جستجو در بایگانی
برای جستجو در عنوان حداقل ۴ حرف وارد کنید.
//

_____.

//

_____.

_

_

_

 
 
more_vert نرم افزار ذخیره فایل های فلش اینترنت EZ Save Flash

ادامه مطلب

closeنرم افزار ذخیره فایل های فلش اینترنت EZ Save Flash

نرم افزار ذخیره فایل های فلش اینترنت توسط EZ Save Flash 1.4 ذخیره فلش از وب فقط با یک کلیک EZ Save Flash یک برنامه افزودنی به مرورگر اینترنت هست که بعد از نصب شما را قادر به ذخیره فایل های فلش اینترنت می کند. بعد از نصب این برنامه یک سری گزینه های جدید به منوی راست کلیک اینترنت اکسپلورر اضافه می شود و به کمک آنها می توانید انیمیشن های زیبای فلش را به صورت swf بر روی کامپیوتر خودتان ذخیره کنید. این برنامه همچینین قادر است لیستی از فلش هایی که قبلاً توسط شما مشاهده شده را برای شما درست کند و شما از آن لیست موارد مورد نظر خودتان را ذخیره کنید. شما می توانید گزینه ...Save as ،Flash list و دیگر موارد را انتخاب کنید. این برنامه همچنین یک نوار ابزار شناوری را شبیه به تصویر نوار ابزار IE ارائه می دهد که کاربرد یکسانی دارد. قابلیت های کلیدی نرم افزار EZ Save Flash:- قابلیت ذخیره فقط با یک کلیک- امکان پیدا کردن فایل های فلش با مرورگر اینترنت- قابلیت تنظیم کنترل برای نمایش یا مخفی کردن- دارای نوار ابزار شناور شبیه به تصویر نوار ابزار IE

more_vert مقاله علمی و پژوهشی اینترنت و تبلیغات بازرگانی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی اینترنت و تبلیغات بازرگانی

مقاله علمی و پژوهشی" اینترنت و تبلیغات بازرگانی " مقاله ای است در 16 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به اینترنت و تبلیغات بازرگانی ، کاربران اینترنتی ، فناوری ارتباطی و تبلیغات اینترنتی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی محیط خانوادگی و اعتیاد به اینترنت

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی محیط خانوادگی و اعتیاد به اینترنت

مقاله علمی و پژوهشی" محیط خانوادگی و اعتیاد به اینترنت " مقاله ای است در 12 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به محیط خانوادگی و اعتیاد به اینترنت ، جنسیت ، برون گرایی و توافق پذیری اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی کاربست اینترنت در فعالیت های یاددهی و یادگیری

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی کاربست اینترنت در فعالیت های یاددهی و یادگیری

مقاله علمی و پژوهشی" کاربست اینترنت در فعالیت های یاددهی و یادگیری " مقاله ای است در 16 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به کاربست اینترنت در فعالیت های یاددهی و یادگیری و خدمات اینترنتی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی کارکرد رسانه و اینترنت در تحولات جهان عرب

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی کارکرد رسانه و اینترنت در تحولات جهان عرب

مقاله علمی و پژوهشی" کارکرد رسانه و اینترنت در تحولات جهان عرب " مقاله ای است در 23 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به کارکرد رسانه و اینترنت در تحولات جهان عرب ،رسانه ، خاورمیانه ، جهانی شدن ، رایانه ، تهاجم فرهنگی و همگرایی فرهنگی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی اینترنت و هویت اجتماعی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی اینترنت و هویت اجتماعی

مقاله علمی و پژوهشی" اینترنت و هویت اجتماعی " مقاله ای است در 34 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مطالعات جامعه شناختی منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی موضوعات اینترنت و هویت اجتماعی ، هویت ملی ، فضای مجازی ، هویت قومی ، هویت جهانی ، نظریه گیدنز ، نظریه تامپسون ، نظریه تاملینسون و دانشجویان مطرح شده است.  محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی سبک زندگی و میزان استفاده از اینترنت

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی سبک زندگی و میزان استفاده از اینترنت

مقاله علمی و پژوهشی" سبک زندگی و میزان استفاده از اینترنت " مقاله ای است در 22 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به سبک زندگی و میزان استفاده از اینترنت ، اوقات فراغت ، مفهوم سبک زندگی ، ارتباطات مجازی ، نظریه گافمن ، نظریه بوردیو ، نظریه دیوید چنی ، نظریه کاستلز و نظریه گیدنز اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی بررسی رابطه اینترنت و فرهنگ سیاسی دانشجویان

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی بررسی رابطه اینترنت و فرهنگ سیاسی دانشجویان

مقاله علمی و پژوهشی" بررسی  رابطه اینترنت و فرهنگ سیاسی دانشجویان " مقاله ای است در 16 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به بررسی  رابطه اینترنت و فرهنگ سیاسی دانشجویان ، مشارکت سیاسی ، انتخابات و رسانه های نوین اشاره  نووری اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی پایگاه اجتماعی و اقتصادی خانوادها، دانش آموزان و استفاده از اینترنت

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی پایگاه اجتماعی و اقتصادی خانوادها، دانش آموزان و استفاده از اینترنت

مقاله علمی و پژوهشی" پایگاه اجتماعی و اقتصادی خانوادها، دانش آموزان و استفاده از اینترنت " مقاله ای است در 13 صفحه که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت رسانه منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به پایگاه اجتماعی و اقتصادی خانوادها، دانش آموزان و استفاده از اینترنت ، پایگاه اجتماعی ، پایگاه اقتصادی ، سبک زندگی ، شکاف آگاهی و فرصت های زندگی اشاره شده است. محتوای این مقاله می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert نرم افزار تبدیل مستندات قابل چاپ به فایل فلش برای انتشار در اینترنت Print2Flash

ادامه مطلب

closeنرم افزار تبدیل مستندات قابل چاپ به فایل فلش برای انتشار در اینترنت Print2Flash

 نرم افزار تبدیل مستندات قابل چاپ به فایل فلش برای انتشار در اینترنت - Print2Flash 3.1 تبدیل هر سند قابل چاپ به فایل فلش برای انتشار بر روی اینترنت Print2Flash به شما امکان تبدیل هر سند قابل چاپ مانند Microsoft Word ،Excel ،PowerPoint را به فایل فلش می دهد. شما می توانید چنین فایلی را به کمک پخش کنندگان فایل های فلش از طریق شمار زیادی از سیستم عامل ها مشاهده نمایید. هر کدام از این فایل های بدست آمده به راحتی می توانند بر روی وب سایت های مختلف لود شده و در دسترس سایرین قرار گیرند. SWF فایل هایی که توسط Print2Flash به وجود می آیند فرمت های مشابهی با Adobe Flash دارند. فایل های تولید شده توسط این نرم افزار از نظر حجمی کوچک بوده و قابل مشاهده بر روی هر مرورگری که از فایل های فلش پشتیبانی می کند و یا Adobe Flash Player می باشند. فایل های Print2Flash مشابه با فایل های standalone بوده، با باز شدن صفحه ی وب شما به سرعت قابل مشاهده می باشند و هر کاربری که بر روی سیستم اش Adobe Flash Player نصب نموده باشد به راحتی می تواند این فایل ها را مشاهده کند. قابلیت های کلیدی نرم افزار Print2Flash:- نرم افزار تبدیل کننده به فرمت فلش- عدم محدودیت برای سیستم عامل یا نوع وسیله ی خاص- قابلیت بار گذاری فایل های آماده شده بر روی اینترنت به منظور مشاهده توسط دیگران- قابلیت نمایش بر روی صفحات وب در کنار سایر محتویات هر صفحه- ارسال آسان از طریق ایمیل- قابلیت نمایش به کمک ابزار های فلش- عدم قابلیت ویرایش بر روی فایل های تبدیل شده توسط دیگران

more_vert نرم افزار ساخت تصاویر GIF معکوس ILike Reverse Gif Maker

ادامه مطلب

closeنرم افزار ساخت تصاویر GIF معکوس ILike Reverse Gif Maker

 نرم افزار ساخت تصاویر GIF معکوس - ILike Reverse Gif Maker v1.8.8.8 نرم افزار ساخت تصاویر GIF معکوس این روزها گیف (GIF) یا همان تصاویر متحرک مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. با توجه به محدودیت حجمی اینترنت کاربران، اکثر کاربران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مختلف، از تصاویر متحرک GIF استفاده می‌کنند. تصاویر گیف راه مناسبی برای به اشتراک گذاری بخشی از ویدئو مد نظر کاربران است. یکی از کار هایی که موجب جذاب تر شدن این فایل های گرافیکی می شود معکوس ساختن آن ها می باشد. ILike Reverse Gif Maker نرم افزاری برای معکوس ساختن تصاویر متحرک GIF و ایجاد حلقه‌های تکرار می باشد. برای کار کردن با این نرم افزار به هیچ مهارت خاصی نیاز نخواهید داشت و در طی عملیات ساخت، کیفیت اصلی و اولیه همچنان حفظ خواهد شد. در ضمن پس از معکوس‌سازی انیمیشن‌های GIF می‌توانید آنها را به آسانی از طریق اینترنت به اشتراک بگذارید. قابلیت های کلیدی نرم افزار Reverse GIF Maker:- ایجاد GIF های معکوس جذاب و خیره کننده- امکان معکوس ساختن فایل های GIF متحرک به صورت دسته ای- معکوس ساختن GIF ها طی سه مرحله ساده- حفظ کیفیت اصلی- ساده و بدون نیاز به هیچ مهارت خاصی- و ...

more_vert اینترنت با مغز ما چه می‌کند؟

ادامه مطلب

closeاینترنت با مغز ما چه می‌کند؟

« نیکلاس کار» درباره کتابش با عنوان « کم عمق: چطور اینترنت مغز ما را تغییر می‌دهد» از تاثیر فرسایشی تکنولوژی بر توانایی تمرکزش می‌نویسد:« زمانی من یک شیرجه رو عمیق در دریای کلمات بودم، اما حالا با جت اسکی روی آن‌ها اسکی می‌کنم». روانشناسان هم از تاثیر عمیق این رخداد بر شیوه تفکر و مغز ما سخن می‌گویند. نخستین تاثیرش همان‌طور که نویسنده کتاب تحسین شده کم عمق می‌گوید بر توانایی تمرکز ما است. حالا زندگی ما و مغز ما چنان به تکنولوژی وابسته است که نمی‌توانیم برای چند لحظه مناسب فکر آن‌ها را مغزمان بیرون کنیم. محققان در تحقیقی دریافته‌اند، نسلی که در آستانه قرن بیست و یکم به سن و سال نوجوانی رسیده از سالمندان فراموش‌کار تر است. انتقال اطلاعات از ذهن خودآگاه به حافظه بلند‌مدت نیازمند فرآیند با همراهی زمان و تمرکز حواس است. ما درباره اطلاعات براساس اهمیتشان دوباره می‌اندیشیم و در مغزمان آن‌ها را می‌شنویم و آن را از طریق موضوعات مرتبط به یاد می‌آوریم. اما اگر حواس ما در طی این فرایند مرتبا توسط اطلاعات جدید و متناقض پرت شود چطور؟ یک مطالعه که توسط دانشگاه کلمبیا انجام شده نشان می‌دهد، وقتی مردم فکر می‌کنند می‌توانند اطلاعات را از روی اینترنت به دست بیاورند، دیگر تمایلی برای به خاطر سپردن آن ندارند. اما این تاثیر تنها به اطلاعات ختم نمی‌شود و آن‌طور که مشخص شده تکنولوژی حتی مغز ما را هم تغییر می‌دهد. در حالی‌که به نظر می‌رسد جهان مجازی به ما کمک کرده تا تبدیل به موجوداتی چند وجهی و چند مسئولیتی شویم، اما این رخداد قیمت خودش را دارد. مثلا تحقیقات اخیر به وسیله MRI نشان داده مغز افرادی که زیاد به اینترنت سروکار دارند، شبیه مغز کسانی است که به مواد مخدر معتادند. مطالعه MRI نشان می‌دهد که چطور جستجوی اینترنتی سیستم شبکه عصبی مغز را درگیر می‌کند. عکس سمت چپ فعالیت مغز در هنگام خواندن کتاب را نشان می‌دهد و عکس سمت راست فعالیت مغزی فرد در حین جستجوی اینترنتی. فعالیت نخست اعصاب کمتری را به طور عمیق و فعالیت بعدی اعصاب بیشتری را به طور سطحی درگیر می‌کند. مطالعه نشان می‌دهد این رخداد باعث تغییر در ارتباطات عصبی مغز ما از نظر فیزیکی می‌شود. مطالعه MRI نشان می‌دهد که چطور جستجوی اینترنتی سیستم شبکه عصبی مغز را درگیر می‌کند‎ حتی یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که گرفتن دسترسی اینترنت به برخی افراد باعث بروز مشکلات روحی و جسمی جدی در آن‌ها خواهد شد. مطالعه MRIروی مغز کاربران فیس‌بوک نشان می‌دهد مغز این افراد به طور غیر معمول به مسائل مربوط به دیگران اهمیت می‌دهد و نقاط مربوط در مغز آن‌ها از افراد معمولی فعال تر‌است. مطالعه کارازمایی بالینی این افراد نشان می‌دهد حس حسادت در این افراد بیشتر است که با مطالعه MRI همخوانی دارد. همچنین مطالعه‌ای که دانشگاه استنفورد انجام شد نشان می‌دهد مغز افرادی که به طور مستمر در جریان اطلاعات الکترونیکی هستند، در تمرکز و به خاطر آوردن دچار مشکل است.

more_vert نرم افزار پخش و مدیریت فایل های فلش Flash Player Pro

ادامه مطلب

closeنرم افزار پخش و مدیریت فایل های فلش Flash Player Pro

نرم افزار پخش و مدیریت فایل های فلش Flash Player Pro 4.9 فلش پلیر، مدیریت فایل های فلش، ایجادکننده اسکرین سیور فلش Flash Player Pro یک جعبه ابزار فلش با استفاده آسان می باشد که به عنوان Adobe flash player و Adobe flash manager طراحی شده است. این نرم افزار شامل چندین ابزار قدرتمند فلش از جمله: دانلود فیلم های فلش از اینترنت، پیش نمایش و browse فیلم های فلش، گرفتن تصاویر فلش و تنظیم آن ها به عنوان والپیپر، ایجاد آسان flash screensaver، تبدیل بین فرمت های SWF و EXE فیلم های فلش و ...تمامی این ویژگی ها به شما کمک خواهد کرد تا قابلیت های موجود در کاربردهای فایل های فلش را افزایش دهید. Flash Player Pro محیط کاری راحت و دنیایی فوق العاده از فلش های متحرک را برای شما فراهم نموده است.مهمترین قابلیت این نرم افزار این است که به شما این اجازه را می دهد که در هنگام مشاهده فایل های فلش همانند فیلم آنها را به عقب و جلو ببرید. قابلیت های کلیدی نرم افزار Flash Player Pro:- دانلود فیلم های فلش از اینترنت- مرور فیلم های Adobe flash بوسیله swf player موجود در نرم افزار- امکان پخش فیلم های فلش در حالت full screen- ساخت یک flash screensaver، تنها با چند کلیک ماوس- ساخت flash screensaver installer و توزیع آسان آن- عکس گرفتن از فیلم های فلش و ذخیره آن ها- قرار دادن عکس های گرفته شده از فیلم های فلش به عنوان تصویر پس زمینه- تبدیل بین فرمت های SWF و EXE فیلم های فلش

more_vert نرم افزار تبدیل تصاویر به نقاشی کارتونی Cartoonize Painter

ادامه مطلب

closeنرم افزار تبدیل تصاویر به نقاشی کارتونی Cartoonize Painter

 نرم افزار تبدیل تصاویر به نقاشی کارتونی - Cartoonize Painter v1.4.1 نرم افزار تبدیل تصاویر به نقاشی کارتونی Cartoonize Painter نرم افزاری برای تبدیل عکس ها به نقاشی های کارتونی زیبا می باشد. این نرم افزار جلوه های هنری زیبایی را در سبک های متنوع نقاشی در اختیار کاربران قرار می دهد تا به دلخواه خود یکی از آن ها را انتخاب نموده و بر روی تصاویر خود اعمال کنند. Cartoonize Painter به گونه ای طراحی شده است تا کار کردن با آن برای تمام کاربران مبتدی و حرفه ای آسان باشد. تنها کافیست عکس دلخواه خود را وارد نرم افزار کنید، تنظیمات مورد نظر خود و شدت و میزان افکت اعمال شده را مشخص کنید و سپس نتیجه نهایی را به صورت زنده بر روی تصویر مشاهده کنید. این نسخه از نرم افزار برخلاف تعدادی از نسخه های قبلی، نیازی به اتصال اینترنت نداشته و به صورت مستقل و آفلاین عمل می کند. قابلیت های کلیدی نرم افزار Cartoonize Painter:- تبدیل عکس به نقاشی- ارائه مجموعه ای بیش از 50 افکت هنری مختلف- اعمال خودکار افکت ها- undo کردن تغییرات نامطلوب- امکان تنظیم میزان رنگ ها در نقاشی- عملکرد آفلاین و بودن نیاز به اینترنت

more_vert نرم افزار جستجو و مشاهده فایل های فلش Quick Flash Player

ادامه مطلب

closeنرم افزار جستجو و مشاهده فایل های فلش Quick Flash Player

نرم افزار جستجو و مشاهده فایل های فلش توسط Quick Flash Player 1.3 مرورگر و پخش کننده فلش با Quick Flash Player فایل های فلش به عنوان یکی از محبوب ترین فرمت های رایج، جای بسیاری از فرمت های تصویری را در گوشه و کنار اینترنت گرفته اند و روز به روز بر استفاده و محبوبیتشان افزوده می شود.Quick Flash Player نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا فایل های فلش را جستجو نمایند و از ابزار پخش آن نیز برای مشاهده هر یک از این فایل های فلش استفاده نمایند. در این نرم افزار کاربران می توانند تصاویر فلش را به صورت دسته بندی شده نگهداری نمایند. از دیگر ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت Download فایل های فلش از اینترنت، مشاهده و پخش فیلم های فلش در ابزار پخش نرم افزار، مشاهده و پخش تصاویر به صورت Full Screen ( اختیاری )، قابلیت تبدیل تصاویر فلش با فرمت SWF به فرمت اجرایی مستقیم EXE و ... اشاره نمود. قابلیت های کلیدی نرم افزار Quick Flash Player:- قابلیت پخش فایل های فلش- امکان کنترل پخش پیشرفته مانند: پخش، توقف، بازگشت و ...- مشاهده و پخش تصاویر به صورت Full Screen- مدیریت فایل های فلش مانند جستجو، ذخیره، اداره فایل ها از فولدر یا IE- پشتیبانی از Macromedia Flash Version 3.0 - MX- محیطی کاربرپسند و راحت

more_vert نرم افزار پخش فایل های فلش Tornado Flash Player

ادامه مطلب

closeنرم افزار پخش فایل های فلش Tornado Flash Player

نرم افزار پخش فایل های فلش توسط Tornado Flash Player 1.7 Tornado Flash Player نرم افزار پخش کننده فلش، استخراج موسیقی، تبدیل exe به swf و تبدیل swf به exe فرمت فلش از جمله فرمت های زیبای و دوست داشتنی دنیای کامپیوتر می باشد که در کمتر وب سایتی شما اثری از این فرمت های کم حجم و توانا نمی توانید بیابید. فایل های فلش به عنوان یکی از محبوب ترین فرمت های رایج جای بسیاری از فرمت های تصویری را در گوشه و کنار اینترنت گرفته اند و روز به روز بر استفاده و محبوبیتشان افزوده می شود.Tornado Flash Player ابزاری قدرتمند جهت پخش فایل های فلش محصول شرکت می باشد. تبدیل فایل های فلش به exe، تبدیل فایل فلش به محافظ صفحه نمایش فلش، عکسبرداری از تصاویر فلش به عنوان wallpaper، استخراج موسیقی و تصویر و مشاهده تصاویر و عکس ها از ویژگی این نرم افزار می باشد. شما می توانید فایل های فلش را کنترل نمایید و آن ها را در مد full-screen مشاهده نمایید. همچنین دارای لیست پخشی جهت مدیریت فایل فلش مانند جستجو از فولدر مقصد یا کش اینترنت اکسپلورر، پخش مداوم می باشد. قابلیت های کلیدی نرم افزار Tornado Flash Player:- پشتیبانی از مد full-screen- مدیریت فایل های فلش توسط لیست پخش- امکان استخراج موزیک و عکس از فلش- محیط کاربرپسند- بستن Tornado Flash Player یا خاموش کردن سیستم با زمان

more_vert نوجوانان و شبکه های ارتباطی اجتماعی

ادامه مطلب

closeنوجوانان و شبکه های ارتباطی اجتماعی

با توجه به وجود شبکه های اجتماعی و استفاده ناگزیر همگی ما از این امکان، همچنین حساسیت دوران نوجوانی عزیزانمان که خواه ناخواه در معرض استفاده از این ابزار قرار می گیرند، رعایت مواردی در این رابطه ضروری به نظر می رسد تا کمترین آسیب را متوجه روند تحصیلی و رشد شخصیتی آنان شود...

more_vert وبسایت Picasion برای ساخت تصاویر متحرک

ادامه مطلب

closeوبسایت Picasion برای ساخت تصاویر متحرک

وبسایت های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که به شما اجازه می دهند به صورت آنلاین تصویر متحرک درست کنید. افرادی که دوست ندارند نرم افزار اضافی در سیستم خود نصب کنند یا به دنبال راهی بسیار سریع و آسان برای ساخت gif هستند می توانند از این وبسایت ها استفاده کنند. Picasion از بهترین gif ساز های آنلاین می باشد که به شما اجازه ی وارد کردن عکس از Picasa, Flickr و هر گالری دیگری را می دهد. این وبسایت از بسیاری از فرمت ها پشتیبانی کرده و امکان تغییر اندازه عکس ها را نیز به شما می دهد

more_vert نرم افزار ساخت صفحات وب بدون نیاز به برنامه نویسی Pinegrow Web Editor Pro

ادامه مطلب

closeنرم افزار ساخت صفحات وب بدون نیاز به برنامه نویسی Pinegrow Web Editor Pro

نرم افزار ساخت صفحات وب بدون نیاز به برنامه نویسی - Pinegrow Web Editor Pro v2.5 ساخت سریع تر وب سایت ها با ویرایشگر وب ساخت و توسعه صفحات وب این روز ها به یکی از پر طرفدارترین حوزه ها در فناوری اطلاعات و اینترنت مبدل شده است. اما ساخت وب سایت نیازمند صرف وقت و هزینه است و علاوه بر این کاربران نه چندان حرفه ای قادر به کد نویسی برای ساخت وب سایت نیستند. Pinegrow Web Editor از جمله نرم افزار های قدرتمند در زمینه طراحی صفحات وب است که با قابلیت ها و ویژگی های بی شماری که دارد برای کاربران حرفه ای و مبتدی کاربردی است چرا که امکان ایجاد صفحات وب به صورت کاملا تصویری و بدون نیاز به یک خط کد نویسی برای غیر حرفه ای ها و تلفیقی از محیط تصویری و برنامه نویسی برای حرفه ای ها فراهم است. با استفاده از این نرم افزار می توانید صفحات وب را با انواع زبان ها و برای محیط های مختلف از جمله HTML، WordPress، Bootstrap،CSS و JS ایجاد نمایید، کد ها را ویرایش کنید و در آن واحد تمامی تغییرات را مشاهده نمایید. قابلیت های کلیدی نرم افزار Pinegrow Web Editor:- امکان ترجمه و نمایش و ویرایش صفحات HTML- نمایش تمامی تغییرات اعمال شده در آن واحد- ایجاد و توسعه صفحات وب برای زبان ها و محیط های مختلف- امکان ساخت تم برای وردپرس- ساخت و ویرایش همزمان چندین صفحه وب- امکان وارد نمودن انواع کد ها به محیط برنامه- قابلیت کد نویسی در محیط برنامه- امکان ساخت و ویرایش CSS- قابلیت ساخت صفحات تعاملی- داری قالب ها و بلاک های از پیش طراحی شده- وارد نمودن و ویرایش صفحات وب از اینترنت- قابلیت ایجاد و ویرایش کد های PHP- دارای کامپوننت ها و ابزار متنوع برای توسعه صفحات وب

more_vert نرم افزار بزرگنمایی و افزایش اندازه عکس بدون افت کیفیت AKVIS Magnifier

ادامه مطلب

closeنرم افزار بزرگنمایی و افزایش اندازه عکس بدون افت کیفیت AKVIS Magnifier

 نرم افزار بزرگنمایی و افزایش اندازه عکس بدون افت کیفیت - AKVIS Magnifier v9.6.1265.17433 x86/x64 نرم افزار بزرگنمایی و افزایش اندازه عکس بدون افت کیفیت AKVIS Magnifier یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تغییر اندازه عکس ها می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت قدیمی و معتبر اکویس است. به کمک این نرم افزار می توانید بدون افت کیفیت در عکس ها، آن ها را به اندازه دلخواه خود تغییر دهید. کار تغییر سایز این نرم افزار بسیار کاربرپسند است و امکان انجام تنظیمات آسان و سریعی را نیز برای کاربران فراهم کرده است. تنها کافیست عکس را به نرم افزار وارد کرده و آن را با وضوح بسیار بالا تا 30000x30000 پیکسل، بزرگ کنید. این نرم افزار به راحتی قابل تنظیم بوده و کار را برای افرادی که به دنبال تولید عکس های حرفه ای هستند، آسان نموده است. شما می توانید از این نرم افزار هم برای تصاویر گرفته شده از اینترنت و هم برای تصاویر گرفته شده با یک دوربین با کیفیت پایین، استفاده کنید. این برنامه شامل الگوریتم های تغییرسایز پیشرفته ای است که بزرگ کردن تصاویر دیجیتالی با وضوح بسیار بالا برای تولید و چاپ پوسترهای با سایز های خیره کننده را امکان پذیر می کند. قابلیت های کلیدی نرم افزار AKVIS Magnifier:- قدرتمند در زمینه تغییر اندازه عکس ها- قابل استفاده برای تصاویر گرفته شده از اینترنت و نیز تصاویر گرفته شده با یک دوربین با کیفیت پایین- تغییر سایز عکس ها بدون افت کیفیت و با وضوح بسیار بالا تا 30000x30000 پیکسل- قابل تنظیم با کاربرد بسیار آسان- شامل الگوریتم های تغییرسایز پیشرفته- بزرگ کردن تصاویر دیجیتالی با وضوح بسیار بالا برای تولید و چاپ پوسترهای با سایز های خیره کننده- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز