جستجو در بایگانی
برای جستجو در عنوان حداقل ۴ حرف وارد کنید.
//

_____.

//

_____.

_

_

_

 
 
more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (آشنایی با اینترنت و آموزش OutLook)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (آشنایی با اینترنت و آموزش OutLook)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (آشنایی با اینترنت و آموزش OutLook) اثر صدیقه کاتبی، یکی از کتب مجموعه "آموزش کامپیوتر کودکان" است. این مجموعه که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم‌افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (آشنایی با اینترنت و آموزش OutLook) تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert کتاب فرهنگ واژگان علوم تربیتی

ادامه مطلب

closeکتاب فرهنگ واژگان علوم تربیتی

کتاب فرهنگ واژگان علوم تربیتی نوشتۀ علیرضا مرآتی، مریم درویشی و نازنین کریم زاده، حاوی مجموعه لغاتی است که بیشترین کاربرد را در متون علوم تربیتی دارند. دانشجویان رشتۀ علوم تربیتی با مراجعه به این کتاب می‌توانند نیازهای ترجمه‌ای خود را برآورده نمایند. علوم تربیتی یکی از رشته‌های علوم انسانی محسوب می‌شود که به جنبه‌های آموزش و پرورش آدمی و دانش‌های مربوط به آن اشاره دارد. مفهوم آموزش و پرورش منحصر به افراد، زمان و مکان خاصی نیست. یعنی به‌ طور مشخص آموزش و پرورش منحصر به مدرسه، دانشگاه یا آموزش دروس خاصی نمی‌شود، بلکه برای همه، و در هر زمانی و هر مکانی کاربرد دارد. آموزش عمومی، آموزش عالی، آموزش کارکنان، سوادآموزی بزرگسالان، خودآموزی، آموزش الکترونیکی و مجازی از انواع این آموزش‌ها می‌باشند.

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد سوم)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد سوم)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد سوم) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش Windows 7 را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد دوم)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد دوم)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد دوم) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش Windows 7 را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (PowerPoint - جلد دوم)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (PowerPoint - جلد دوم)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (PowerPoint - جلد دوم) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش PowerPoint را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert معرفی کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد اول)

ادامه مطلب

closeمعرفی کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد اول)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Windows 7 - جلد اول) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش Windows 7 را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Excel 2010)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Excel 2010)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Excel 2010) نوشتۀ صدیقه کاتبی، یکی از 14 عنوان از مجموعه "آموزش کامپیوتر به کودکان" است. در این مجموعه 6 نرم‌افزار ضروری در قالب 14 عنوان کتاب از پایه تا پیشرفته با استفاده از شکل و سرگرمی و به زبانی ساده و روان آموزش داده شده است.

more_vert کتاب آموزش نصب ویندوز های xp و vista و seven به صورت مصور

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش نصب ویندوز های xp و vista و seven به صورت مصور

آیا شده در مورد نصب ویندوز برای شما مشکلی پیش آید؟آیا همیشه دنبال کتابی بودید که آموزشی کاملا مفهومی و مصور داشته باشد؟خب این کتاب الان پیش روی شماست!در این کتاب تصویر تمام مراحل نصب به اضافه توضیح کامل آورده شده.کتابی جامع در مورد نصب ویندوز فهرست مطالبمقدمهآموزش نصب ویندوز xpآموزش نصب ویندوز vistaآموزش نصب ویندوز seven

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Word 2010 - جلد دوم)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Word 2010 - جلد دوم)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Word 2010 - جلد دوم) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش Word 2010 را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Word 2010 - جلد سوم)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Word 2010 - جلد سوم)

کتاب آموزش کامپیوتر کودکان (Word 2010 - جلد سوم) نوشتۀ صدیقه کاتبی، آموزش Word 2010 را به صورت ساده و همراه با عکس‌های زیبا و رنگی برای کودکان شرح می‌دهد. مجموعه کتاب‌های آموزش کامپیوتر کودکان که شامل 14 عنوان کتاب و آموزش نرم افزارهای ICDL است، مناسب با سنین کودکان به همراه عکس و توضیحات کامل نگاشته شده است. این مجموعه تمام نیازهای مربوط به سواد کامپیوتر را به کودکان از مبتدی تا پیشرفته تامین می‌کند.

more_vert دفترچه سئوالات آزمون دکترای رشته ترویج و آموزش کشاورزی سال 1396

ادامه مطلب

closeدفترچه سئوالات آزمون دکترای رشته ترویج و آموزش کشاورزی سال 1396

دفترچه آزمون دکترای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته ترویج و آموزش کشاورزی سال 1396 در این دفترچه 80 سئوال در زمینه ترویج و آموزش کشاورزی، اصول مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی، جامعه‌شناسی روستایی ،آموزش کشاورزی، روش تحقیق و آمار اجتماعی، مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی ارائه شده است دفترچه سئوالات این آزمون برای علاقمندان دوره های دکترا و فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد ارائه گردیده است

more_vert کتاب آموزشی اندروید 2 (All System Android)

ادامه مطلب

closeکتاب آموزشی اندروید 2 (All System Android)

کتاب آموزشی اندروید 2 (All System Android)، تالیف رضا توکلی، ترفندهایی که جهت استفاده از سیستم عامل به آن نیاز دازید را به شما می‌آموزد. در جلد دوم کتاب آموزشی اندروید از آموزش‌های ابتدایی خارج شده‌ایم و به ترفندها و آموزش‌های پیشرفته رسیدیم. در کتاب آموزشی اندروید 2، می‌توانید برترین ترفند‌های دنیای اندروید را یاد بگیرید به زبان ساده! همچنین در پایان نرم‌افزار‌های کاربردی هم برای شما به همراه بارکد آن ها قرار داده شده است. فهرست مطالبمقدمهبخش اول: آموزش و ترفندآموزش اجرای تمامی فرمت‌های ویدئویی در اندروید شماآموزش پخش فیلم با زیرنویسمخفی کردن کردن عکس و فیلماستفاده از جی پی اس گوشیآموزش موقعیت و مسیر یابی آنلاینبهینه سازی مصرف باتری گوشیروش هایی برای افزایش طول عمر شارژ باتریتعریف CPU و GPU گوشیامنیت بیشتر در گوشی اندرویدچند اصطلاحات اندرویدی و آموزش‌های کوتاهکد های مخفی اندرویدبخش دوم: معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی

more_vert معرفی کتاب

ادامه مطلب

closeمعرفی کتاب

 آموزش علیه آموزشنویسنده: عبدالعظیم کریمی قیمت: 150000 ریال

more_vert کتاب دانشگاه در خانه شما

ادامه مطلب

closeکتاب دانشگاه در خانه شما

در یک دهه اخیر، دانشگاه‌های فیزیکی جای خود را به دانشگاه‌های مجازی دادند. بسیاری از دوره‌های آموزشی و مهارت‌های مبتنی بر فناوری روی سایت‌ها و منابع آنلاین آموزشی عرضه می‌شوند و علاقه‌مندان می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنند یا بخواهند از خانه خود خارج شوند، آموزش ببینند. در کتاب الکترونیکی پیش‌رو، سعی شده است ۵۷ مرکز و سایت آموزشی رایگان در حوزه‌های مختلف برنامه‌نویسی، طراحی سایت، آموزش کدنویسی کودکان، دروس دانشگاهی و آکادمیک و غیره معرفی شود. فهرست مطالب۱۴ جایی که میتوانید رایگان و آنلاین تحصیل کنید9 سایت برای آموزش های کاربردی آنلاین راه دور۱۰ سایت رایگان آموزش کدنویسی و برنامه نویسی کودکان۹ منبع آنلاین و رایگان آموزش برنامه نویسی۱۵ وب‎سایت برتر آموزش رایگان طراحی و توسعه وب

more_vert کتاب شیوه‌ای نو در آموزش عروض و قافیه

ادامه مطلب

closeکتاب شیوه‌ای نو در آموزش عروض و قافیه

در کتاب شیوه‌ای نو در آموزش عروض و قافیه اثر محمدرضا نیک زاد، بیشتر جنبهٔ آموزشی و نرم‌افزاری مد نظر است. نو بودن شیوه در این کتاب، به این است که روش انتقال مطلب و آموزش را در هیچ‌یک از کتاب‌های عروض، به ویژه کتبی که برای آموزش فراهم شده‌اند، نمی‌بینیم. بیشتر منابع موجود، وزن عروض را می‌خواهند از طریق حس بینایی و حافظهٔ دیداری فراگیران آموزش دهند. به استناد این‌که «هر چه را ببینیم بهتر و آسان‌تر یاد می‌گیریم». در حالی‌ که مقتضای حال در آموزش عروض به ویژه وزن و آهنگ، این نیست. موسیقی، وزن و هارمونی‌ها از جنس شنیدارند. ذاتا باید با سامعه دریافت شوند. البته می‌توان در جایی که مناسبت دارد، از ابزار باصره هم بهره جست. در کتاب شیوه‌ای نو در آموزش عروض و قافیه، جدول‌ها و جدول‌واره‌هایی هست که باعث آسانی یادگیری می‌شود. به دو دلیل: اول این‌که جدول و خط‌کشی سبب تفکیک و تجزیهٔ محتوای مورد آموزش می‌شود و سبب تأکید دربارهٔ آن مسائل. دوم این‌که تفاوت و تنوعی نسبت به نوشته‌های متنی و پیوسته، به وجود می‌آورد. این خود رفع ملال و خستگی از ادامهٔ مطالعه می‌کند. فهرست مطالببخش اول: مقدمه و تعاریفبخش دوم: روش یادگیرى وزن‌هاى اصلىبخش سوم: بحر، زحاف، بحور متفق الارکانبخش چهارم: بحور مختلف الارکانبخش پنجم: اختیارات شاعرىقافیه

more_vert کتاب English Language Teaching: Approaches, Methods and Techniques

ادامه مطلب

closeکتاب English Language Teaching: Approaches, Methods and Techniques

محمد تقی رشیدی در کتاب English Language Teaching: Approaches, Methods and Techniques، راهنمای آموزش زبان انگلیسی با استفاده از رویکرد، روش‌ها و تکنیک‌های زبان آموزی است. در چند دهه گذشته، علاقه به یادگیری زبان‌های مختلف، به طور فزاینده‌ای افزایش یافته و به زودی تلاش‌های زیادی برای یافتن روش‌های عملی برای آموزش زبان‌ها صورت می‌گیرد. اساس آموزش زبان انگلیسی در ابتدا جهت توسعه روش‌های بهتر و ایجاد نیازهای هر کسی‌ست که در این زمینه علاقه‌مند است. کتاب English Language Teaching برای معلمان و دانش آموزان سراسر جهان که آموزش می‌دهند یا می‌خواهند زبان آموزش دهند، نوشته شده است. در این کتاب بر روی SLA و آنچه که ما در مورد SLA به زبان می‌دانیم، تمرکز شده، اینکه چگونه معلمان و دانش آموزان در تدریس و یادگیری زبان موفق خواهند شد.

more_vert کتاب نگاهی بر آموزش کارکنان (تعاریف، نظریات، الگو‌ها)

ادامه مطلب

closeکتاب نگاهی بر آموزش کارکنان (تعاریف، نظریات، الگو‌ها)

مهمترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان، نیروی انسانی آن سازمان است. کیفیت و توانمندی نیروی انسانی، مهم ترین عامل بقاء و حیات سازمان است. از نظر«دراکر» رشد اقتصادی مرهون توانمند کردن کارکنان فرهیخته است. آموزش افراد در زمینه شغل و حرفه ای که در آن فعالیت می نمایند از روزگاران کهن مورد نظر همه انسان ها بوده است. سرپرستان معتقدند که دوره های آموزشی ضمن خدمت می تواند قابلیت های دانشی، مهارتی و نگرش مناسبی را در کارکنان پرورش دهند. با این همه، گاه عوامل زمینه ساز تغییر رفتار در کارکنان را مورد غفلت قرار می دهند؛ که چنین غفلتی تمام تلاش های آنان را در راستای بهبود سازمان با ناکامی روبرو میسازد. در شرایط متلاطم و پویای عصر حاضر، مهم ترین عامل در سازگاری، بقاء و توسعه سازمانها، سرمایه دانشی یا دانش و مهارت های کارکنان آنهاست. از این رو، سازمان های سرآمد تلاش می کنند با ارائه آموزش های سیستماتیک، سرمایه انسانی خود را تقویت و حفظ کنند. اثربخشی در آموزش منابع انسانی سازمان، مستلزم وجود کیفیت در این آموزش هاست. به عبارت دیگر، آموزش منابع انسانی در صورتی می تواند اهداف خود را تحقق بخشد و هنگامی میتواند، منافع مورد انتظار را حاصل کند که به موضوع کیفیت، به عنوان یک امر اساسی و محوری، توجه نماید. بنابراین، انجام پژوهش هایی که بتواند به تبیین و بهبود کیفیت در آموزش منابع انسانی کمک کند، بسیار ارزشمند و حیاتی است. فهرست مطالبپیشگفتارفصل اولمقدمهتعاریففصل دوم: آموزش منابع انسانیفصل سوم: آموزش ضمن خدمت کارکنانفصل چهارم: مؤلفه های آموزش ضمن خدمتفصل پنجم: اجرای دوره های آموزشیفصل ششم: کیفیت آموزشفصل هفتم: مدیریت کیفیت آموزشفصل هشتم: استاندارد سازی آموزش

more_vert آموزش دانش‌آموزان در شبکه آموزش

ادامه مطلب

closeآموزش دانش‌آموزان در شبکه آموزش

 آموزش دروس برای دانش آموزان به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، در شبکه آموزش و از طریق معلمان باتجربه ارائه می شود. به گزارش روز شنبه آموزش و پرورش، به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی مدارس، برای جبران برنامه درسی دانش آموزان، درس‌های آنان در شبکه آموزش و با تدریس معلمان باتجربه ارایه می شود. برنامه تلویزیونی آموزش مکمل برای مقاطع مختلف تحصیلی از امروز از طریق شبکه آموزش (شبکه۷) به طور زنده آغاز شده است. تا این ساعت در ساعت ۸ ریاضی هفتم متوسطه اول، ساعت ۸ و نیم ریاضی هشتم متوسطه اول، ساعت ۱۰ و نیم فارسی اول ابتدایی، ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه علوم سوم ابتدایی و ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه فارسی پنجم ابتدایی ارایه شده است. همچنین در ساعت ۱۱ و نیم شیمی ٣ (پایه ١٢ متوسطه)، ساعت ۱۵ عربی ٢ (پایه ١١ علوم انسانی)، ساعت ۱۵ و نیم عربی ٣ (پایه ١٢ علوم انسانی)، ساعت ۱۶ درس اخلاق حرفه‌ای (هنرستان‌های فنی حرفه ای وکار دانش) و ساعت ۱۶ و ۲۵ دقیقه کارگاه نوآوری و کارآفرینی (پایه ١١ هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کار دانش) ارایه خواهد شد. بر اساس اعلام آموزش و پرورش، برنامه سایر روزهای هفته پس از تهیه فهرست نهایی دروس اعلام خواهد شد.

more_vert دفترچه سئوالات آزمون دکترای آموزش زبان انگلیسی سال 1396

ادامه مطلب

closeدفترچه سئوالات آزمون دکترای آموزش زبان انگلیسی سال 1396

دفترچه آزمون دکترای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته آموزش زبان انگلیسی سال 1396 در این دفترچه 90 سئوال در زمینه آزمون‌سازی زبان، روش تحقیق در مسائل آموزش زبان ، مسائل آموزش زبان ، نظریه‌ها ، مهارت‌ها ،اصول و روش تدریس، تهیه و تدوین مطالب درسی ارائه شده است دفترچه سئوالات این آزمون برای علاقمندان دوره های دکترا و فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد ارائه گردیده است

more_vert مقاله علمی و پژوهشی سواد رسانه ای و نظام آموزش و پرورش

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی سواد رسانه ای و نظام آموزش و پرورش

مقاله علمی و پژوهشی" سواد رسانه ای و نظام آموزش و پرورش " مقاله ای است در 18 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به سواد رسانه ای و نظام آموزش و پرورش ، آموزش بازاندیشانه ، حلقه کندوکاو و آموزش سواد رسانه اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.