جستجو در بایگانی
برای جستجو در عنوان حداقل ۴ حرف وارد کنید.
//

_____.

//

_____.

_

_

_

 
 
more_vert کتاب کار 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی

ادامه مطلب

closeکتاب کار 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی

این کتاب به روش 5p جهت یادگیری سریع واژگان و جایگیری کلمات در حافظه بلندمدت شما طراحی گردیده است کلمات این کتاب برابر کتاب معروف 1100 واژه و به انضمام 3 تا 5 مترادف برای در معنی لغات و ترجمه متن کتاب می باشد. کتاب 1100 منبع بسیاری از آزمون های بین المللی همچون تافل، آیلتس، GRE ،CAE و ... می باشد.

more_vert مجموعه کتاب های همراه مدیران دانشگاه هاروارد

ادامه مطلب

closeمجموعه کتاب های همراه مدیران دانشگاه هاروارد

مجموعه کتاب‏‌های همراه مدیران دانشکده کسب وکار دانشگاه هاروارد که در 13 جلید منتشر شده است راه‏ حل‏‌های حرفه‏‌ای برای چالش‌‏هایی که مدیران هر روزه با آنها مواجه می‏ شوند، ارائه می‏ دهد. این مجموعه که توسط اساتید برتر دانشگاه هارواد که سال ها تجربه در مشاوره و آموزش داشته اند تنظیم و نوشته شده است هر کدام از این کتاب‏ها شامل مجموعه ‏ای از مثال‌‏های واقعی، نکات، راهنماها و ابزارها و آزمون‏‌ها می‏ باشد که به مدیران در شناسایی نقاط قوت و ضعف و کسب مهارت‏‌های کلیدی مدیریت کمک می‏‌کند. این کتاب‏‌ها راهنمای ساده و قابل فهم برای همه مخاطبان است و با توجه به اندازه‏‌ی کوچک آن استفاده از آن در هر زمان و مکانی امکان‏پذیر است.  13 جلد کتاب موجود شامل موارد زیر است: کتاب ارزیابی عملکرد کتاب تمرکز بر مشتری کتاب بودجه ریزی کتاب مدیریت بازاریابی کتاب استخدام کارکنان کتاب مدیریت مالی کتاب مدیریت پروژه کتاب تصمیم گیری کتاب مدیریت تغییر کتاب مسیر شغلی کتاب هدف گذاری کتاب حفظ کارکنان کتاب تفکر استراتژیک

more_vert کتاب نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان

ادامه مطلب

closeکتاب نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان

کتاب نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان اثر جان موبری است که توسط رضا آزادگان و علی زواشکیانی ترجمه شده است . بررسی موضوع کتاب این کتاب منبع بسیار ارزشمندی برای مدیران نگهداری و تعمیرات و هر فرد دیگری است که با موضوعات قابلیت اطمینان، بهره‌وری، ایمنی، و سلامت محیط زیستی تجهیزات فیزیکی درگیر است. رویکرد سر راست و کاربردی این کتاب باعث می‌شود که بعنوان یک کتاب مرجع دانشگاهی نیز بسیار سودمند ارزیابی شود.

more_vert کتاب 100 کلید میانبر برای حرکت سریع در ویندوز 7

ادامه مطلب

closeکتاب 100 کلید میانبر برای حرکت سریع در ویندوز 7

این کتاب را به تمام دوستانی که در زمینه سرعت کار با کامپیوتر ضعیف هستند و می خواهند مثل حرفه ای ها کار با کامپیوتر را یاد بگیرند پیشنهاد می کنم.

more_vert کتاب ایده عالی مستدام

ادامه مطلب

closeکتاب ایده عالی مستدام

کتاب ایده عالی مستدام اثر نویسندگان چیپ هیث و دن هیث است که توسط سید رامین هاشمی و مجتبی اسدی ترجمه و از سوی انتشارات آریاناقلم منتشر شده است عنوان انگلیسی کتاب Made to Stick: Why Some Ideas Survive and Others Die است بررسی موضوع کتاب این کتاب ترجمه یکی از پرفروشترین کتاب‏های دنیای کسب‏وکار به نام Made TO Stick نوشته براردان هث می‏باشد. شما در هر موقعیتی که باشید حرف‏ها و ایده‏ها، محصولاتی دارید که میخواهید که به اثرگذارترین شیوه آن‌ها را طرح کنید. این کتاب شما را با 6 کلید طلایی برای عالی و مستدام ‏کردن ایده‌‏هایتان آشنا می‌کند.

more_vert کتاب آزمایش طرح کنید مبحث تکمیلی فیزیک سوم تجربی و ریاضی

ادامه مطلب

closeکتاب آزمایش طرح کنید مبحث تکمیلی فیزیک سوم تجربی و ریاضی

در این کتاب سعی شده است تا روش های طراحی آزمایش های فیزیک به همراه تئوری و مدارات لازم توضیح داده شود. این کتاب مربوط به کتاب فیزیک سال سوم تجربی می باشد که البته می تواند برای دانش آموزان رشته ی ریاضی و فیزیک نیز مورد استفاده قرار گیرد با این توضیح که این کتاب آزمایش های فصل اول رشته ی ریاضی و فیزیک را شامل نمی شود. امید است دانش آموزان از این کتاب بهره ی لازم را ببرند.

more_vert کتاب مطالعات اجتماعی ششم دبستان

ادامه مطلب

closeکتاب مطالعات اجتماعی ششم دبستان

کتاب «مطالعات اجتماعی ششم دبستان» به قلم حدیثه تنها(1363) و سمانه لکزیان (1364)شامل نکات مهم و کلیدی درس و مجموعه ای از سؤالات امتحانی و آزمونهای درس به درس و جامع همراه با پاسخ تشریحی است که مشابه سؤالات امتحانی طرح شده و کل کتاب درسی چاپ جدید را پوشش میدهد. استفاده از این کتاب به​ دلیل طبقه​​​ بندی​ شدن امتحانات به تفکیک هر درس، هم در طول سال تحصیلی و هم هنگام امتحانات توصیه میشود. یکی از مزایای این کتاب که باعث میشود دانش آموزان به مطالعه بیشتر و بهتر این کتاب ترغیب شود، استفاده از شکلها و جداول رنگی است. در ضمن در این کتاب سعی شده است به کلیه خودآزماییها و فعالیتهای هر درس جهت درک بیشتر دانش آموزان پاسخ داده شود.

more_vert کتاب خلاصه روابط فیزیک سال سوم تجربی و ریاضی

ادامه مطلب

closeکتاب خلاصه روابط فیزیک سال سوم تجربی و ریاضی

در این کتاب سعی شده است تا خلاصه ی روابط فیزیک سال سوم تجربی وریاضی توضیح داده شود. این کتاب مربوط به کتاب فیزیک سال سوم تجربی می باشد که البته می تواند برای دانش آموزان رشته ی ریاضی و فیزیک نیز مورد استفاده قرار گیرد با این توضیح که این کتاب روابط فصل اول رشته ی ریاضی و فیزیک را شامل نمی شود. امید است دانش آموزانی که برای امتحانات نهایی و برای کنکور آماده می شوند از این کتاب بهره ی لازم را ببرند.

more_vert کتاب نسل چهارم بازاریابی

ادامه مطلب

closeکتاب نسل چهارم بازاریابی

کتاب نسل چهارم بازاریابی اثر نویسندگان فیلیپ کاتلر، ایوان ستیاوان و هرماوان کارتاجایا است که مترجمان حمید رضا ایرانی و مصطفی اسماعیلی مهیاری آنرا ترجمه کرده اند . عنوان انگلیسی کتاب Marketing 4.0: Moving from Traditional to Digital است و انتشارات آریاناقلم این کتاب را منتشر شده است بررسی موضوع کتاب: در نسل چهارم بازاریابی، به مسائلی همچون تولید محتوا و بازاریابی محتوا، بازاریابی همه‌کاناله، و مدیریت ارتباط با مشتری اجتماعی پرداخته می‌شود. در این کتاب یاد خواهید گرفت جا‌به‌جایی‌های قدرت و تأثیر ارتباطات دیجیتال در حلقه های مشتریان را تشخیص دهید و آنها را به مزیت تبدیل کنید.

more_vert کتاب مطالعات اجتماعی پنجم دبستان

ادامه مطلب

closeکتاب مطالعات اجتماعی پنجم دبستان

کتاب «مطالعات اجتماعی پنجم دبستان» به قلم راضیه شریفی نیا(1346) شامل نکات مهم و کلیدی درس و مجموعه ای از سؤالات امتحانی و آزمونهای درس به درس و جامع همراه با پاسخ تشریحی است که مشابه سؤالات امتحانی طرح شده و کل کتاب درسی چاپ جدید را پوشش میدهد. استفاده از این کتاب به دلیل طبقه بندی شدن امتحانات به تفکیک هر درس، هم در طول سال تحصیلی و هم هنگام امتحانات توصیه میشود. یکی از مزایای این کتاب که باعث میشود دانش آموزان به مطالعه بیشتر و بهتر این کتاب ترغیب شوند، استفاده از شکلها و جداول رنگی است. در ضمن در این کتاب سعی شده است به کلیه خودآزماییها و فعالیتهای هر درس جهت درک بیشتر دانش آموزان پاسخ داده شود.

more_vert کتاب راه‌ و رسم مربیگری

ادامه مطلب

closeکتاب راه‌ و رسم مربیگری

کتاب راه‌ و رسم مربیگری اثر مایکل بانگی استانیر است که توسط سهند حمزه‌ئی ترجمه و از سوی انتشارات آریاناقلم منتشر شده است عنوان انگلیسی کتاب The Coaching Habit: Say Less, Ask More & Change the Way You Lead Forever  است بررسی موضوع کتاب اگر در مقام مدیر در کسب‏‌وکاری مشغول به کارید یا به هر نحو مسئولیت تعدادی از همکارانتان را بر عهده دارید و آن ‏قدر متواضعید که فکر می‏‌کنید می‌توانید بهتر از این با همکارانتان تعامل کنید و دغدغه رشد و پویایی آنها را دارید حتماً این کتاب را بخوانید. این کتاب از یک طرف به منابع معتبر و تحقیق‌های علمی پشت‏ گرم است و از طرف دیگر سرشار از تکنیک‌های عملی و دم‏‌دستی مربیگری است. با خواندن آن تجربه خیلی از موقعیت‌هایی که کتاب توصیف می‌کند جلوی چشمانتان می‌‏آید و افسوس می‏‌خورید که کاش بهتر مدیریت می‌کردید. نویسنده در هیچ جایی از کتاب پرگویی نکرده است و هر خط از متن کتاب نکته به‌دردبخوری دارد؛ پس نوشته‌‏ها کوتاه و کتاب خواندنی است. در کنار آن، ویدیوها متن کتاب را به تفصیل توضیح می‌دهند تا به ‏طور کامل در ذهنتان بنشیند.

more_vert کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز 10

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش و ترفندهای ویندوز 10

ویندوز 10 (Windows 10) جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت است. در این کتاب شما با ویژگی ها، ترفندها و آموزش های کاربردی لازم برای مهاجرت و استفاده بهتر از قابلیت های ویندوز جدید آشنا خواهید شد.

more_vert کتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان

ادامه مطلب

closeکتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان

کتاب «فارسی خوانداری چهارم دبستان» به قلم اعظم الملوک صاحبقرانی(1342)، ایران جلولی(1354) و معصومه گمار(1358) شامل نکات مهم و کلیدی درس و مجموعه ای از سؤالات امتحانی و آزمونهای درس به درس و جامع همراه با پاسخ تشریحی است که مشابه سؤالات امتحانی طرح شده و کل کتاب درسی چاپ جدید را پوشش میدهد. استفاده از این کتاب به دلیل طبقه بندی شدن امتحانات به تفکیک هر درس، هم در طول سال تحصیلی و هم هنگام امتحانات توصیه میشود. یکی از مزایای این کتاب که باعث میشود دانش آموزان به مطالعه بیشتر و بهتر این کتاب ترغیب شوند، استفاده از شکلها و جداول رنگی است. در ضمن در این کتاب سعی شده است به کلیه خودآزماییها و فعالیتهای هر درس جهت درک بیشتر دانش آموزان پاسخ داده شود.

more_vert کتاب هنر دستیابی

ادامه مطلب

closeکتاب هنر دستیابی

کتاب هنر دستیابی اثر برنارد راث است که توسط سید ساجد متولیان ترجمه و از سوی انتشارات آریاناقلم منتشر شده است عنوان انگلیسی کتاب The Achievement Habit: Stop Wishing, Start Doing, and Take Command of Your Life است بررسی موضوع کتاب در این کتاب، پروفسور برنارد راث، استاد با سابقۀ دانشگاه استنفورد، با بهره گیری از رویکرد تفکر طراحی و تجربۀ پنجاه سالۀ معلمی خود، خِردی ناب و راهکارهایی عملی در اختیارمان قرار می‌دهد تا بتوانیم از درجا زدن و به دور خودگشتن دست بکشیم و گامی عملی به سوی اهدافمان در زندگی برداریم.

more_vert کتاب بررسی پرسش ها، تمرین ها و فعالیت های متن درس فیزیک سال سوم تجربی

ادامه مطلب

closeکتاب بررسی پرسش ها، تمرین ها و فعالیت های متن درس فیزیک سال سوم تجربی

این کتاب به طور کامل به بررسی پرسش ها، تمرین ها وفعالیت های متن درس مربوط به کتاب فیزیک سال سوم تجربی پرداخته است. کتاب با داشتن تصاویر و راه حل های کاملا تشریحی به حل مسائل و پرسش ها پرداخته است و می تواند برای دانش آموزان سال سوم تجربی و ریاضی مورد استفاده قرار گیرد.

more_vert کتاب پویایی‌ شناسی سیستم‌ها – دیدگاه سیستمی

ادامه مطلب

closeکتاب پویایی‌ شناسی سیستم‌ها – دیدگاه سیستمی

کتاب پویایی‌ شناسی سیستم‌ها – دیدگاه سیستمی نوشته دکتر علینقی مشایخی است که  انتشارات آریاناقلم آن را منتشرنموده است بررسی موضوع کتاب: این کتاب بر شرح مبانی تفکر سیستمی و کابرد عمومی آن متمرکز است. استفاده‌‏کنندگان از این کتاب بیشتر با اصول تفکر سیستمی و استفاده از آن در تحلیل کیفی مسائل و رویدادهای اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، و مدیریتی آشنا می‌‏شوند. کتاب حتی‌‏الامکان وارد جنبه‏‌های تکنیکی و ریاضی و مدل‏‌سازی سیستم‏‌ها نمی‏‌شود.

more_vert کتاب آشنایی با مفاهیم 2

ادامه مطلب

closeکتاب آشنایی با مفاهیم 2

کتاب آشنایی با مفاهیم 2 نوشته مهدی رضایی از مجموعه اولین کتاب آموزشی من، برای کودکان در مقطع پیش دبستانی و گروه سنی «الف» گردآوری شده است. این کتاب کودکان را با مهارت‌های اولیه آشنا می‌کند، قدرت گیرایی‌شان را افزایش می‌دهد و به گونه‌ای طراحی شده که هم برای استفاده در مهدهای کودک و هم در خانه مناسب است.

more_vert کتاب آشنایی با مفاهیم 1

ادامه مطلب

closeکتاب آشنایی با مفاهیم 1

کتاب آشنایی با مفاهیم 1 نوشته مهدی رضایی از مجموعه اولین کتاب آموزشی من، برای کودکان در مقطع پیش دبستانی و گروه سنی «الف» گردآوری شده است. این کتاب کودکان را با مهارت‌های اولیه آشنا می‌کند، قدرت گیرایی‌شان را افزایش می‌دهد و به گونه‌ای طراحی شده که هم برای استفاده در مهدهای کودک و هم در خانه مناسب است.

more_vert کتاب آموزش دوره CCNA شرکت سیسکو

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش دوره CCNA شرکت سیسکو

این کتاب دربرگیرنده دوره ی CCNA شرکت سیسکو است و سرفصل های آن دقیقاً برابر این دوره است و حتی از این سرفصل ها فراتر رفته و به دوره ی CCNP رسیده که امیدوارم برای شما عزیزان مفید واقع شود. دوستان توجه داشته باشید که تلاش و پشتکار شما باعث پیشرفت جدی در کار شما خواهد شد، پس در خواندن این کتاب تمام سعی و تلاش خود را انجام دهید و کتاب را از به نام خدا تا پایان به دقت بخوانید و مطمئن باشید در پایان کار، کاملاً بر موضوعات دوره ی CCNA و کمی از دورهی CCNP مسلط خواهید شد.

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد سوم)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد سوم)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد سوم) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش Windows 7 را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.