد سیستم‌های مجازی و نصب سیستم‌عاملی مانند: ویندوز بر روی آن، به راحتی می‌توانید نیاز خود را به چندین سیستم و سیستم‌عامل در یک زمان برطرف نمایید. مدیران شبکه، کاربران دیگری هستند که از این برنامه استفاده بسیار زیادی را می‌برند؛ آن‌ها می‌توانند با ایجاد شبکه‌های مجازی کارهای خود را در این شبکه‌ها آزمایش نمایند. اما ما اکنون قصد داریم تا این برنامه را به کاربران دیگر پیشنهاد کنیم و به آن‌ها آموزش دهیم که دیگر ابتدا نرم‌افزارها را در یک سیستم مجازی فرا بگیرند تا به یک سطح قابل قبول برسند. منظور ما بیشتر معطوف به برنامه‌های حساس مانند Acronis می‌باشد که اگر یک کاربر در کار با آن دچار اشتباه شود؛ آن اشتباه یک اشتباه بزرگ خواهد بود! فکر می‌کنیم که مقدمات تا اینجا کافی باشد و شما با استفاده‌هایی که می‌توان از برنامه کرد آشنا شده باشید و این نکته را بدانید که از این به بعد حتما از این برنامه استفاده خواهید نمود و پی به فواید بسیار زیاد آن خواهید برد. فهرست مطالبآشنایی با محیط برنامه VMware نحوه ایجاد یک سیستم مجازی نحوه استفاده از یک سیستم مجازی نحوه ارتقا و تغییر تنظیمات یک سیستم مجازی

more_vert مقاله علمی و پژوهشی شبکه اجتماعی مجازی و توسعه فعالیت روابط عمومی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی شبکه اجتماعی مجازی و توسعه فعالیت روابط عمومی

مقاله علمی و پژوهشی" شبکه اجتماعی مجازی و توسعه فعالیت روابط عمومی " مقاله ای است در 30 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به شبکه اجتماعی مجازی و توسعه فعالیت روابط عمومی ، صدا و سیما و وب 2 اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی جوانان ، اوقات فراغت و شبکه های اجتماعی مجازی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی جوانان ، اوقات فراغت و شبکه های اجتماعی مجازی

مقاله علمی و پژوهشی" جوانان ، اوقات فراغت و شبکه های اجتماعی مجازی " مقاله ای است در 22 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به جوانان ، اوقات فراغت و شبکه های اجتماعی مجازی ، فضای شهری ، جامعه شناسی شهری ، نظریه خشنودی و ادبیات شهرسازی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی خوشه بندی اقلام و محصولات فرهنگی فضای مجازی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی خوشه بندی اقلام و محصولات فرهنگی فضای مجازی

مقاله علمی و پژوهشی" خوشه بندی اقلام و محصولات فرهنگی فضای مجازی " مقاله ای است در 16 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به خوشه بندی اقلام و محصولات فرهنگی فضای مجازی ، تکنیک داده کاوی ، روش خوشه بندی ، شبکه فرهنگ مجازی ، سبک زندگی ، الگوی مصرف ، اقلام فرهنگی و محصولات فرهنگی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

ادامه مطلب

closeکتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی نوشته‌ی علی محمد رجبی، با زبانی ساده و با بهره‌گیری از تصویرسازی، مفاهیم مختلف و مهارت‌های کاربردی را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب، مراحل اشتراک‌گذاری پست و استوری، نصب و ثبت‌نام، تنظیمات اعلان‌ها، IGTV، هک شدن، افزایش امنیت و روش استفاده بهینه از اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهد. خیلی از شما بخش مهمی از زمان روزانه خود را در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گذرانید. در این فضا زندگی می‌کنید. شاد و غمگین می‌شوید، به کارهای روزمره خود می‌پردازید و در دنیای سرگرمی و اخبار غوطه‌ور شده و از دریچه صفحات روشن تلفن همراه خود در دنیایی پرهیاهو به گشت و گذار می‌پردازید ولی یک سوال: تا چه میزان مهارت‌های لازم برای این نوع از زندگی را کسب کرده‌اید؟ آیا با امکانات و ابزارهایی که در فضای مجازی در اختیار دارید آشنا هستید؟ آیا فرصت‌ها و تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی مجازی را می‌شناسید؟ آیا از سواد کاربری فضای مجازی، سوادرسانه‌ای و سواد اطلاعاتی لازم برخوردارید؟ فهرست مطالبمقدمهنصب و ثبت نام اینستاگراماشتراک پستاشتراک استوریجستجونظر دهیمدیریت نظردهیارسال پیاممدیریت پیامتنظیمات اعلان‌ها دراینستاگرامهک شدن اینستاگرامافزایش امنیت در اینستاگرامجلوگیری از مزاحمت در اینستاگرامکاهش مزاحمت در اینستاگرام

more_vert مقاله علمی و پژوهشی ارتباطات شبکه ای و رهبری مخاطب در شبکه های اجتماعی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی ارتباطات شبکه ای و رهبری مخاطب در شبکه های اجتماعی

مقاله علمی و پژوهشی" ارتباطات شبکه ای و رهبری مخاطب در شبکه های اجتماعی " مقاله ای است در 10 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به ارتباطات شبکه ای و رهبری مخاطب در شبکه های اجتماعی ، رسانه اجتماعی ، فضای مجازی ، وب 2 و شبکه رایانه ای اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب رهبری تیم های مجازی: راه حل های تخصصی برای چالش های روزمره

ادامه مطلب

closeکتاب رهبری تیم های مجازی: راه حل های تخصصی برای چالش های روزمره

در این عصر جهانی سازی و پیشرفت‌ها در فناوری ارتباطات، داشتن تیم‌های مجازی برای شرکت‌ها تیم‌هایی که برخی یا همه‌ی اعضای آن در نقاط مختلف جغرافیایی کار می‌کنند شایع‌تر از گذشته شده است. تیم‌های مجازی مزیت منحصر بفردی برای یک سازمان، و البته انواع خاص از چالش‌ها را که رهبران باید به آنها بپردازند، به همراه دارند. اگر نخستین بار است که رهبری یک تیم مجازی را بر عهده می‌گیرید، آماده کسب تجربه‌ای جالب و چالش برانگیز و البته رضایت بخش باشید. لازم است مهارت‌های مدیریتی خود را با شکل جدیدی از آنها که برای این نوع تیم‌ها طراحی شده است تقویت کنید. در این کتاب راهنما، گنجینه‌ای از پیشنهادها را برای بهره گیری بیشترین ارزش از تیم مجازی شما و نیز ابزارها و تاکتیک‌هایی که می‌توانید حین گردهم آوردن اعضای تیم و پیشبرد کار بلافاصله به کار بندید، خواهید یافت. رهبری یک تیم مجازی می‌تواند به جهاتی مشکل باشد اما ارزشمند است. با تسلط براین مهارت مدیریتی می‌توانید خدمت بزرگی به سازمان خود بکنید. فهرست مطالبپیام مشاور: قدرت تیم‌های مجازیرهبری تیم‌های مجازی: مبانیفصل اول- علت وجودی تیم‌های مجازیتیم‌های مجازی چیستند؟دلیل ارزشمندی تیم‌های مجازیتیم‌های مجازی چه چالش‌هایی به همراه دارند؟فصل دوم- زمینه چینی برای موفقیت تیم مجازیدستیابی به وضوح دراهداف، نقشها و فرآیندهاتعریف مسئولیتهای رهبریارزیابی فرهنگ تیمفصل سوم- هویت سازی برای تیمبرگزاری جلسه افتتاحایجاد پروتکل‌های ارتباطیتشویق به همکاریفصل چهارم- همسوسازی اعضای تیم از طریق ارتباطاتپایداری بر سرتوافق درمورد فرآیندها و نتایجمستندسازی انتظاراتمطلع نگه داشتن همه اعضاءفصل پنجم - کاربرد مربیگری در بهبود عملکرد تیمتسهیل در ارتباطاتتبیین اولویت‌هاآسان سازی تنهاییرفع مسایل عملکردیفصل ششم - بهره گیری اثربخش از فناوریبرآورد نیازهای فناورانه تیمتدوین قواعد در مورد رایانامهاستفاده از وب‌گاه‌ها و سایتهای شبکه داخلیبهرهگیری از بانک داده‌ها، نمابرها و نرم‌افزارهای اسناد گروهیاستفاده از فناوری برگزاری جلسات به صورت زندهنکته‌ها و ابزارهافصل هفتم- ابزارهای رهبری تیمهای مجازیخودآزماییپاسخ به پرسش‌های آزمونبرای یادگیری بیشتر

more_vert کتاب «پیاده‌سازی امنیت در لایه شبکه»

ادامه مطلب

closeکتاب «پیاده‌سازی امنیت در لایه شبکه»

 «پیاده‌سازی امنیت در لایه شبکه» کتابی کاربردی برای کاربران فضای مجازی است که به قلم «امیرامین مقدسی» نوشته شده و از سوی انتشارات «بامداد کتاب» روانه کتابفروشی‌ها شده است. مطالب این کتاب ۹۲ صفحه‌ای که با شمارگان یک‌هزار نسخه به چاپ رسیده و با قیمت هر جلد ۱۵ هزار تومان عرضه شده، در هفت فصل با عنوان‌های درآمد، مدل ios، امنیت شبکه، لایه‌های امنیت شبکه، فایروال، IPSEC۱۰ و امنیت شبکه لایه‌بندی ارائه شده است در فصل اول علاوه بر درآمدی بر فضای مجازی، پیرامون شبکه‌های کامپیوتری و اجزای آن توضیحاتی ارایه شده است. فصل دوم کتاب به صورت تخصصی به شرح مدل ios پرداخته و آن را با مدل‌های دیگر مقایسه کرده است ضمن آنکه حوزه‌ای از سرویس‌های تخصصی و پروتکل‌های آن‌ها را ارایه کرده است. در فصل سوم نویسنده کوشیده مفهوم امنیت و گستره شبکه‌های کامپیوتری ر ا شرح دهد و علاوه بر آن در خصوص امنیت و ICP/IP مطالبی ارایه کرده است. در فصل چهارم کتاب لایه‌های امنیت شبکه‌های کامپیوتری بررسی شده و پردازه تشخیص نفوذ عنوان شده است و در فصل پنجم نیز مقدمه‌ای بر فایروال، انواع آن و موقعیت‌یابی برای آن ارائه شده است. فصل ششم کتاب نیز توضیحات تخصصی و مشروحی برای انواع IPSEE VPN و ساختار آن ارایه شده و در فصل هفتم نیز رویکرد امنیت لایه‌بندی شده شبکه‌های اینترنتی در سطوح امنیت پیرامون، امنیت شبکه، امنیت میزبان، امنیت برنامه کاربردی و امنیت دیتا عنوان شده و شیوه‌های دفاع در حملات و تهدیدها بیان شده است. در مقدمه این کتاب آمده است: مهمترین وظیفه شبکه کامپیوتری فراهم سازی امکان برقراری ارتباط بین گروه‌ها در زمان‌ها و شرایط گوناگون است و برخی محققان امنیت در یک شبکه را معادل استحکام و عدم بروز اختلال در آن می‌دانند. امنیت اطلاعات و شبکه موضوعی پیچیده و با اهمیت است که هدف از آن حفاظت از ارتباطات امن و بدون درز از سیستم‌های ناهمگن دولت، ارتباطات شبکه‌های بی‌سیم، مسیریاب‌ها، سوئیچ‌ها و فایروال است به‌طوریکه خطر دسترسی غیرمجاز از منابع خارجی به صفر و یا حداقل برسد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی رسانه های مجازی و جنبش وال استریت

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی رسانه های مجازی و جنبش وال استریت

مقاله علمی و پژوهشی" رسانه های مجازی و جنبش وال استریت  " مقاله ای است در 16 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به رسانه های مجازی و جنبش وال استریت ، اینترنت ، شبکه های مجازی و فضای سایبری اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله حفظ حقوق شهروند مجازی درراستای منشور حقوق شهروندی

ادامه مطلب

closeمقاله حفظ حقوق شهروند مجازی درراستای منشور حقوق شهروندی

مقاله علمی و پژوهشی " حفظ حقوق شهروند مجازی درراستای منشور حقوق شهروندی " مقاله ای است در 14 صفحه و با 34 فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی و پژوهشی با رویکرد پژوهشهای اخلاقی منتشر شده است در این مقاله علمی و پژوهشی به مباحث فضای مجازی,حقوق شهروندی,شهروندمجازی,هویت مجازی پرداخته شده است چکیده مقاله شهروند مجازی یکی از مفاهیمی است که امروزه در موضوعات مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد. شهروند مجازی یا الکترونیک نیز دارای حقوق و تکالیفی است که برای برقراری نظم در جامعه ناگزیر از رعایت آن است. شاید برخی ماهیت نامعین و هویت مجهول برخی کاربران را دلیلی برای عدم رعایت حقوق شهروندی در فضای مجازی و مجاز به هرگونه تعدی، تعرض و تخلفی بدانند.باید یادآور شد که در دهه اخیر، هویت مجازی شاید به روشنی هویت حقیقی افراد نبوده است اما به واسطه رشد شبکه‌های اجتماعی و انتقال تعاملات فردی در شبکه‌های گروهی یا ابزارهای چندرسانه‌ای برخط، موجب شد تا افراد به مرور به سمت بازنمایی حقیقی خود بر مبنای حدود در دنیای واقعی سوق یابند و خود را همانند دنیای واقعی با عناصر هویتی مشخص و همسو با خود واقعی‌شان تعریف کنند.دراین نوشتا ر,به بررسی حقوق شهروندی درفضای مجازی می پردازیم وسعی دربرطرف نمودن چالش های پیش روی دراین زمینه می نمائیم. دانشجویان دوره دکترا و کارشناسی ارشد می تواند از محتوای این مقاله برای رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد بهره ببرند .

more_vert کتاب المپیک واقعی؛ بازی‌های مجازی

ادامه مطلب

closeکتاب المپیک واقعی؛ بازی‌های مجازی

این پرونده ویژه در شماره ۱۸۳ ماهنامه شبکه منتشر شده و شامل مجموعه مقالاتی پیرامون فناوری‌های تازه به کار گرفته شده در المپیک ریو ۲۰۱۶ است. مانند همه المپیک‌های دیگر شاهد ده‌ها فناوری ریز و درشت دیگر در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ بودیم. تیم تحریریه ماهنامه شبکه سعی کرده برخی از آن‌ها را از دل سایت‌ها و خبرها و گزارش‌ها بیرون بکشد و در معرض دیده‌گان خوانندگان قرار دهد. به طور مجزا؛ دو مقاله به موضوع واقعیت مجازی و تاثیر آن در المپیک و همین‌طور مراکزداده و بسترهای شبکه‌ای می‌پردازد و مجموعه مقالات دیگر هر یک سعی می‌کنند از نگاهی متفاوت نوآوری‌های تازه از راه رسیده این بازی‌ها را معرفی و بررسی کنند. فهرست مطالبمقدمه - «المپیک نوآورانه‌ها» فناوری‌های نوآور بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ دوپینگ با تجهیزات پوشیدنی با این فناوری‌ها از بازی‌های المپیک ریو 2016 لذت ببرید ورزشگاهی در خانه شما قهرمانان گمنام بازی‌های المپیک المپیک ریو؛ جولانگاه خودنمایی فناوری‌های امنیتی

more_vert کتاب واقعیت مجازی

ادامه مطلب

closeکتاب واقعیت مجازی

این پرونده ویژه در شماره تیرماه (170) ماهنامه شبکه چاپ شده است و شامل 9 مقاله درباره واقعیت مجازی و آینده آن است. با وجودی که عبارت و مفهوم «واقعیت مجازی» برای دنیای کامپیوتر جدید و تازه نیست ولی در دو سه سال اخیر بیشتر شنیده می‌شود و در هر کنفرانس سالیانه مهمی، جشنواره، نمایشگاه و گردهمایی‌هایی از این دست دهان به دهان می‌چرخد. شرکت‌های مختلف محصولاتی روانه بازار کرده‌اند و غول‌های این صنعت مانند مایکروسافت، گوگل، سونی، اچ‌تی‌سی، سامسونگ و غیره نیز دستی بر آتش دارند و می‌خواهند سهمی قابل توجه از این بازار ببرند. شرکت‌های سازنده هدفون‌های واقعیت مجازی، سازندگان بازی‌های واقعیت مجازی و کاربران امیدوارند این صنعت به زودی شکوفا شود و شاهد فروش محصولات انبوه با قیمت‌های مناسب باشند. از سوی دیگر، واقعیت مجازی فقط منحصر به چند بازی و فیلم و دستگاه هیجان‌انگیز نشده و دارد کم‌کم وارد صنعت‌های دیگری می‌شود. عینک‌های واقعیت مجازی، تصویربرداری سه بعدی واقعیت مجازی، مرورگرهای وبی که می‌توانند تصاویری سه بعدی و واقعیت مجازی استریم و پخش کنند، دوربین‌ها و تلفن‌های همراه هوشمندی که از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کنند، پهبادهایی که برای ساخت فیلم‌های واقعیت مجازی طراحی شده‌اند و انواع نرم‌افزارهایی چینش دکوراسیون و تابلو مبتنی بر واقعیت مجازی دارند به بازار سرازیر می‌شوند. بنابراین، به نظر می‌رسد بهترین فرصت باشد کمی بیشتر درباره این صنعت نوپا بدانیم و با پیش‌گامان و محصولات کنونی آشنا شویم تا با ترسیم چشم‌اندازی از آینده به استقبال روزهای آتی بنشینیم. فهرست مطالبواقعیت «واقعیت مجازی»در انتظار ماتریکس فیس‌بوکصنعتی دیوانه‌وار در حال حرکت به جلوچگونه هدست واقعیت مجازی خود را درست کنیم؟اوکیولس ریفت به زودی همه‌جا نفوذ خواهد کردارتباط فیزیکی با محیط مجازیپیش‌تازان جهان مجازیتجربه کردن همان باور کردن استسینمای واقعیت مجازی

more_vert کتاب آموزش راه اندازی کامپیوتر مجازی

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش راه اندازی کامپیوتر مجازی

در همین اول بپرسم شما در خانه چند کامپیوتر دارید؟ آیا تا به حال شده بخواهید در خانه شبکه کار کنید؟آیا تا به حال اتفاق افتاده است برای یک بازی یا نرم افزار ویندوز فعلی را تغییر دهید؟آیا تا به حال میخواستید سیستم عامل جدیدی را تجربه کنید در حالی که نمیخواهیدسیستم عامل کنونی شما در آن تغییری ایجاد شود؟یا تا به حال خواسته اید که از مراحل نصب ویندوز عکس یا فیلم تهیه کنید؟ و...این سوالاتی است که شاید برای شما پیش آید ما در این کتاب به تمام این سوالات پاسخ میدهیم پس با ما همراه باشید.فهرست مطالب مقدمهدانلود نرم افزار vmware workstationنصب و رجیستر کردن نرم افزار vmware workstationساخت یک کامپیوتر مجازیتنظیمات مربوط به کامپیوتر مجازی

more_vert کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

ادامه مطلب

closeکتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

در کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، مجموعه‌ای ارزشمند از دانش و تجربیات متخصصین حوزه کسب‌ و کار اینترنتی و مرتضی لطف الهی آمده است که به ‌صورت کاملاً کاربردی و به زبان ساده نوشته شده است. جاده ابریشم، شبکه راه‌های به هم پیوسته‌ای بود که از یک سو غرب و شرق و جنوب آسیا را به هم وصل می‌کرد‌ و از سوی دیگر به شمال آفریقا و شرق اروپا متصل بود. جاده ابریشم که با هدف بازرگانی ساخته شده، تا سده پانزدهم میلادی به مدت 1700 سال بزرگترین شبکه بازرگانی دنیا بود. اکنون اینترنت بزرگترین شبکه ارتباطی دنیاست و تمام کشورهای جهان را به هم متصل می‌کند. به مدد انواع نرم‌افزارها در بستر اینترنت، تجارت در فضای مجازی روز به روز در حال توسعه است. بنابراین منطقی‌‌ست اگر شبکه اینترنت را به جاده ابریشم همانند کنیم و آن را جاده ابریشم مجازی بنامیم. امروزه هر تجارت و بیزینسی خارج از جاده ابریشم مجازی، محکوم به شکست است. دنیای امروز و هر آنچه در آن جریان دارد، به سرعت در حال تغییر است. تکنولوژی و فناوری دلیل اصلی این تحول سرسام‌آور است. هر سازمان و هرکس خود را با این تغییرات تطبیق ندهد، ناگزیر از شکست خواهد بود. دنیای کسب‌ و‌ کار نیز مستثنی از این تغییرات نبوده و حتی نسبت به سایر موارد، بسیار متأثر از این فرآیند تغییر در جامعه امروزی است. با ظهور اینترنت و تجهیزات دسترسی به جهان مجازی به خصوص تلفن‌های همراه هوشمند، زندگی و فرهنگ اجتماعی مردم دستخوش دگرگونی شده و اولویت انتخاب تغییر کرده است. کسب‌ و کارهای فراوانی در بستر اینترنت ایجاد شده و شبکه‌های مجازی هزاران میلیارد دلار به چرخه اقتصاد جهانی پول وارد کرده‌اند. شبکه‌های اجتماعی و نفوذ هر چه بیشتر آن‌ها در میان کاربران مختلف در تمام نقاط دنیا موجب شده تا این شبکه‌ها به ابزاری مناسب برای تبلیغات و تجارت الکترونیکی تبدیل شوند. در دنیای پر رقابت امروزی، یافتن شغلی مناسب که امنیت خاطر را به همراه داشته و درآمد آن کفاف زندگی امروزی را بدهد، کار بسیار سختی است. راه‌اندازی یک کسب‌ و کار سنتی نیز نه تنها نیاز به سرمایه زیادی دارد، بلکه با توجه به تغییر عادات خرید و مصرف جامعه، ریسک بزرگی محسوب می‌شود؛ اما با داشتن تفکری خلاقانه و نوآور و یک گوشی هوشمند، با حداقل سرمایه ممکن در هر نقطه از جهان، بدون در نظر گرفتن سن و تحصیلات، می‌توان کسب‌ و کار پر رونقی راه‌اندازی کرد. کافی است نقشه راه را بدانیم و در کسب‌ و کار شبکه‌ای یک خبره و حرفه‌ای شویم. در کتاب جاده ابریشم مجازی علاوه بر تعریف عبارات و اصطلاحات کاربردی، تمام آنچه را که برای راه‌اندازی یک بیزینس موفق در بستر وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی با حداقل سرمایه و امکانات مورد نیاز است، آورده شده است. با خواندن این کتاب، شما علاوه بر آموختن روش‌های جذب و نگهداری مشتری، با انواع شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و قادر خواهید بود علاوه بر انتخاب شبکه‌های مجازی مناسب و متناسب با حوزه کسب‌وکار خود، متدهای برندسازی را فرا گرفته و با قدم‌های استوار بر قله موفقیت قرار گیرید. در واقع کتاب جاده ابریشم مجازی، نقشه راه و استراتژی مناسبی را برای راه‌اندازی و موفقیت کسب‌ و کار در اختیار شما قرار می‌دهد تا آگاهانه و با دانش قدم در راهی بگذارید که نویدبخش روزهای درخشان و پر رونق برای شماست. در پایان کتاب، به گونه‌ای دیگر از بازاریابی شبکه‌های مجازی، یعنی بازاریابی سیاسی در شبکه‌های اجتماعی اشاره شده است که با توجه به رویه‌های کنونی در کارزار انتخاباتی، مطالعه آن برای فعالان حوزه سیاسی و انتخاباتی خالی از لطف نخواهد بود. البته باید به این نکته اذعان داشت که بازاریابی سیاسی در شبکه‌های اجتماعی خود مبحث مفصلی است که در مجالی آتی به آن خواهیم پرداخت. فهرست مطالبمقدمهتوصیه‌نامه آرین سلیمانیتوصیه‌نامه Deem Durandفصل اول: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی چیست؟فصل دوم: قوانین موفقیتفصل سوم: راه‌اندازی کسب و کار در شبکه‌های اجتماعیفصل چهارم: ارتباط با مخاطبینفصل پنجم: متد‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعیفصل ششم: مراحل انتخاب بهترین شبکه‌های اجتماعی متناسب با کسب و کارفصل هفتم: برندسازی در شبکه‌های اجتماعیفصل هشتم: مارکتینگ‌های موفق در ایرانتقدیر و تشکرمنابع

more_vert مقاله علمی و پژوهشی شهرهای مجازی و کار مجازی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی شهرهای مجازی و کار مجازی

مقاله علمی و پژوهشی" شهرهای مجازی و کار مجازی  " مقاله ای است در 22 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به شهرهای مجازی و کار مجازی  ، جهان مجازی ، جهان فیزیکی ، منطق شهر مجازی ، منطق رقابتی ، منطق جهانگرایانه ، سازه هوشمند و سازه مجازی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب آشنایی با مبانی امنیت شبکه (امنیت اطلاعات)

ادامه مطلب

closeکتاب آشنایی با مبانی امنیت شبکه (امنیت اطلاعات)

کتاب آشنایی با مبانی امنیت شبکه (امنیت اطلاعات) اثر رمضان عباس نژاد ورزی و آتنا فرجی، بر اساس سر فصل جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات برای درس‌های آشنایی با مبانی امنیت شبکه، امنیت اطلاعات و امنیت شبکه در رشته­‌های کامپیوتر، IT و ICT تدوین شده است. امروزه اینترنت یکی از مهم‌ترین مدل‌های ارتباطی در آن، یعنی شبکه جهانی وب (World Wide Web)، تغییرات اساسی در زندگی و روابط بین انسان‌ها ایجاد کرده است. به طوری که در عصر اطلاعات، فعالیت‌­هایی از قبیل اطلاع‌رسانی، کسب‌و‌کار و تجارت، مدیریت و غیره به صورت مجازی انجام می­‌شوند. فضای مجازی، در معرض چالش­‌ها، آسیب‌­ها و تهدیدهای مختلفی از قبیل تخریب اطلاعات، جاسوسی، خراب­کاری، نقض حریم خصوصی، حملات انکار سرویس و دسترسی غیرمجاز است. از طرف دیگر، کلیه کاربردهای فناوری اطلاعات مانند دولت الکترونیک، کسب­‌و‌کار الکترونیک، تجارت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، سلامت الکترونیک و دیگر کاربردها نیاز به زیرساخت اینترنت و شبکه­‌های کامپیوتری دارند. بی‌شک هیچ‌یک از این کاربردها بدون وجود امنیت نمی­‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. ایجاد امنیت در شبکه­‌های کامپیوتری و اینترنت به امر خطیری تبدیل شده است، به طوری که در رشته­‌های فناوری اطلاعات (IT) و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) درسی به نام آشنایی با مبانی امنیت شبکه تدوین شده است. فهرست مطالبفصل اول: مقدمه‌ای بر امنیتفصل دوم: رمزگذاری‌های کلاسیکفصل سوم: رمزگذاری‌های پیشرفته متقارن و نامتقارنفصل چهارم: امنیت شبکه و محیط کاریفصل پنجم: بد افزارفصل هفتم: امنیت در تجارت الکترونیکفصل ششم: فایروالفصل هشتم: سرویس‌ها و برنامه‌های کاربردی امنیت اطلاعاتفصل نهم: هرز تماس و هرزنامهپیوست: پرسش‌های چهار گزینه‌ای.پاسخ تستواژه‌نامهمنابع

more_vert کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

ادامه مطلب

closeکتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی نوشته‌ی علی محمد رجبی، به معرفی برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارند، می‌پردازد. برنامه‌های موبایلی بسیاری از امور روزمره شما را به عهده گرفته‌اند. از شبکه‌های اجتماعی که بیشترین کاربرد را در بین کاربران دارند که بگذرید امور جاری مانند درخواست تاکسی، امور مالی و بانکی و بسیاری دیگر از کارهای ما امروز با کمک برنامه‌های موبایلی کاربردی که توسط استارت‌آپ‌ها یا کسب و کارهای اینترنتی توسعه داده شده‌اند انجام می‌شود. خیلی از شما بخش مهمی از زمان روزانه خود را در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گذرانید. در این فضا زندگی می‌کنید. شاد و غمگین می‌شوید، به کارهای روزمره خود می‌پردازید و در دنیای سرگرمی و اخبار غوطه‌ور شده و از دریچه صفحات روشن تلفن همراه خود در دنیایی پرهیاهو به گشت و گذار می‌پردازید ولی یک سوال: تا چه میزان مهارت‌های لازم برای این نوع از زندگی را کسب کرده‌اید؟ آیا با امکانات و ابزارهایی که در فضای مجازی در اختیار دارید آشنا هستید؟ آیا فرصت‌ها و تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی مجازی را می‌شناسید؟ آیا از سواد کاربری فضای مجازی، سوادرسانه‌ای و سواد اطلاعاتی لازم برخوردارید؟ در این مجموعه از کتاب‌ها سعی شده تا به زبانی ساده و با بهره‌گیری تصویرسازی، شما به سرعت با مفاهیم مختلف و مهارت‌های کاربردی آشنا شوید و در ارتقاء سواد کاربری فضای مجازی خود سهیم باشید. فهرست مطالبمقدمهاپلیکیشن‌ها دروازه اتصال زندگی به دنیای فناوریمعرفی فروشگاه‌های نرم افزارهای موبایلبرنامه‌های مالیبرنامه‌های خرید و فروش کالابرنامه‌های سفراستفاده امن از تاکسی‌های اینترنتیبرنامه‌های کاربردیبرنامه‌های ورزش و تغذیهویدئو و رسانهآشپزی و رستورانبرنامه‌های مذهبیکسب و کارکتابدارو و درمانآموزشخبرها و نشریاتبازی‌هاتوصیه‌های امنیتیمراقب کلاهبرداری از طریق برنامه‌های متقلبانه باشیدنمونه‌ای از یک نرم افزار موبایلی امننمونه‌ای از یک نرم افزار موبایلی غیر امنسخن پایانی